Показать сообщение отдельно
Old 12.07.2011, 11:48  
urtechnologis
 
Регистрация: 09.10.2009
Город: Киев
Сообщений: 100
Благодарил(а): 0 раз(а)
Поблагодарили: 0 раз(а) в 0 сообщениях
Карма:
пол: мужской
-1 (+0/-1)     
ФОП або ще як в народі СПД - не є юридичною особою. Займаючись бізнесом як ФОП ви за боргами бізнесу відповідаєте всім належним вам майном як фізичної особи. Тобто, якщо ФОП має борг на певну сумму, то ця сума буде стягуватися з майна фізичної особи. Проте, якщо у Вас ТОВ і ви є одним учасником, а статутний капітал у ТОВ скажімо 10 000 грн., то в разі стягнення боргу, втратити можна лише статутний капітал, а ваше особисте майно ніхто не зачепить.

ПП (приватне підприємство) також гарантує збереження вашої особистої власності. Різниця між ТОВ і ПП немає суттєвою. Просто діяльність ТОВ більш регульована законодавством (наприклад, процедура формування статутного фонду, збори учасників), у ПП все це ви можете відрегулювати на власний розсуд.
З позицій звітності та обкладання податками та платежами має різниця лише фізична особа (ФОП) чи юридична особа (ПП, ТОВ) і все.
Зазначені процедури завжди були простіше для ФОП.

Сплачуючи фіксований податок сплачується також і страхові внески до фонду на випадок безробіття. Якщо для ФОПа ви робитимете печатку, то нічого не перешкоджатиме вам зробити запис в трудовій книжці.
__________________
Отредактируй свою подпись тут (реклама разрешена)

Последний раз редактировалось urtechnologis; 12.07.2011 в 11:54
urtechnologis вне форума
Цветок Каштана
 
Ответить с цитированием