Показать сообщение отдельно
Old 20.10.2015, 15:36  
PETRA Автор Темы
 
Аватар для PETRA
 
Регистрация: 28.01.2015
Город: Київ
Сообщений: 2
Благодарил(а): 0 раз(а)
Поблагодарили: 1 раз в 1 сообщении
Карма:
пол: женский 
0     
Впевнена, що кожен з читачів, свого часу колись грав в одну з економічних настільних ігор. Згадаймо, що все починається з невеликого капіталу. Гра має чітко прописані правила та пропозиції, що обмежені ігровим полем. Зовсім не дивно, що знаходячись в однакових умовах - хтось перемагає, а хтось програє ще в першій ланці. Можна говорити що це вдача, але насправді дуже важко перемогти людину, яка знає головне не прописане правило будь якої економічної гри - гроші мають приносити гроші. Кожен хід, кожна угода стає не подарунком долі, а продуманою дією, з чітким розумінням ефективності інвестування в клітинку ігрового поля. Гроші люблять коли рахують не тільки їх кількість, але й на скільки збільшиться капітал в перспективі, в які терміни, і які нові можливості це відкриває в майбутньому.
Саме так дорослі грають з реальними грошима в реальному світі. Ми вступаємо лише в ту гру, де є чітко визначені правила. Тільки так можна стати переможцем й передбачити можливі комбінації розвитку подій.
У пошуках нових вражень та можливостей легко втратити позиції лідера, помилитись або ж зробити незважений крок. Гроші такого не пробачають. Гра має йти по правилах. Чи візьметесь ви за гру, правила якої просто незрозумілі? Звичайно що ні. Бо порушення правил – це рання чи пізня поразка.
Зараз в Україні почав розвиватися такий напрямок як дохідна (прибуткова) нерухомість. Правила прості – бажаючий може придбати у власність кімнати або квартири в прибутковому будинку й зосередитись на іншому. Бо управління й обслуговування це справа професіоналів. А гроші мають приносити гроші, бо це є основна догма для будь якого інвестора.
Суть прибуткового будинку полягає у тому, що квартири-апартаменти у ньому призначені для здачі в оренду. Власники нерухомості у такому домі заключають договір із керуючою компанією передаючи свою квартиру їй в управління і просто отримують свій щомісячний дохід. Усі проблеми пов’язані із пошуком орендарів і підтриманням житла у належному стані бере на себе керуюча компанія.
Передбачені також спеціальні прибуткові програми, у яких інвестор отримує конкретний щомісячний прибуток не залежно від того чи заселена його квартира.
Традиційні ЖК орієнтуються на реаліза¬цію якомога більшої кількості квартир, що призводить до будівництва нових черг і розширення житлового комплексу. Призначення прибуткового будинку — це насамперед надання меш¬канцям комфортних умов проживання та отримання стабільного грошового потоку від інвестицій. Такий підхід забезпечує максимальну зацікавленість інвесторів у дотриманні всіх вимог до якості будівельних робіт і матеріалів, що визначає стабільний і надійний потенціал для майбутніх інвесторів.
Майбутнє - це результат наших рішень і кроків. Мрії здійснюються, коли за ними стоїть дія. Дійте, бо гроші мають приносити гроші.
__________________
Отредактируй свою подпись тут (реклама разрешена)
PETRA вне форума
Почка Каштана
 
Ответить с цитированием
Благодарность от:
MixMix (03.01.2018)