Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
revobul

Комплекс неповноцінності

Рекомендованные сообщения

Доброго часу доби шановні форумчанки .Навіть не знаю з чого розпочати , багато думок , питань.

Трапилося так , що 5 місяців тому зустрів дівчину ,закохався. Ми однокурсники , живемо в одному гуртожитку , цілими днями разом - мені це дуже подобається , але є одне але . Місяць тому почали сваритися , а все через те , що мене не влаштовує її поведінка , вірніше ображає. Вона стала більше ображатися . З часом почав бачити її " проблеми" , але вирішити їх не можу самостійно , вірніше навіть і не знаю з чого почати . Справа в тому , що в неї комплекс неповноцінності - з цього випливає дуже багато проблем . Раніше я думав , що вона просто не емоційна , але тепер картина проявляється , повертаючись до її особистості хочеться сказати , що в неї дуже складне життя - рано втратила батька , мати хворіє , живуть не сильно заможно , все літо працює , щоб заробити собі на навчання .Все це сформувала досить апатичний , навіть фаталістичний кругозір . Я досить емоційна людина , веселий , ніжний (як для хлопця ) , ідеаліст і мені важко дивитися , що вона завжди сумна .коли запитую , що сталося - психує , каже , що вона "така". дуже важко видавити з неї хоч якусь емоцію .Боїться спішити в стосунках , щось планувати - це пояснює тим , що не хоче потім розчаруватися , якщо нічого не вийде .Інколи каже , що не бачить себе зі мною , що я заслуговую кращу , що вона мені не пара і мучить мене . Коли роблю їй комплемент - дратується , каже що брешу і вона знає , що вона погана .Для неї всі красиві крім неї самої((( кілька тижнів тому ще й сказала , що вона приносить людям біду ( бере на себе вину за сімейні проблеми ). Каже , що знає що в неї більше не буде такого кохання як я , але все ж каже , що мені буде погано з нею. Через такі думки зовсім не дорожить відносинами , все тримається на мені , завжди вмовляю триматися разом , щоб не сталося . Але це дуже важко бути з людиною в якої улюблена цитата "я нікого не тримаю". Дуже її кохаю , знаю , що вона кохає мене , але інколи через такий її стан - це важко відчути . Якщо коротко , то виходить так , що я за нею "бігаю" , стараюся бути дуже ніжним , романтичним , кажу , що в нас все серйозно , хочу познайомити з батьками , а вона все думає , що мучить мене . Це так важко терпіти , потрібно щось робити , чи були у вас подібні ситуації? Може це егоїстично , але просто не відчуваю , що мною дорожать((( Не покохавши себе , не покохає по-справжньому мене . Як мені себе вести ? Чи є шанс нам "притертися" ? Вибачте за нескладність написаного , просто вже каша в голові від цього .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua
Як мені себе вести ?

оставь её и уходит)), это лучшее, что ты можешь сделать для вас двоих.

У таких негативных людей нет будущего. она и сама не будет счастлива и тебе не даст полноценно жить.

Чи є шанс нам "притертися" ?

нет

орел и курица летают в разных небесах

 

 

просто вже каша в голові від цього .

дальше хуже будет))

 

Учись говорить " нет".

это изменит твою жизнь кардинально хорошо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Похоже, что девочка - обычный манипулятор. Девочку нужно посадить перед собой и объяснить, что либо все меняется, либо ты строишь свою дальнейшую жизнь без нее. Если в самом деле любит, то она хотя бы попытается что-то изменить. Если же она "никого не держит", тогда это исключительно ее проблемы. Вот если согласится с тобой, придешь сюда спрашивать что делать дальше :-)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Знайшов її щоденники , всюди "Я жирна","мене ніхто не покохає". Сильно посварилися , я сів і поянив , що якщо нічого не зміниться то все..... Пройшло кілька днів , тепер постійно просить пробачення , через те що творила , постійно каже, що докаже , що хоче бути разом Ставлення теж змінилося , дзвонить, пише , подарунків привезла з дому .Ось так .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Знайшов її щоденники , всюди "Я жирна","мене ніхто не покохає". Сильно посварилися , я сів і поянив , що якщо нічого не зміниться то все..... Пройшло кілька днів , тепер постійно просить пробачення , через те що творила , постійно каже, що докаже , що хоче бути разом Ставлення теж змінилося , дзвонить, пише , подарунків привезла з дому .Ось так .

 

она будет мотать тебе нервы ))

неуверенный в себе человек не знает, что он хочет от жизни и от отношений..поэтому его вечно кидает из стороны в сторону в своих решениях и действиях))

зачем тебе рядом с собой вечно ноющее, гунявое существо?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну вообще то.. можно посоветовать ей че то делать с тем, что ей в себе не нравится. Если не ты ей об этом скажешь, то попросить кого то из девочек ей об этом сказать. Что ж ныть то.. действовать надо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Доброго часу доби шановні форумчанки .Навіть не знаю з чого розпочати , багато думок , питань.

Трапилося так , що 5 місяців тому зустрів дівчину ,закохався. Ми однокурсники , живемо в одному гуртожитку , цілими днями разом - мені це дуже подобається , але є одне але . Місяць тому почали сваритися , а все через те , що мене не влаштовує її поведінка , вірніше ображає. Вона стала більше ображатися . З часом почав бачити її " проблеми" , але вирішити їх не можу самостійно , вірніше навіть і не знаю з чого почати . Справа в тому , що в неї комплекс неповноцінності - з цього випливає дуже багато проблем . Раніше я думав , що вона просто не емоційна , але тепер картина проявляється , повертаючись до її особистості хочеться сказати , що в неї дуже складне життя - рано втратила батька , мати хворіє , живуть не сильно заможно , все літо працює , щоб заробити собі на навчання .Все це сформувала досить апатичний , навіть фаталістичний кругозір . Я досить емоційна людина , веселий , ніжний (як для хлопця ) , ідеаліст і мені важко дивитися , що вона завжди сумна .коли запитую , що сталося - психує , каже , що вона "така". дуже важко видавити з неї хоч якусь емоцію .Боїться спішити в стосунках , щось планувати - це пояснює тим , що не хоче потім розчаруватися , якщо нічого не вийде .Інколи каже , що не бачить себе зі мною , що я заслуговую кращу , що вона мені не пара і мучить мене . Коли роблю їй комплемент - дратується , каже що брешу і вона знає , що вона погана .Для неї всі красиві крім неї самої((( кілька тижнів тому ще й сказала , що вона приносить людям біду ( бере на себе вину за сімейні проблеми ). Каже , що знає що в неї більше не буде такого кохання як я , але все ж каже , що мені буде погано з нею. Через такі думки зовсім не дорожить відносинами , все тримається на мені , завжди вмовляю триматися разом , щоб не сталося . Але це дуже важко бути з людиною в якої улюблена цитата "я нікого не тримаю". Дуже її кохаю , знаю , що вона кохає мене , але інколи через такий її стан - це важко відчути . Якщо коротко , то виходить так , що я за нею "бігаю" , стараюся бути дуже ніжним , романтичним , кажу , що в нас все серйозно , хочу познайомити з батьками , а вона все думає , що мучить мене . Це так важко терпіти , потрібно щось робити , чи були у вас подібні ситуації? Може це егоїстично , але просто не відчуваю , що мною дорожать((( Не покохавши себе , не покохає по-справжньому мене . Як мені себе вести ? Чи є шанс нам "притертися" ? Вибачте за нескладність написаного , просто вже каша в голові від цього .

 

Перш за все мушу сказати, вельмишановний, що Ваша українська дуже непогана – звичайно, я можу помилитися, але інститут Драгоманова відчувається відразу. Може Ви з Полтави чи Черкас, але відчувається особиста культура, а також культура Ваших батьків та досить непогана загальна освіта. Що стосується якихось там «комплексів», то на мій погляд, все це забобони панів-психологів, котрі на цьому непогано заробляють. В мене є багато знайомих, котрі жили в дуже проблемних сім’ях, але якщо людина добра по своїй натурі, то вона такою залишиться назавжди – її нічого не зламає, і навпаки. А Ваша подруга, виходячи в Ваших власних слів, дуже сильна, цілеспрямована і незалежна людина, тому Вам, якщо Ви хочете мати з нею стосунки, слід відноситися до неї дуже шанобливо – адже Ви стверджуєте, що кохаєте її. А інакше, яке ж це кохання? :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В один прекрасный момент к ней придет понимание того, что на мир нужно смотреть подругому. У меня тоже был такой период. Все мне говорили, что я слишком депрессивна, все вижу в черном цвете, что нужно что-то менять. В один прекрасный момент я просто поменяла отношение ко всему. Это не значит, что я теперь веселюсь по поводу и без повода, и не скажу, что жить стало легче. Просто слегка поменяла угол зрения.

Резюмирую: я думаю, это пройдет у нее. Попробуйте окружить ее своей любовью и заботой. Это может помочь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В один прекрасный момент к ней придет понимание того, что на мир нужно смотреть подругому. У меня тоже был такой период. Все мне говорили, что я слишком депрессивна, все вижу в черном цвете, что нужно что-то менять. В один прекрасный момент я просто поменяла отношение ко всему. Это не значит, что я теперь веселюсь по поводу и без повода, и не скажу, что жить стало легче. Просто слегка поменяла угол зрения.

Резюмирую: я думаю, это пройдет у нее. Попробуйте окружить ее своей любовью и заботой. Это может помочь.

 

Золотые слова! :класс:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Доброго часу доби шановні форумчанки .Навіть не знаю з чого розпочати , багато думок , питань.

Трапилося так , що 5 місяців тому зустрів дівчину ,закохався. Ми однокурсники , живемо в одному гуртожитку , цілими днями разом - мені це дуже подобається , але є одне але . Місяць тому почали сваритися , а все через те , що мене не влаштовує її поведінка , вірніше ображає. Вона стала більше ображатися . З часом почав бачити її " проблеми" , але вирішити їх не можу самостійно , вірніше навіть і не знаю з чого почати . Справа в тому , що в неї комплекс неповноцінності - з цього випливає дуже багато проблем . Раніше я думав , що вона просто не емоційна , але тепер картина проявляється , повертаючись до її особистості хочеться сказати , що в неї дуже складне життя - рано втратила батька , мати хворіє , живуть не сильно заможно , все літо працює , щоб заробити собі на навчання .Все це сформувала досить апатичний , навіть фаталістичний кругозір . Я досить емоційна людина , веселий , ніжний (як для хлопця ) , ідеаліст і мені важко дивитися , що вона завжди сумна .коли запитую , що сталося - психує , каже , що вона "така". дуже важко видавити з неї хоч якусь емоцію .Боїться спішити в стосунках , щось планувати - це пояснює тим , що не хоче потім розчаруватися , якщо нічого не вийде .Інколи каже , що не бачить себе зі мною , що я заслуговую кращу , що вона мені не пара і мучить мене . Коли роблю їй комплемент - дратується , каже що брешу і вона знає , що вона погана .Для неї всі красиві крім неї самої((( кілька тижнів тому ще й сказала , що вона приносить людям біду ( бере на себе вину за сімейні проблеми ). Каже , що знає що в неї більше не буде такого кохання як я , але все ж каже , що мені буде погано з нею. Через такі думки зовсім не дорожить відносинами , все тримається на мені , завжди вмовляю триматися разом , щоб не сталося . Але це дуже важко бути з людиною в якої улюблена цитата "я нікого не тримаю". Дуже її кохаю , знаю , що вона кохає мене , але інколи через такий її стан - це важко відчути . Якщо коротко , то виходить так , що я за нею "бігаю" , стараюся бути дуже ніжним , романтичним , кажу , що в нас все серйозно , хочу познайомити з батьками , а вона все думає , що мучить мене . Це так важко терпіти , потрібно щось робити , чи були у вас подібні ситуації? Може це егоїстично , але просто не відчуваю , що мною дорожать((( Не покохавши себе , не покохає по-справжньому мене . Як мені себе вести ? Чи є шанс нам "притертися" ? Вибачте за нескладність написаного , просто вже каша в голові від цього .

 

Зустрічаюся з дівчиною 1,5 роки .Дуже її кохаю , є люди які вбивають байдужістю , а я така людина , що замучую турботою , завжди з нею ( живемо в гуртожитку разом ) по сто раз на день цілую і обнімаю , а вона більш стримана .Рідко цілує і т.д ,раніше психував ,тепер звик , але осад залишився . Ідеальними наші стосунки не назвеш , часто сварилися раніше то я кидав , то вона , але останнім часом кидає вона , а я принижуюсь- вертаю , так ось, з часом через це її кидання розвинувся страх , що вона мене не любить - це підсилюється її стриманістю і ще великою проблемою... Хочу додати , що зараз ми звикли до тараканів один одного і менше стали сваритися, але є одна тема , яка може зройнувати наші стосунки - це інтим . Перші 0,5 року все було чудово , вона моя перша , я її теж , море нового , робили багато цікавого разом , але настав якись переломний момент і вона втратила інтерес ( сталося - це після великої сварки) , тепер я місяцями стримуюсь , часто обломує , каже що їй це не важливо , а на питання де ділася пристрасть - каже що пройдений етап ( за 1,5 роки?!!) Іноді навіть каже , що не хоче мене і може місяцями не думати про це , а я такий поганий постійно хочу і при можливості вламую ( а така можливість буває раз в 15-20 днів) і це для неї часто. Скажу чесно ,я доволі емоційна і розкута людина і в свої 22 дійсно люблю секс з коханою і чим більше тим краще , а для неї це вульгарно((( стало...... Тепер боюся ,що давлючи на неї зроблю її фрігідною , але вибачте , коли я кажу , що нам треба розібратися в цьому , а вона вспиляє кричучи : це для тебе так важливо !!!!!!!!!!!!! Чесно, я її дуже кохаю , але як мені бути з людиною яка мене не хоче ? Невже це норма , невже це правильно ? Як нам далі бути , одружуватися ? Щоб потім сваритися через болить голова , ну невже це не проблема ?. Коли я кажу , що думаю лише про неї ( а це дійсно так ) каже , що мені просто "треба" , а вона мене не приваблює , це так важко чути.... Як мені вийти з цього замкнутого кола . Вибачте за хаотичність викладеного , просто голова від думок гудить . Прошу вас дайте пораду як з нею вирішити цю проблему , бо вона хоче просто друга , певно, що я зробив , чи роблю не так ?

 

??????

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Партнеры всегда притягиваются по подобию, с одними и теми же качествами. Ваша девушка Ваше зеркало. Единственный вариант это поработать над собой. Сейчас много тренингов для мужчин.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мне кажеться что ты не так пытаешься. Сделай так чтоб она почувствовала себя рядом с тобой королевой. попробуй отвлечь так чтобы забыла за все свои проблемы. Если любишь не отпускай, пока она не скажет "все кончено". Дотерпи может ее черная полоса и такое состояние измениться, а ты так и недождешься всего этого. не режь, терпения тебе мальчик, терпения....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не надо отвлекаться от проблем, они от этого никуда не деваются... Их надо выявлять и побеждать одну за другой.

 

Я бы посоветовала заняться собой девушке.

 

Когда она говорит "я такая", возможно, она чего-то не хочет говорить... Почему? Не доверяет тебе? Боится чего-то? Прислушивайся к ней больше. Люди с комплексом неполноценности сложные люди, но это преодолеваемо - при наличии желания и терпения, это верно.

 

И научитесь не ссориться. Обида и обидчивость обладают страшной разрушительной силой. Учитесь слушать друг друга мирным путем :да:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"Доктор, у меня комплекс неполноценности! - Ну что вы, у вас не комплекс неполноценности, у вас настоящая неполноценность!" )))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зроби їй декілька дорогих подарунків і почнивирішувати її проблеми, з часом це її заспокоїть. Скажи їй комплімент на людях, це також додає впевненості.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ей нужен психолог, самому будет сложно справиться, будешь только страдать.

 

Согласна. Я сама такая поэтому знаю точно, что первое, с этим самой справиться очень сложно, второе, она скорее всего еще больше страдает от того, что происходит. Если просто ее бросить из-за этого, то это будет подтверждение того, что ее не любовь к себе заслужена.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Согласна. Я сама такая поэтому знаю точно, что первое, с этим самой справиться очень сложно, второе, она скорее всего еще больше страдает от того, что происходит. Если просто ее бросить из-за этого, то это будет подтверждение того, что ее не любовь к себе заслужена.

 

вот с одной стороны оно как бы и так, парень должен помочь, если сам того хочет. Но с другой стороны, какого черта он должен тратить свои силы, нервы и время на то, чтобы убедить девушку в том, что она заслуживает любви, и что она сама себя должна любить...?!:задумчивый:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...