Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
oscpv

Дешева або дорога автоцивілка

Рекомендованные сообщения

Добрий день, шановні форумчани.

Якщо Ви власник автомобіля, то дана тема саме для Вас.

Пропоную поліси ОСЦПВ (автоцивілка) на Ваш автомобіль.

Я агент, тому можу запропонувати будь-яку автоцивілку: від дорогої і надійної, до самої дешевої, для тих хто не вірить в страхування і хоче страховку для співробітників ДАІ.

Ціни на 10-40% дешевші від тих, які Вам озвучать в офісах страхових компаній (можете перевірити).

У страхування я працюю уже більше 7 років, і так як є досвід роботи в даній сфері, то рекомендував би не економити на страхуванні. Але це вибір кожного індивідуально.

 

Як проходить процес оформлення поліса цивільної відповідальності?

1. Ви можете зателефонувати до мене і надавши необхідну інформацію попередньо визначити ціну поліса з врахуванням знижки або можете написати мені в ПП наступні дані: марка, модель, об’єм двигуна автомобіля, де автомобіль поставлений на облік і я вам напишу, які існують варіанти для оформлення автоцивілки.

2. Якщо ціна Вас влаштовує, Ви надсилаєте мені копію «техпаспорта», посвідчення водія та ідентифікаційного коду на електронну пошту. Якщо Ви не бажаєте надсилати копію ваших документів, Ви можете надіслати всі дані на пошту прямо в листі (прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код, число, місяць та рік народження, серію і номер посвідчення водія, ким і коли воно було видане, марка, модель автомобіля, він код (номер кузова), рік випуску автомобіля).

3. Далі я оформляю поліс і відсилаю його сканкопію Вам на погодження.

 

Розрахунок та передача поліса

Ви можете оплатити поліс згідно рахунку страхової компанії, який я Вам надішлю. Після отримання підтвердження про оплату (копія квитанції) я надсилаю Вам поліс новою поштою. Також є можливість отримати поліс «наложенным платежом» по новій пошті, або будь яким іншим зручним для Вас способом.

 

На даний момент доступні поліса наступних страхових компаній:

АХА Страхування, Уніка, Про100 страхування, ПЗУ Україна, Альфа гарант, ТАС.

Будуть питання, звертайтесь.

Дам відповідь любі питання пов’язані з страхуванням

тел. (067)4738127

oscpv@mail.ru

З повагою, Іван

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...