Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Riddle

Що не можна розповідати кращій подрузі?

Рекомендованные сообщения

"Що не можна розповідати кращій подрузі?

 

Для жінок цілком властиво ділитися всім зі своїми близькими. Як правило, ця найближча людина, з якою ми ділимося абсолютно всім — подруга. Звичайно, багато хто скаже, що ближче мами нікого не може бути, але все ж подруга може більше вас зрозуміти, вона сучасніша, їй можна розповісти такі подробиці, які мамам не завжди краще знати … Але чи варто ділитися з подругою настільки таємними речами? У нашій статті ми розповімо про те, що ж краще тримати при собі.

 

 

1. Плани на покупки. Не завжди, але все ж зустрічаються такі подруги, які спробують випередити вас у ваших планах. Ви приводите її в магазин і вихваляєтесь платтям, яке неодмінно збираєтеся придбати, як тільки отримаєте зарплату, але … не встигаєте. Тому що подруга купує його при вас же. Погодьтеся, неприємно. Адже ви так про нього мріяли. Що ж. Гаразд, якщо це сталося раз. Але коли таке повторюється регулярно, варто замовчувати про те, що ви збираєтеся купити. А після того, як придбаєте якусь річ, м’яко підіть від відповіді на питання, в якому магазині ви це купили. До речі, ви вже зрозуміли, що вирушати на шопінг з такою дамою — не найкраще рішення.

 

2. Скандали з чоловіком. Якщо ви посварилися зі своїм коханим, варто добре подумати перш, ніж подзвонити подрузі і наскаржитися на свого чоловіка. Адже скоро ви помиритеся і забудете про причину сварки. А ось подруга буде будувати своє уявлення про вашого улюбленого, виходячи з ваших описів. Не варто виносити сміття з хати, ділитися подробицями, причинами розбіжностей, а тим більше, поливати свого чоловіка брудом у нього за спиною. По-перше, це неповага до нього, а по-друге, в очах тих, кому ви скаржитеся на свого чоловіка, він виглядає просто якимось монстром і тираном. Вже краще говорити про те, що він приємного для вас зробив і чим порадував.

 

3. Плани особистісного росту. Випробування успіхом — досить складне для будь дружби. Не варто хвалитися тим, що начальник натякнув вам на підвищення, або що ви очікуєте надбавки до заробітної плати. Принаймні, варто мовчати до того, як це насправді здійсниться. Бо якщо очікування раптом руйнуються, ви можете подумати, що подруга наврочила вас. Але ви помиляєтеся. Вся справа в нашій психології. Коли ви розповідаєте про ті радісні події або зльоти, яких хочете досягти, ваш мозок на підсвідомому рівні сприймає ці події як уже трапилися. Тому ви автоматично докладаєте менше зусиль для того, щоб досягти бажаного.

 

4. Подробиці інтимного життя. Те, що відбувається у вас в спальні, не повинно виходити за її межі. У цьому і полягає помилка багатьох жінок — вони люблять обговорювати все в подробицях, навіть те, що для сторонніх вух явно не призначене.

 

Навчіться сортувати речі, які можна говорити, а які варто притримати. Не варто розповідати про ті речі, які можуть викликати заздрість, ділитися подробицями свого успіху, коли ви знаєте, що подруга переживає не найкращі часи, розкривати таємниці, які стосуються не вас однієї. До речі, якщо ваша подруга одружена або має коханого, найімовірніше, він теж в курсі ваших секретів. Не варто випускати з уваги цей фактор."

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Может имеется в виду, что не фиг свою лучшую подругу грузить своими проблемами? :) Она же подруга, а не личный психолог, которому платишь за то, что компостируешь ему мозг :]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Helly, понятно, что подруга не психолог и не сексолог))) но и существо мелочное, завистливое тоже "подругой" не назовешь. а из того текста у меня именно такое впечатление сложилось((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

подруги выполняют роль мусорного бака для нереализованых, невыплеснувшихся эмоций - свободные уши...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
подруги выполняют роль мусорного бака для нереализованых, невыплеснувшихся эмоций - свободные уши...

 

неожиданное сравнение:задумчивый: у вас есть подруги?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
сразу видно женщины:гг:

у мужиков такой ..ни нет)))

 

и бинокли не нужно...

я в шоке:D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
узбагойся, в шоке она

еще скажи что я не прав?)

 

да прав, конечно.

 

кстати, вспомнила одну "подругу", которая выдвинула идею о том, что подруг надо использовать и усиленно пыталась толкать эту самую идею в массы:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
я кагбэ дико извиняюсь, да

но как использовать то?

 

не то, что ты подумал)))))))))))))

ну в ее понимании подруга обязана сидеть с ее ребенком, ходить с ней по магазинам, выручать финансово...много разных мелочей))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Однако..

И это на постоянной основе?

 

да)))

меня только удивляет, почему она при таком взгляде на дружбу, очень расстроилась, оставшись без подруг? свое мнение я ей сказала: она использовала людей, вероятно люди ее тоже использовали...а потом выбросили за ненужностью.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
женская логика:гг:

 

ой. это мне или в тему с таким названием, или в гугл надо, чтобы значение термина понять:]

в общем, как я поняла из статьи, женская дружба - это страшно:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
страшно - это женский алкоголизм:подмиг:

 

та он не зависимо от пола страшен:да:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ну не скажи

я когда вижу ханурика, то спокойно прохожу, а вот хануричка у меня вызывает опасение

 

ну мне как-то не приятно по дороге на работу в 7.45 видеть пьяных дядек:]

я тоже спокойно мимо прохожу, но "осадочек остался":]

а тетки...ныкаются наверно:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
карочи, женской друбы нету

миф разрушен))))

 

похоже, что нету:задумчивый: вариант "девочки, против кого дружить будем" не защитан)))

а что там с мужской дружбой? здесь по полочкам разложим или в новой темке?))))))))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...