Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
УКРАЇНЕЦЬ

Київський форум

Рекомендованные сообщения

Що це таке: Київський форум ?

 

Від Київського форуму УКРАЇНЦІ була офіційна пропозиція для Форуму ЗАПРОДАНЦІВ провести дискусію про назву форуму "Київський"

 

Але барбосята бояться відкритої дискусії. В дискусії зразу стане очевидним те, що форум ЗАПРОДАНЦІВ фактично використовується для імперської агітації та пропаганди.

 

А чому б всім Київським форумам не обговорити питання назви "Київський"

 

Чим повинен характеризуватися форум, який присвоїв собі назву "Київський " ? Які особливості ?

Чим повинен бути схожим і чим не схожим на варшавський чи московський ?

Чи діє на Київських форумах законодавство України ?

Чи повинні іноземці приходити до нас на форуми з добром, чи в нашій країні на наших форумах повинні знущатися з українців, України, української мови ?

Чому так багато колишніх жителів України, які дременули в Сибір одночасно з здобуттям незалежності Україною, заходять на Київські форуми, щоб викидати негатив ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua
Там імперцям за московську пропаганду і агітацію платять.

 

Хм... Квитанции видели, спрашиваю уже во второй раз?

 

Всі імперці з цього форуму втечуть туди

 

А Вам этого бы не хотелось?

 

Не можна.

 

Жалко, да?

 

 

У меня, например, возникает впечатление что Вы сами придумали этих ЗАПРОДАНЦІВ. И только для того, чтобы пиарить свой форум, поливая негативом не пойми кого.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Украинец, а сколько платят Вам? :подмиг:

Багато. Не хочу все відкривати, але найприємніша для мене вдячність від російськомовних українців і рускіх - громадя України, патріотів України.

От недавно колега сказав: "За Державу обидно"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мне давно обидно за народ, а госсударство уже давно продано политиками, а все эти пышные речи все это до сраки, сами не ведаем что творим.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я також переймаюся майбутнім українського народу, всіх громадян України, тому вважаю доречним поговорити в цій темі про особливості Київських форумів

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я пропоную поговорити взагалі про Київський форум в порівнянні з Варшавським. І про цей форум.

Ось наприклад, я віддаю належне Міші в тому, що тут можна відкривати теми, які важливі для Українців. Правда, поки що тут мало серйозних співрозмовників і опонентів. Але якщо теми українською розкрутяться, то прийдуть бажаючі сказати щось мудре і важливе.

Чи не є крамольною для Адміна пропозиція хоч половину назв тем на Київському форумі писати українською ?

От цікавий факт. Знаменитий free-master тричі відкривав на форумі ЗАПРОДАНЦІВ тему "Полюбіть Україну" . ЇЇ там закривали. Чи допустимо так гнобити форумчан-українців на Київських форумах ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Адміна пропозиція хоч половину назв тем на Київському форумі писати українською

ну и при чем тут админ? люди пишут на каком хотят:чё:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мишечка, наверное Украинец предлагает тебе сидеть по ночам и переводить все темы на украинский язык! :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Правда, поки що тут мало серйозних співрозмовників і опонентів.

 

Вот тут я с Вами соглашусь. Сложно быть оппонентом человеку, который не может внятно высказать свою мысль. Вам задают вопросы ,Вы практически ни на один не отвечаете. О каком диалоге может идти речь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ну и при чем тут админ? люди пишут на каком хотят:чё:

 

Якщо Вам цікаво, щоб Ваш форум бачили українці, то Ви можете попросити модерів і тих, хто активно відкриває теми, щоб половину назв писали українською. Це буде злочин для Київського форуму перед общєпанятним ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Вот тут я с Вами соглашусь. Сложно быть оппонентом человеку, который не может внятно высказать свою мысль. Вам задают вопросы ,Вы практически ни на один не отвечаете. О каком диалоге может идти речь?

 

Тут всі хочуть говорити, як казала Ворона, про голий патріотизм абстрактно.

Якщо Ви придурюєтеся, що не розумієте, що є різниця між національністю і громадянством, то кому буде цікава така розмова ?

 

Ви -руска. Якщо бажаєте, і якщо буде конкретика, то можемо поговорити про нацменшину рускіх в Україні в відповідних темах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
гпроиадянством

кто-то с утра уже под градусом =))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Украинец, ну спасибо Вам! Неужели я такая же язвочка, как Эм? Фиговый из Вас психолог....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...