Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Михаил

Балакаєте українською?

Балакаєте українською?  

34 пользователя проголосовало

  1. 1. Балакаєте українською?

    • так
      30
    • ні
      4
    • переведите
      0


Рекомендованные сообщения

energoone.com.ua

Так. Я доволі вільно можу спілкуватися українською мовою. Друга справа, що ні з ким та мало практики. :)

А звідки знаю? Рідні та гарний вчитель української мови. :)

Та й взагалі меня подобається українськам мова, як вона звучить. Чиста, літературна мова а не той суржик, що ним майже всі люди спілкуються.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

легко:)

українською, російською, англійською у разі потреби:подмиг:

українською спілкувалась на 4 попередніх роботах

останнім часом досить рідко з українською маю справу, тому іноді підторможую, щоб вірно перекласти думку, не на суржик, а гарно...

вимову ставила собі сама, власне мову вивчала у коледжі та в інституті

плюс вона мені подобається співуча, солов"їна така...

іноді буває, що слово у голові крутиться англійською, і думаю-а як то українською....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Миша,а можна з цього місця докладніше?

чим саме ми викликаємо подив і (або) здивування?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Многим украинцам просто привили стереотип, что украинский - дебильный, сельский, отсталый. Це ментальність хохла, недолюдини.

 

Мені здаєтся, що укр. нічим не поступається рос. А якщо і поступається, то не набагато. Я перейшов на чисту укр., і повноцінно можу розмовляти. А ще укр. потрібен, щоб отримати норм. рівень життя.

 

Укр. литература слабее русской. По ряду причин: центр был в России, Валуевский циркуляр, Эмский указ, укры длительное время жили в основном в селах, и т.п. А так укр. язык ничем не хуже.

 

Гоголь - оч. хороший пример, мог запросто писать на укр. И произведения его были бы ничем ни хуже.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть люди, которые считают украинский язык недостойным для существования и я таких знаю. Честно говоря понять такую позицию трудно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так. Вважаю, что добре розмовляю, але як це можна перевирити, якщо немае с ким розмовляти на укр.?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

То я вам хочу сказати що на Закарпатті люди спілкуються або угорською мовою або російсбкою. Угорцям чомусь легше російська.

Парадокс. :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

коли треба, то можно українською, проте російською легше.

На Закарпатті розмовляють не українською? :задумчивый: Ось чому я їх не розумію!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ото якбы вы ще пидказалы як на клави вмыкаты укр. литеры.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я знаю українську мову-але краще мені рота не розкривати- почуте(кажуть знайомі) схоже на дуже правильне і ніби намагаєшся як найкраще-а іноді виходить як у азарова, тому розмовляю російською(предки в основном русские,да и какие б не былиб- все равно будет акцент-как у кавказца на базаре)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Есть люди, которые считают украинский язык недостойным для существования

це погано... нічого не маю проти української мови, але спілкуюсь всеж на російській...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я наверное не права, но я терпеть не могу украинский язык! Сначала в школе, а потом в колледже учителя приложили все усилия, чтобы я возненавидела язык. У них это хорошо получилось - пишу вроде более-менее не плохо, но не могу сказать ни слова! Английский, испанский - говорю свободно, а с украинским никак не справлюсь! Даже когда ездила во Львов, не могла ни слова сказать! Ну вроде мой русский худо-бедно понимали :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не балакаю, а розмовляю, пишу и читаю на украинськIй мовi. Вот только клавиатура у меня работает на русском и английском. Надо настроить компьютер на украинский язык. Хорошо знаю историю,украинского народа, а также литературу, искусство, кроме современного. Владею именно литературным языком, диалекты понимаю плохо. От скуки чего только не выучишь, господа. Язык нравится, красивый, очень мелодичный.

 

 

 

як що так, то звідки знаєте?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Язык нравится, красивый, очень мелодичный.

Согласна, язык красивый. Есть масса оборотов, которые фиг переведешь на русский. Вот например, чего стОит - штримтить у вусі! А по-русски - стреляет в ухе, совсем не так колоритно звучит! :]

А недавно щелкала пультом и попала на какой-то сериал с украинским переводом. Там как раз одна героиня кричала другой:"Ти - шльондра!" Все-таки, как звучит! :] А по-русски уже совсем не то, теряется весь смысл :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так звісно українська щира мова це безумовно велика річ) це наш колорит) і ми сини та дочки неньки України повині знати свою рідну мову, спілкуватись на які мові це ваш вибір,але якщо вже балакаєте ,то балакайте на художній мові,а не на суржику, так то пані та панове.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
...балакайте на художній мові,а не на суржику...

 

на художній??? на художній тільки письменники можуть))

нам треба на літературній розмовляти. художня і літературна - це різні речі)

особисто я в житті розмовляю на українській, але інколи бувають суржики :(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
тим що так гарно розмовляєте рідною мовою

це не кожен вміє:ладоши:

Рідну мову повинен знати кожен. За якийсь час так і буде. А якби не було 300 років окупації і русифікації, то всі 80% громадян України використовували б в спілкуванні в Україні тільки рідну українську мову. А представники нацменшин в Україні вважали б за честь демонструвати не гірше знання української за самих українців

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...