Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Кєдата кобіта

Єгипет, або Життя у Та-Кеметі

Рекомендованные сообщения

Диментий, мені здається, шо не треба лише мене лишати... спілкуємся ж.. хтось своїм досвідом буде ділитись...

і так всьо красіва) дякую.

 

ну, как знаешь

если что звони на 911:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Вихідний, а такий день був лише один раз на тиждень, намагалась провести на морі.

Червоне море - то найгарніше море в світі. Будь-який дайвер не дасть збрехать.

 

Улюблене місце для купання та зустрічі неймовірного заходу сонця - Рас Каті.

Сидиш собі попом на коралах, тицяєш морських йожів трубкою від маски і махаєш дайверам, які знов зупинились на яхті тут пониряти.

Потім дістаєш з рюкзака свіженьке манго - то й тобі обід.

 

27049_1268623357457_6617563_n.jpg?oh=608ec70533d6890ad4610aee05633e38&oe=54E1179C

 

131742_1545271553489_54096_o.jpg

 

 

А по дорозі назад зупиняєшся біля сочарні:

- сгуайар асир асаб, ляусамахт, - просиш маленький стакан очеретяного соку. І спостерігаєш, як продавець бере очерет та засовує його у спеціальну очеретодавку.

Яка ж це смакота та користь!

 

*Фото з тростніками не моє, бо мої ушли...*

 

14013325IZq.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

- Облін, - тихенько нию я, сидячи на нараді та виводячи у записнику всякі каракулі - Нафіга оце мені тут буть,якшо я ні при чому?!

- Тссс, - шипить на мене сибірячка, - Опять нам двойкі поставят і премію не дадуть...Тєрпі...

 

Бюджет відділу. Звіти о продєланной работє...

- То може я кращє работать піду? - питаюсь я в начальника через смс.

- Ти думаєш мнє оно важнєє?! - отримую у відповідь.

Ясно. Аргумент. Не поспориш.

 

Досижую до кінця наради та топаю далі складати бюджет відділу, який ніхто ні за шо не підтвердить, тому й зі звітом про роботу важко... Нема бюджета, то й нема тої шо треба роботи.

Але, як то кажуть, порядок є порядок..

 

А каракулі в блокноті, якшо малювати, то получається постер на двері начальнику.

Правда, був не дуже довольний, шо трачу казьонні фарби принтера на такоє.. Але, каже, обьйом груді його устроїв...

 

b431aaa1ecea.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
да?!

*протираю окуляри*

 

мені, по ходу, як лєктору, треба шоб питання задавали))

 

пиши начальник

вопросы потом будут

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сидиш на обриві, ногами бовтаєш, розганяючи гаряче повітря...

Під тобою безкрає синє море, де пропливає зграя здоровенних мантів, а над тобою таке ж безкарає небо...

І сонце йде відпочивати за горизонт...

 

1385610_10200992247830169_164161537_n.jpg?oh=c119e188e66b5808cd7c55306b1758db&oe=54B53527

 

389287_3247816516049_1910632337_n.jpg?oh=13df500907c8fc336063492221f10445&oe=54AD9126

 

554875_4699899297211_81673702_n.jpg?oh=1e2b3016b2e1d799ebcd863f74bfaf6f&oe=54F27B17

 

27049_1268629277605_4390431_n.jpg?oh=4c3b239a343a8e018e59945f217c49cc&oe=54E77609

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
27.10.2014 в 12:44, Кєдата кобіта сказал:

Так скалось життя, шо одного дощового дня листопада, я стояла у Борисполі з квитком до Шарм-ель-Шейху в один кінець.

- У вас што, нєт обратного білєта? Могут бить праблєми, - попередила мене жіночка на реєстраційній стійці у ідеально напрасованій формі авіаліній.

- Та...всяке може буть.. побачим, - ми явно з нею мали на увазі зовсім різні речі...

 

Запах плавлениго від сонця асфальту, теплий вітер, що втирає пустельний пісок у всі пори твого тіла, сірі гори на горизонті та лоскочучий вухо "ас-саляму алєйкум"...

- Вдома.., - перше, що прийшло мені на думку, - Я вдома...

 

До цього дня, що змінив геть усе моє життя, я приїздила до Шарму разів з чотири і завжди мені було цікаво, як то воно відчувати це місто шкірою єгиптян, а не туристів.

Тепер же у мене був такий шанс.

 

Я мала роботу, я мала сніданки, простоявши у черзі за фулем та фелафелем разом із замореними постійною, майже цілодобовою, роботою єгиптянами, запивала то всьо солодким свіжевижатим соком із очерету з надщербленого стакана, слухала спів муедзина, торгувалась за манго та ниряла до різнокольорових рибок Червоного моря, їздила до Каїру по справам і не дуже, до Александрії, до Ель Туру, Дахабу, до...

 

А ще було дві революції. То були найважчі часи. Кроваві.

Але...

То країна, де назавжди лишилось моє серце.

 

y_88469acf.jpg

 

 

Якшо цікаво, то спогадів вистачає і у формі буковок і у формі фото)

І ви діліться тут своїм Єгиптом.

Я хотів викласти свої світлини з Шарм-ель-шейху, але Общий максимальный размер 2MB. Тому всі залишаться без них!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шарм очаровательный! :) планируем перед НГ взять с друзьями семьи горящие туры в египет из херсона, очень удобно путешествовать семьями и большими компаниями)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...