Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
revobul

Як далі бути ?

Рекомендованные сообщения

Зустрічаюся з дівчиною 1,5 роки .Дуже її кохаю , є люди які вбивають байдужістю , а я така людина , що замучую турботою , завжди з нею ( живемо в гуртожитку разом ) по сто раз на день цілую і обнімаю , а вона більш стримана .Рідко цілує і т.д ,раніше психував ,тепер звик , але осад залишився . Ідеальними наші стосунки не назвеш , часто сварилися раніше то я кидав , то вона , але останнім часом кидає вона , а я принижуюсь- вертаю , так ось, з часом через це її кидання розвинувся страх , що вона мене не любить - це підсилюється її стриманістю і ще великою проблемою... Хочу додати , що зараз ми звикли до тараканів один одного і менше стали сваритися, але є одна тема , яка може зройнувати наші стосунки - це інтим . Перші 0,5 року все було чудово , вона моя перша , я її теж , море нового , робили багато цікавого разом , але настав якись переломний момент і вона втратила інтерес ( сталося - це після великої сварки) , тепер я місяцями стримуюсь , часто обломує , каже що їй це не важливо , а на питання де ділася пристрасть - каже що пройдений етап ( за 1,5 роки?!!) Іноді навіть каже , що не хоче мене і може місяцями не думати про це , а я такий поганий постійно хочу і при можливості вламую ( а така можливість буває раз в 15-20 днів) і це для неї часто. Скажу чесно ,я доволі емоційна і розкута людина і в свої 22 дійсно люблю секс з коханою і чим більше тим краще , а для неї це вульгарно((( стало...... Тепер боюся ,що давлючи на неї зроблю її фрігідною , але вибачте , коли я кажу , що нам треба розібратися в цьому , а вона вспиляє кричучи : це для тебе так важливо !!!!!!!!!!!!! Чесно, я її дуже кохаю , але як мені бути з людиною яка мене не хоче ? Невже це норма , невже це правильно ? Як нам далі бути , одружуватися ? Щоб потім сваритися через болить голова , ну невже це не проблема ?. Коли я кажу , що думаю лише про неї ( а це дійсно так ) каже , що мені просто "треба" , а вона мене не приваблює , це так важко чути.... Як мені вийти з цього замкнутого кола . Вибачте за хаотичність викладеного , просто голова від думок гудить . Прошу вас дайте пораду як з нею вирішити цю проблему , бо вона хоче просто друга , певно, що я зробив , чи роблю не так ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua
Нет шансов и перспектив

Расходитесь

 

сказала - как отрезала:]

 

мож там не все так запущено и он ее "вламає" на щось:задумчивый:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
сказала - как отрезала:]

 

мож там не все так запущено и он ее "вламає" на щось:задумчивый:

 

)))))))) Ну да.. после такой повести как-то кратко выглядит мой постик )))

Ну а шо)) там скока не расписывай -суть не изменится)) Вона його не хоче((

даже если он уламает /заломает))) она ж потом дырку в голове прогрызет, шо он извращенец))

Ей в тягость эти отношения.. Да видимо замены не нашла.. Вот "жвачка" и жуется..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
)))))))) Ну да.. после такой повести как-то кратко выглядит мой постик )))

Ну а шо)) там скока не расписывай -суть не изменится)) Вона його не хоче((

даже если он уламает /заломает))) она ж потом дырку в голове прогрызет, шо он извращенец))

Ей в тягость эти отношения.. Да видимо замены не нашла.. Вот "жвачка" и жуется..

 

я пост не осилила (много букв)

но: ТС - 22 года? девушке тоже где-то около того? ну может "воно мале\дурне\само не знає чого хоче"?))))))))) может что-то поменять надо (девушку?)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Зустрічаюся з дівчиною 1,5 роки .Дуже її кохаю , є люди які вбивають байдужістю , а я така людина , що замучую турботою , завжди з нею ( живемо в гуртожитку разом ) по сто раз на день цілую і обнімаю , а вона більш стримана .Рідко цілує і т.д ,раніше психував ,тепер звик , але осад залишився . Ідеальними наші стосунки не назвеш , часто сварилися раніше то я кидав , то вона , але останнім часом кидає вона , а я принижуюсь- вертаю , так ось, з часом через це її кидання розвинувся страх , що вона мене не любить - це підсилюється її стриманістю і ще великою проблемою... Хочу додати , що зараз ми звикли до тараканів один одного і менше стали сваритися, але є одна тема , яка може зройнувати наші стосунки - це інтим . Перші 0,5 року все було чудово , вона моя перша , я її теж , море нового , робили багато цікавого разом , але настав якись переломний момент і вона втратила інтерес ( сталося - це після великої сварки) , тепер я місяцями стримуюсь , часто обломує , каже що їй це не важливо , а на питання де ділася пристрасть - каже що пройдений етап ( за 1,5 роки?!!) Іноді навіть каже , що не хоче мене і може місяцями не думати про це , а я такий поганий постійно хочу і при можливості вламую ( а така можливість буває раз в 15-20 днів) і це для неї часто. Скажу чесно ,я доволі емоційна і розкута людина і в свої 22 дійсно люблю секс з коханою і чим більше тим краще , а для неї це вульгарно((( стало...... Тепер боюся ,що давлючи на неї зроблю її фрігідною , але вибачте , коли я кажу , що нам треба розібратися в цьому , а вона вспиляє кричучи : це для тебе так важливо !!!!!!!!!!!!! Чесно, я її дуже кохаю , але як мені бути з людиною яка мене не хоче ? Невже це норма , невже це правильно ? Як нам далі бути , одружуватися ? Щоб потім сваритися через болить голова , ну невже це не проблема ?. Коли я кажу , що думаю лише про неї ( а це дійсно так ) каже , що мені просто "треба" , а вона мене не приваблює , це так важко чути.... Як мені вийти з цього замкнутого кола . Вибачте за хаотичність викладеного , просто голова від думок гудить . Прошу вас дайте пораду як з нею вирішити цю проблему , бо вона хоче просто друга , певно, що я зробив , чи роблю не так ?

 

Доброго часу доби шановні форумчанки .Навіть не знаю з чого розпочати , багато думок , питань.

Трапилося так , що 5 місяців тому зустрів дівчину ,закохався. Ми однокурсники , живемо в одному гуртожитку , цілими днями разом - мені це дуже подобається , але є одне але . Місяць тому почали сваритися , а все через те , що мене не влаштовує її поведінка , вірніше ображає. Вона стала більше ображатися . З часом почав бачити її " проблеми" , але вирішити їх не можу самостійно , вірніше навіть і не знаю з чого почати . Справа в тому , що в неї комплекс неповноцінності - з цього випливає дуже багато проблем . Раніше я думав , що вона просто не емоційна , але тепер картина проявляється , повертаючись до її особистості хочеться сказати , що в неї дуже складне життя - рано втратила батька , мати хворіє , живуть не сильно заможно , все літо працює , щоб заробити собі на навчання .Все це сформувала досить апатичний , навіть фаталістичний кругозір . Я досить емоційна людина , веселий , ніжний (як для хлопця ) , ідеаліст і мені важко дивитися , що вона завжди сумна .коли запитую , що сталося - психує , каже , що вона "така". дуже важко видавити з неї хоч якусь емоцію .Боїться спішити в стосунках , щось планувати - це пояснює тим , що не хоче потім розчаруватися , якщо нічого не вийде .Інколи каже , що не бачить себе зі мною , що я заслуговую кращу , що вона мені не пара і мучить мене . Коли роблю їй комплемент - дратується , каже що брешу і вона знає , що вона погана .Для неї всі красиві крім неї самої((( кілька тижнів тому ще й сказала , що вона приносить людям біду ( бере на себе вину за сімейні проблеми ). Каже , що знає що в неї більше не буде такого кохання як я , але все ж каже , що мені буде погано з нею. Через такі думки зовсім не дорожить відносинами , все тримається на мені , завжди вмовляю триматися разом , щоб не сталося . Але це дуже важко бути з людиною в якої улюблена цитата "я нікого не тримаю". Дуже її кохаю , знаю , що вона кохає мене , але інколи через такий її стан - це важко відчути . Якщо коротко , то виходить так , що я за нею "бігаю" , стараюся бути дуже ніжним , романтичним , кажу , що в нас все серйозно , хочу познайомити з батьками , а вона все думає , що мучить мене . Це так важко терпіти , потрібно щось робити , чи були у вас подібні ситуації? Може це егоїстично , але просто не відчуваю , що мною дорожать((( Не покохавши себе , не покохає по-справжньому мене . Як мені себе вести ? Чи є шанс нам "притертися" ? Вибачте за нескладність написаного , просто вже каша в голові від цього .

 

??????

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
??????

 

не удивляйся))) весна скоро - обострение)))

а в 2-х словах: шо он там наваял?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
не удивляйся))) весна скоро - обострение)))

а в 2-х словах: шо он там наваял?

 

Я читал, и нашел некоторые несоответствия в выводах.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
я пост не осилила (много букв)

но: ТС - 22 года? девушке тоже где-то около того? ну может "воно мале\дурне\само не знає чого хоче"?))))))))) может что-то поменять надо (девушку?)

 

есс))) тоже к этому вела))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я читал, и нашел некоторые несоответствия в выводах.

 

мож там гармоны мозги кипят от переизбытка чувств? отсюда и несоответствие?)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
есс))) тоже к этому вела))

 

так ты ж сразу под корень самолюбие серпом порешила... а развить, а обсудить, а потрындеть ниабчём?:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
мож там гармоны мозги кипят от переизбытка чувств? отсюда и несоответствие?)))

 

мозг в порядке, - сказочник

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
мозг в порядке, - сказочник

 

фиговый какой-то сказочник, раз никто в сказку не поверил:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
фиговый какой-то сказочник, раз никто в сказку не поверил:]

 

Почему никто? Он поверил.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Почему никто? Он поверил.

 

сам себе сказочник? это что-то из области психиатрии:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І чому перше виключає друге??? Я ж сказав , що змирився з її холодним ставленням і після старого посту все наладилося окрім проблеми яку описав.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Невже лише один вихід - кидати?

 

Есть выход, и есть вход.

"Как много девушек хороших ..." (пестня)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Завтра за обручкою поїду

 

фотоочет не забудь выложить: обручка, онемевшая от счастья невеста, ее родители, рвущие, на радостях шо дытыну пристроили, три баяна))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...