Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
investwoman

Успішні жінки

Рекомендованные сообщения

Всім привіт) тут так багато тем про красу, шопінг... А мені ось стало цікаво, є тут успішні жінки в плані бізнесу? Хто і як заробляє? Чи вважаєте ви правильним жити за рахунок чоловіка?

 

Ділимось думками) :):):):)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua
Всім привіт) тут так багато тем про красу, шопінг... А мені ось стало цікаво, є тут успішні жінки в плані бізнесу? Хто і як заробляє? Чи вважаєте ви правильним жити за рахунок чоловіка?

 

Ділимось думками) :):):):)

 

А хто ж вам таке розкаже? Це - велика таємниця, проте Катя Осача щось про це знає. :] А життя за рахунок чоловіка - це цілком природньо (якщо чоловік вміє заробляти). :де:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Всім привіт) тут так багато тем про красу, шопінг... А мені ось стало цікаво, є тут успішні жінки в плані бізнесу? Хто і як заробляє? Чи вважаєте ви правильним жити за рахунок чоловіка?

 

Ділимось думками) :):):):)

 

тема:класс:, мне тоже интересно есть ли тут богатые девушки которые могут купить мне квартиру и порше :класс::]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

И єто правильно! :класс: Дождался ведь Галкин своего звёздного часа. Главное - быть таким умным, как Шерлок Холмс; таким обаятельным, как доктор Ватсон; и таким резвым, как собака Баскервиллей. :банан2:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ми просто тут з чоловіком поспорили хто до кінця року більше заробить))) (просто була у нас неприємна розмова про розподіл сімейних доходів)

 

так от, я тут і нівестуванням зайнялась, і на роботі підвищення отримала (так старалася)

 

а щодо доходів - я ж вас не бізенс план показати прошу)) просто цікаво хто чим займається) в загальному розказати можна))) як на мене):)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ми просто тут з чоловіком поспорили хто до кінця року більше заробить))) (просто була у нас неприємна розмова про розподіл сімейних доходів)

 

так от, я тут і нівестуванням зайнялась, і на роботі підвищення отримала (так старалася)

 

а щодо доходів - я ж вас не бізенс план показати прошу)) просто цікаво хто чим займається) в загальному розказати можна))) як на мене):)

 

не повезло тебе с мужем

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
не повезло тебе с мужем

Ні, повезло) ми з ним просто однакових характерів) обоє з лідерськими якостями) ось тому так і получилось)

 

і, до речі, я поки лідирую) правда не на багато) на гривень 500)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Ні, повезло) ми з ним просто однакових характерів) обоє з лідерськими якостями) ось тому так і получилось)

 

і, до речі, я поки лідирую) правда не на багато) на гривень 500)

 

Бажаю вам і в подальшому великих статків та завжди гарних стосунків з чоловіком. :класс:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на рахунок доходів - не буду розкривати всі карти) можу розказати тільки про сфери зайнятості) 1) перекладач 2) підприємець 3) інвестор

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
на рахунок доходів - не буду розкривати всі карти) можу розказати тільки про сфери зайнятості) 1) перекладач 2) підприємець 3) інвестор

 

По русски ..

 

1.переводишь иногда студентикам их роботки

2.продаешь на рынке трусы

3.положила на депозит пару штук гривень

??

:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3.положила на депозит пару штук гривень

ага - свою одну из зарплат)) заначка теперь)

а при этом тратит деньги мужа))))))))))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ееее)) що за наїзди)))) а яка розумна людина буде розказувати на форумі скільки вона заробляє))))

 

а раптом мене потім знайдуть ....:]:]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Andrey, Еще и пытается его стимулировать что бы он пахал день и ночь, наверняка уже наметила себе норковую шубку на нг :подмиг:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я перекладач по спеціальності) працюю дома (по стану здоров"я), перекладач-фрілансер (і таке буває) у нас з чоловіком невеличка власна друкарня) а інвестую в форекс) все просто=)

 

а ви всі злі >: зразу взялися мене ображати)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...