Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Дама без сережок

Google карти, створення власних карт

Рекомендованные сообщения

Намагаюсь розібратися. Проблема з експортом/імпортом kml файлів. Не все виходить Я не програміст. Потрібні знавці і роз'яснення зрозумілою мовою. В інеті мало інформації по цьому питанню..

Створені карти з мітками. До міток були додані фотографії (url ссилки). Експортую карту в kml файли. Вони чомусь створюються з розміром в 1 кб. Далі з іншого аккаунту заходжу в гугл карти, імпортую створений kml файл, а мені видає напис "Сетевая ссылка, приведенная в KML-файле, недоступна либо имеет несовместимый формат".

В чому може бути проблема?

Проблема з картою, яка була надіслана в kml форматі і імортована, потім редагована (додані нові мітки нестандартні з фотками).

А коли створюю карту з нуля, то все нормально експортується та імпортується.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Методом багатьох спроб і помилок дійшла висновку, що карта не зберігається так як треба через використання нестандартних міток (загружені з інету). Але чому? Якщо гугл надав таку можливість (загружати нестандартні мітки), то має ж бути можливість зберегти карту в kml з ними.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Лена, в таком случае есть смысл писать в сапорт гугла

 

Але ж я можу помилятися. Може є спосіб як зберігати все це в потрібному форматі - я просто його не знаю:заст:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Але ж я можу помилятися. Може є спосіб як зберігати все це в потрібному форматі - я просто його не знаю:заст:

 

спроси ещё на хф, там больше народа бегает

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Мене там нема. Боюсь, що мало хто мені підкаже:(

 

зато хоть потроллят по взрослому:] спросить ?:заст:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
зато хоть потроллят по взрослому:] спросить ?:заст:

 

Спитай. Може є знавці? Але потрібні ті, хто реально створює, і розуміється в kml, kmz, нестандартних маркерах-мітках в гугл картах:подмиг:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Є таке завдання.

- Створіть карту в гугл картах (при цьому треба мати в гугл свій аккаунт). Називайте як схочете, місцевість яку хочете.

- Поставте на карті будь-яку стандартну мітку з будь-якою назвою.

- Поставте нестандартну мітку ось цю http://cdn.freebievectors.com/illustrations/7/c/cartoon-goat-clip-art/preview.jpg

- Додайте до мітки ось це фото http://img2.timeinc.net/people/i/2013/pets/news/130819/cat-butterfly-300.jpg

- Вигляд карти має бути таким http://f6.s.qip.ru/FK151EPL.jpg

- Експортуйте карту в kml і збережіть.

- Для перевірки (чи все вийшло) імпортуйте ваш ствоений kml в гугл карти, але на іншому аккаунті.

Якщо все вийшло, поділіться досвідом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если честно лучше использовать другие карты. Я например, использую Яндекс карты. Они более удобнее и более актуальная инфа в них. Так что как то так.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...