Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
_King_

Захисники тварин проти вбивства безпритульних собак в Україні

Рекомендованные сообщения

Захисники тварин проти вбивства безпритульних собак в Україні

 

8bc5c3ae.jpg

 

Біля Кабінету міністрів зібралися собаки та їх хазяї. Усі разом, хто вигуками, хто гавкотом, вийшли висловити обурення уряду. Захисники тварин провели акцію протесту проти винищення безпритульних тварин під егідою «Євро-2012».

 

Скривавлені від червоної фарби футбольні м’ячі на снігу символізують жертви, на які йде Україна заради гідного проведення футбольного чемпіонату «Євро-2012». Але з такими жертвами не змогли погодитися ані українці, ані європейці – майбутні гості міжнародної спортивної події.

 

«Жорстоке ставлення до безпритульних собак та котів в Україні вже стало «чорною візитівкою» нашої країни», зазначають організатори акції. Адже ще в минулому році Європа була шокована відвертими фотографіями з рекламою «пересувних крематоріїв», у яких можна заживо і швидко спалити собаку чи кішку. Крім цього житлові комунальні господарства, яким було доручено проводити «чистки», розкидували отруту по вулицях. Через це почали з’являтися жертви й серед домашніх тварин. Так померла собака прес-аташе американського посла Джеймса Вульфа, яка випадково з’їла отруту в парку в центрі Києва. Тим не менш, столичні комунальники відсторонюються від масових винищувань, не коментують цього і у мерії Києва.

 

Безпритульних знищують не тільки у Києві, але й по всій країні, впевнені захисники тварин. «Ми передали наші вимоги до Кабміну, листи до Асоціації мерів, особисто меру Харкова Кернесу, так як там ситуація одна із найгірших», зазначає одна із організаторок акції Вікторія Світлова.

 

Хоча українське законодавство й на боці тварин, але, за словами захисників, воно не діє. Через це активісти вимагають від уряду розробити нормативно-правову базу, яка б сприяла реалізації Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження». Але перш за все, активісти пропонують вирішувати цю проблему по-європейськи. Тобто, стерилізувати безпритульних тварин та передати повноваження громадським організаціям.

 

Вимоги протестувальників підтримало Міністерство екології та природних ресурсів України. На акцію завітав його голова – міністр Микола Злочевський. Урядовець пообіцяв, що всі вимоги будуть виконані, а мерів попросять спрямувати кошти на програми стерилізації та будівництво притулків.

 

«На 2012 рік уряд запланував витратити 30 мільйонів гривень на будівництво нових притулків для собак. Переконаний, що разом з екологічними громадськими організаціями ми забезпечимо ефективне і прозоре використання цих коштів», – зазначив міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський.

 

В свою чергу, у Європі продовжують збирати підписи під петиціями з вимогою припинити масові вбивства тварин в Україні. Одна з петицій, яку підписало вже понад 63 тисячі людей, містить наступні слова:

 

«Я зустрічав багато людей з України, і всі вони – чудові люди. Ваша країна має так багато гарного, і це буде позитивний знак для цілого світу, коли припиниться ця бійня. Нехай Ваше серце стане на бік добра, і це зробить світ ще кращим для кожного з нас».

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Вот почему я в очередной раз проклинаю это Евро-2012 - потому, что власть будет вылизывать задницу гостям, это Евро делается для них, а не для нас. Сегодня животные, а завтра бомжей будут уничтожать

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас если уничтожают - то безжалостно и без альтернатив. далеко не Европа, а скорее шокирующая Азия.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Вот почему я в очередной раз проклинаю это Евро-2012 - потому, что власть будет вылизывать задницу гостям, это Евро делается для них, а не для нас. Сегодня животные, а завтра бомжей будут уничтожать

 

Вы, конечно, скажете, что я изверг, но мне собак больше жалко, чем бомжей

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тема немного не о том. Бомжем в наше время можно стать и вовсе не потому, что человек бухает и не работает: квартиру отобрали по беспределу, человек вышел из тюрьмы - ни кола, не двора, дети выкинули свою маму/бабушку на улицу...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Тема немного не о том. Бомжем в наше время можно стать и вовсе не потому, что человек бухает и не работает: квартиру отобрали по беспределу, человек вышел из тюрьмы - ни кола, не двора, дети выкинули свою маму/бабушку на улицу...

 

Я не о том, что бомжи - не люди. Просто в любом случае мне собак больше жалко, чем людей.

Может, я злая, но вот как-то так уж сложилось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я не о том, что бомжи - не люди. Просто в любом случае мне собак больше жалко, чем людей.

Может, я злая, но вот как-то так уж сложилось.

В ТСН показывали про киевских бомжей сюжет.

Так люди есть сами себя обрекают на такую участь. Молодой парень, чидит а переходе, просит подаяние. Зачем? На бутылку водки, оказывается. :)

 

Показали рядом женщин, которые торгуют в переходе метро фруктами. Говорят, мы ему еду даем, помогали, чем могли - он просто предпочитает такой стиль жизни.

 

Просто реально или бы помог что-то поднести, типа грузчик, или как-то иначе подработать, хоть была бы копейка какая-то.

 

Есть супермаркеты, в которых можно переночевать работникам, есть за 4 грн приюты для бомжей, только там один минус - там нельзя пить. Вот и получается, что водка дороже нормальной жизни.

 

Не все так, конечно.. но к сожалению бывают и такие.

 

А животные?.... Животным действительно деваться некуда - если хозяин выкинул, то только скитаться и умереть либо голодной смертью либо от отравы, которую сейчас активно раскидывают везде.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Вот почему я в очередной раз проклинаю это Евро-2012 - потому, что власть будет вылизывать задницу гостям, это Евро делается для них, а не для нас. Сегодня животные, а завтра бомжей будут уничтожать

 

Евро тут только формальный повод. А собакиных убивают по банальнейшей причине - это очередной распил бюджетного бабла.

А люди, которые причиняют страдания собакам засирают себе карму на много жизней вперед. "И быть тебе рыбой, мерзской и скользской" (с)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...