Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Часовые истории

  • записей
    7
  • комментарий
    1
  • просмотров
    600

Механічні годинники: переваги та недоліки

Придуманий ще в кінці 17-го століття цей годинник зберіг принцип своєї роботи і з часом став лише точнішим, надійнішим і набув додаткові функції. В основі механізму лежить ходова пружина, яка поступово розкручується і через систему шестерень і балансувальне кільце рухає стрілки. Швидкість розкручування пружини і точність ходу годинника визначає баланс. Точність ходу залежить від багатьох факторів, включаючи вологість, тиск, магнітні поля і гравітацію. Захист від магнітних полів і від ударів присутній в більшій частині механічних годинників в тому чи іншому вигляді. Моделі високої якості мають захист від впливу всіх цих факторів, включаючи гравітацію (див. Турбійон).


Незважаючи на різницю в цінах, в годиннику за 400 000 рублів і за 30 000 може працювати один і той же калібр. Різниця в ціні, в цьому випадку, пояснюється престижністю бренду, унікальним дизайном самих годинників і наявністю різних ускладнень. В інших випадках більш дорогі годинники мають досконаліші технології, ускладнення і якість виконання.

Переваги механічних годинників

Ціни починаються від декількох тисяч рублів. Ремонтопридатність вкрай висока, недорогі моделі легко ремонтуються у будь-якого годинникаря, дорогі моделі відправляються в спеціальні сертифіковані сервіси. Вимагають періодичного сервісного обслуговування раз в 3-7 років, в залежності від моделі. Дуже високий термін служби, деякі механічний годинник 1930 року всі ще працюють і перепродуються за нечуваними цінами. Суб'єктивно: працюючий годинниковий механізм заворожує і цокання механічних годинників мають свою особливу лампові. Як кажуть, у механічних годинників є душа. Ну і онукам можна передати у спадок.

Недоліки механічних годинників

Ціни можуть досягати сотень мільйонів рублів. Звичайні моделі вимагають щоденного заводу, бажано в один і той же час, але таких зараз дуже мало. Точність ходу залежить від багатьох факторів, включаючи вологість, тиск, магнітні поля і гравітацію. Найточніший механічний годинник рідко мають точність вище ніж у не дуже дорогих кварцових годинників. Ударостійкість на порядок нижче ніж у будь-яких кварцових механізмів.

Ускладнення механічного годинника: Автоподзавод

При ручному заводі ходова пружина годин закручується за допомогою заводної головки годинника - вручну. При автоматичному заводі "працює" масивний вантаж спеціальної форми, який обертається завдяки руху руки власника годинника. Ротор передає енергію обертання на ходову пружину. При повсякденному носінні годинник не вимагає ручного заводу зовсім. Запас ходу годинника без руху зазвичай 40-70 годин. Наприклад, годинник марки De Bethune також випускається з автопідзаводом.1 комментарий


Рекомендованные комментарии

Присоединиться к беседе

Вы оставляете комментарий в качестве гостя. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Добавить комментарий...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...