Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Часовые истории

  • записей
    7
  • комментарий
    1
  • просмотров
    600

Як доглядати за кварцовими і електронними наручними годинниками?

leonid85

62 просмотра

Кварцові і електронні годинники, також як і механічні потребують періодичної перевірки, чищення й змащення механізму. Також кварцовим і електронному годиннику необхідна своєчасна заміна батареї. Рекомендується міняти батарею за 2 місяці до закінчення її терміну служби. Особливого догляду в кварцових годинниках вимагає механізм календаря. Не рекомендується настройка календарних чисел в період з 22 по 2 число. В цей час рухаються шестерінки відповідальні за зміну чисел. Бережіть кварцові годинники від ударів, не залишайте поруч з джерелами магнітних хвиль (мобільними телефонами, радіо). Уникайте прямого впливу сонячних променів.


Якщо у Вашому годиннику металевий браслет, то основний спосіб збереження його - це чистка від пилу і бруду, які накопичуються в ньому при щоденному використанні. Для того щоб почистити браслет раз на місяць промивайте його в мильній воді, використовуючи щітку. Якщо ж браслет Ваших годинника зроблений зі шкіри, то мити його в воді не варто, він може потріскатися і порватися. Його можна протирати спеціалізованими засобами. Тоді поверхня браслета буде залишатися блискучою.


Не забувайте доглядати за склом. Слідкуйте за тим, щоб на ньому не з'являлися подряпини, які можуть перерости в тріщини і привести до проникнення пилу і бруду в механізм. Якщо скло все-таки розбилося або тріснуло, його необхідно терміново замінити. Якщо Ви випадково потрапили під дощ і поверхня скла намокла, просто протріть його серветкою. При догляді за сапфіровим склом рекомендується використання спеціальних кремів для чищення.


Для того щоб зробити репассаж, замінити скло або батарейку або виконати складний ремонт годинників - приходьте в майстерні "Chronus Time".0 комментариев


Рекомендованные комментарии

Нет комментариев для отображения

Присоединиться к беседе

Вы оставляете комментарий в качестве гостя. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Добавить комментарий...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...