Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Часовые истории

  • записей
    7
  • комментарий
    1
  • просмотров
    600

Хто повинен проводити репассаж годинника

leonid85

54 просмотра

Якісна збірка є запорукою успішної і довгої роботи годинникового механізму. Тому звертатися за допомогою варто тільки до професійних часовщиків, які мають необхідні знання та досвід у використанні спеціального обладнання.

Провести репассаж годинника можна у виробника, проте така процедура не входить до регламенту гарантованого обслуговування, тому доведеться доплатити. Подібні послуги надають приватні годинникові майстерні та великі сервісні центри.

Якщо ви вирішили звернутися до незалежного майстру, для початку перевірте, чи є він висококваліфікованим фахівцем. Почитайте відгуки про годинникаря, порівняйте ціни та умови гарантії, які пропонує конкретна марка або її дилер. Найчастіше вартість послуг приватного фахівця буде нижче, а ось ризики (погіршення роботи механізму або зниження терміну експлуатації) вище.

Ще одна порада. Швейцарські годинники мають особливу систему відкриття і закриття корпусу, наприклад швейцарский годинник HD3, тому для процедури репассажа необхідні певні спецінструменту. Людина, яка займається розкриттям годинника, повинен володіти відповідними знаннями. Якщо корпус розкритий за межами часового салону, сервіси мають право не приймати годинник на обслуговування по гарантії. Навіть заміна батарейки також повинна здійснюватися майстром. Якщо блок живлення підроблений, механізм швидко вийде з ладу.0 комментариев


Рекомендованные комментарии

Нет комментариев для отображения

Присоединиться к беседе

Вы оставляете комментарий в качестве гостя. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Добавить комментарий...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...