Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
ksnswsz

рейтинг магазинів ТМ Мясокомбінат Мясний

Рекомендованные сообщения

Вчора, ми з сусідкої ходили на відкриття нового(старого) магазину біля парку Шевченка (Бровари)- це старі магазини богодухівського депутата Скорика Сашка, ці магазини є по всій Україні та всьому Києву. От ми думали що там дійсно щось прикупимо..... але коли я зайшла на поріг то побачила там продавчиню яка торгувала у магазині на Торгмаші, в мене з нею не раз були розбірки по поводу обдурювання людей, та общитування. Вона кожну людину общитувала на 15-20 грн. В цьому районі живуть переважно пенціонери тому й ходять купувати "ковбасу" яка коштує 25-45 грн. А що є там у тій ковбасі? Шкура свиняча та жир курячий (це в кращому випадку) а то всі жили та косна мука, бо мясо коштує 120-140 грн за 1 кг, то чи може "ота собача радість" за 25 грн бути ковбасою? Мій кіт даже її їсти не став, а коти це самі перші контролери якості. Неодноразово на цей магазин писали скарги, але Скорик не реагує він травить нас своїми відходами,які називає сосисками, ковбасою, йому байдуже наше здоровя, аби доходи були. А ще в цих магазинах відкалібровані ваги на 6 грам все це з дозволу та вказівки Скорика то ви тільки переступили поріг цього магазину і вже вас "надули" на загальних вагах у вигляді дозволених Скориком 5-6 грам та ще продавці свої 10-15 грам додали у вигляді (маленької гирьки на вагах). От так нас дурять у цих магазинах а про якість тут і говорити не хочеться, з 0,5 кг фаршу збігає вода і залишається 200 грам "хляк" бо що то за фарш у 47 грн за 1 кг. А дозволив накручувати ваги - Скорик для того щоб покривати затрати усіх стоків від мяса та щоб перекрити вартість спорченого мяса та "ковбаси". Я думаю що не одна я така є що відмовилася ходити в ці магазини.  ДРУЗІ обминайте ці магазини, не давайте себе ошукувати "князькам" - депутатам - таким як харківський Скорик. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...