Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Iaroslav

Як реально знаходити клієнтів в Києві ?

Рекомендованные сообщения

Всім привіт! Хочу українською мовою почути відповіді експертів про те, як шукати нових клієнтів в Києві? Бо російською дуже багато а я принципово неохочу читати мовою окупанта. Цікавлять тільки дієві та швидкі методи - можна навіть платні, але щоб результат окупляв себе.

Буду дуже радий, якщо хтось напише списком і з роз’ясненням - що до чого.

Поділіться будь-ласка ті, хто розуміється в темі. 

Думаю всім буде цікаво знати та використовувати методи пошуку нових клієнтів на сьогоднішній 2020 рік. 

Изменено пользователем Iaroslav

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

Клієнтів в якому бізнесі? Вони ж всі не в одному місці. Тут треба знати свою цільову аудиторію і від цього відштовхуватись.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Уважно прочитайте - цікавлять методи пошу клієнтів. Тематики у всіх різні, а методи усі майже збігіються. Наприклад оголошення в OLX. Дієво? - достатньо дієво! Наприклад реклама у Facebook. Дієво? - дуже дієво, хоча платно, але вигідно. Ну і так далі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я б почав з

- платных оголошень на OLX,

- додав бы інформацію на Google Miй Бізнес та почав просити клієнтів залишати там свої відгуки (бажано позитивні), 

- створення власного сайту (SEO, контекстна реклама),

- соціальні мережі (платна реклама)  

Изменено пользователем Soroka Alexandr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Soroka Alexandr сказал:

Я б почав з

- платных оголошень на OLX,

- додав бы інформацію на Google Miй Бізнес та почав просити клієнтів залишати там свої відгуки (бажано позитивні), 

- створення власного сайту (SEO, контекстна реклама),

- соціальні мережі (платна реклама)  


OLX - я ж уже сказав
Соціальні мережі також сказав, і про платні сказав 
SEO, + Контекстна реклама — Ви уявляєте скільки часу та грошей для цього потрібно? Не кажучи вже про те скільки знань треба, щоб все налаштувати. І коли будуть результати? (вважаю, що 2 місяці — це тільки для того, щоб почалося щось шивелитися)

Google Miй Бізнес — ідея непогана, але якщо конкуренти заспамлять негативними відгуками, як тоді бути? Гугл їх не видалить на ваше прохання, ніхто не буде розбиратися з ними. І подумайте, хто пише хороші відгуки в інтернеті? Їх або замовляють за гроші, або власники самі просять клієнтів, щоб ті залишити позитивний відгук про них. 

І ще про відгуки. Уявіть, якщо з товаром чи послугою все добре (ну або в межах норми), то майже всі думають, що так і має бути і ніхто не буде шукати в інтернеті всі можливі згадування про товар чи послугу від тієї чи іншої компанії і буде розписувати позитивні враження та може про те, що вони навіть вивалили язик від щастя, що ось там я купив нормальний товар, чи то замовив нормальну послугу. Бо всі цінують свій час. А от якщо хтось незадоволений, ба, якщо і злий до всього, то заспамить весь інтернет замість того щоб спробувати поговорити з з вагомими аргументами, або звернутися до Захисту прав споживачів

Отже, давайте далі писати тільки дієві методи просування бізнесу. І будь-ласка ТІЛЬКИ українською мовою. Бо досить прикидатися що тут російська у Києві переважає. Дома всі говорите українською, то кого ви обманюєте, як не себе самих.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так ви власне перерахували ті методи, які можна використовувати як локальнм майстрам так і для просування на ширшу географію. Щодо Google Miй Бізнес  то все ж вести карту компанії необхідно. Нехай там не буде багато відгуків, проте основну інформацію ви знайдете. Цікаво які методи пошуку клієнтів ви пропонуєте?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо ви уважно читали що тут обговорюється, то Ви могли побачити, що я писав про свої спостереження що працює. Я ж питаю інших людей їхні спостереження. Те що я знаю те і використовую, але мені ж цікаво та інше потестувати. Отже — пропонуйте більше варіантів!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Особисті спостереження - все працює в комплексі. Тоді найращий результат і вдається охопити свою аудиторію краще. Проте контекст дуже швидко дає результат, сео на перспективу. Соцмережі цікаві і для деяких ніш це буде основний канал просування і пошуку клієнтів. 

Погоджусь з тим, що аналізуємо ЦА та вирішуємо як краще достукатися до них. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, flat_fix сказал:

Особисті спостереження - все працює в комплексі. Тоді найращий результат і вдається охопити свою аудиторію краще. Проте контекст дуже швидко дає результат, сео на перспективу. Соцмережі цікаві і для деяких ніш це буде основний канал просування і пошуку клієнтів. 

Погоджусь з тим, що аналізуємо ЦА та вирішуємо як краще достукатися до них. 

лайк, а мені не хочете поставити ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та чого ж і ні, поставимо. То що ж за методи ви власне використовуєте для пошуку клієнтів?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на власному досвіді скажу що дієвий гугл май бізнес,

спробуйте рекламу, привязану до локації в гугл мапс, зможете охопити клієнтів, які у вашому районі, просіть залишити відгук у відповідь на якесь заохочення - знижка, невеличкий презент від закладу і тд. 

погугліть, можливо знайдете  ще якісь варіанти, але тут ідеї загальні накидали

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так, гугл май бізнес також використовуємо. Як показує статистика по переглядам картки, то наші клієнти отримують корисну інформацію, найбільше переглядають фото, залишені тими, хто вже користувався послугами компанії. Це зараз одним із найкращих способів локального просування. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, flat_fix сказал:

Так, гугл май бізнес також використовуємо. Як показує статистика по переглядам картки, то наші клієнти отримують корисну інформацію, найбільше переглядають фото, залишені тими, хто вже користувався послугами компанії. Це зараз одним із найкращих способів локального просування. 

от і я про те ж

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...