Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
ЯнаМилена

Пропал ребёнок! Петиция

Рекомендованные сообщения

"Увага! Зникла дитина!" 
На жаль, останнім часом ми надто часто стикаємося з такою жахливою новиною. Це неймовірно страшно для батьків, а ще страшніше для дітей, які загубилися і опинилися в цей момент перед дорослою реальністю, до якої вони зовсім не готові, ні морально, ні фізично. І чим довше триває пошук дитини, тим більше негативних наслідків це може мати, як для неї в першу чергу і її життя, так і для її близьких. 
Дайте відповідь на питання: чи є злочином нехтувати всіма можливими способами для якнайшвидшого знайдення дитини живою і здоровою? 
Так!
У нашому сучасному світі є безліч таких можливостей, одна з них - швидке отримання інформації з мобільного телефону зниклої дитини (місце розташування, дзвінки, повідомлення та інше). Але, на жаль, на даний момент це тривала процедура і втрачений час. Але зволікати не можна, коли йде мова про здоров'я і життя дитини !!! При зникненні дитини кожна хвилина на вагу золота, а телефон в наш час - джерело важливої для пошуку інформації! Тільки задумайтеся, якби пропала ваша дитина, як би діяли ви? Ви безумовно віддали б все за будь-яку інформацію! Так давайте діяти на випередження і підтримаємо цю петицію. Нехай всі діти будуть знайдені в найкоротші терміни!

На сайті президента України було створено петицію №22 / 113134-ЕП «ЩОДО СПРОЩЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВИКОРИСТАННЯ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ УКРАЇНИ МОЖЛИВОСТЕЙ ОПЕРАТОРІВ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ПІД ЧАС РОЗШУКУ ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ»,  щоб прискорити цю процедуру, адже всі необхідні методи вже існують, залишилося тільки вирішити це на законодавчому рівні. Необхідно набрати всього 25000 підписів, щоб президент її розглянув. Підписати петицію можна за посиланням в шапці профілю Instagram @poisk_kharkov_milena
Робіть максимальний репост цієї інформації! Адже чужих дітей не буває! Давайте робити добро разом! Ваш пошуково-рятувальний загін «Мілена» (https://milena.in.ua)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...