Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Яскравий

Покарання для путінського режиму

Рекомендованные сообщения

Покарання для путінського режиму

путінський режим продовжує робити жахливий злочин в Україні.

І за це путінський режим повинен понести найсуворіше покарання, яке передбачене міжнародним законодавством! Санкції введені проти путінського режиму повинні діяти так довго, поки в РФ не проведуть тотальну демілітаризацію, включаючи відмову РФ від ядерної зброї!

путінський режим порушив не лише міжнародне законодавство і договори, але і порушив Біблейські заповіді! Охоронцем Біблейських заповідей повинен бути патріарх кіріл, а він навпаки сам підтримує путінську агресію і цим дозволяє путінським солдатам порушувати Біблейські заповіді.

Лице у деяких людей це "дзеркало" їх души. У патріарха кіріла лице борзої і хитрої людини. Патріарх кіріл такий же нацист і безумець, як і путін. Патріарх кіріл повинен бути позбавлений "духовного" сану і відлучений від православної церкви.

Військовополонених путінських солдатів потрібно провести пішки по всіх зруйнованих містах, аби вони побачили те, що вони натворили і які злочини скоїли перед українським народом! І якщо вони поїдуть назад в РФ вони так чи інакше самі будуть розповідати що зробив путінський режим з мирними містами України. 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...