Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Игорек

Мои ежедневные вопросы к юристам

Рекомендованные сообщения

... Такие вопросы возникают очень часто...

Не всегда умею подсказать людям, как правильно поступить...

А вот конкретный вопрос от конкретного человека:

 

Від газу від'єднала будинок два роки тому. Опалюю дровами і електрикою (конвектори, масляні обігрівачі). Перед опалюваним сезоном написала пару заяв в РЕМ, щоб перевели на тарифи, які, згідно чинного законодавства є на опалення електрикою. Поки - що одні відписки. Чи є на то рада?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот они так все и везде привыкли отпысываться, чтоб ничего не делать! Не бойтесь на них жаловаться! Напишите жалобу относительно их бездействия в Министерство, к Яценюку напишите! Потом через пару неделек они сами вас найдут и сделают для вас даже больше чем вы попросите!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
... Такие вопросы возникают очень часто...

Не всегда умею подсказать людям, как правильно поступить...

А вот конкретный вопрос от конкретного человека:

 

По документации (план газофикации) ваш дом газофицирован, а потому разценки другие. Необходимо взять в газовщиков бумагу, которая подтверждаєт, что дом не газофицирован и представить ее в РЕМ с заявлением платить по другим тарифам.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в прокуратуру)) пусть разбираются профессионально госс структурки)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опять:

 

Як заставити Обленерго проводити розрахунки за електроенергію по тих тарифах, які передбачені постановою НКРЕ для населення, що користується електроплитами і електроопалюваними установками і відмовилися від газопостачання?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

[СКРЫТЬ=текст]Підставою для внесення змін у договір про користування є підтвердження проектною документацією закінченого будівництва або реконструкції та уведенням в експлуатацію в установленому порядку того, що житловий будинок в цілому або його частина (окрема квартира) обладнаний кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками.

 

При цьому, у разі відсутності в проектній документації підтвердження факту обладнання житлового будинку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками, на думку Комісії, споживачу для внесення змін у договір щодо зміни тарифної групи необхідно належним чином внести зміни до проекту будинку (квартири), виконати переобладнання (реконструкцію) з подальшим уведенням в експлуатацію, після чого звернутись до енергопостачальника щодо необхідності внесення змін до договору про користування електричною енергією.

 

Проведення розрахунків за електричну енергію за відповідним тарифом застосовуються відповідно до договору про користування (або відповідних договорів).

 

З урахуванням вищенаведеного, обладнання об'єкта споживача електроплитами та/або електроопалювальними установками в установленому порядку, на думку Комісії, може бути здійснено згідно з такою процедурою:

 

1. Споживач самостійно або за участі проектної організації формує завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири) кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками.

 

2. Звернення до енергопостачальника з метою з'ясування необхідності збільшення потужності відносно зазначеної в договорі. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, загальна потужність частини приміщення об'єкта споживача, відносно зазначеної в договорі, не збільшується, енергопостачальник погоджує споживачу завдання на проектування (в частині потужності об'єкта споживача, обліку, установок релейного захисту), як вихідні дані на переобладнання об'єкта споживача (погоджує встановлення такого обладнання).

 

3. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, загальна потужність збільшується відносно зазначеної в договорі, споживач отримує у власника (балансоутримувача) об’єкта архітектури завдання на проектування, як вихідні дані на переобладнання внутрішньо-будинкової мережі багатоквартирного будинку. Споживач узгоджує зазначене завдання на проектування із енергопостачальником в частині потужності об'єкта споживача, обліку, установок релейного захисту.

 

4. Згідно з вихідними даними проектується переобладнання об'єкта споживача (квартири) та/або внутрішньобудинкових мереж.

 

5. Згідно з узгодженим проектом, здійснюється реконструкція, переобладнання або будівництво на об’єкті споживача (в квартирі) та/або внутрішньо-будинкових мереж.

 

6. За умови збільшення потужності об’єкта архітектури (будинку), власник (балансоутримувач) внутрішньо-будинкової електропроводки об'єкта архітектури (будинку) або споживач від імені власника (балансоутримувача) внутрішньо-будинкової електропроводки замовляє в електропередавальній організації послугу з приєднання додаткової електричної потужності в порядку, передбаченому Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32.

 

7. Власниками відповідних об’єктів проводиться введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих або технічно переоснащених об’єктів.

 

8. Внесення змін до договору про користування електричною енергією.

 

Таким чином, у разі виконання відповідних заходів та надання всіх необхідних підтверджуючих документів щодо обладнання об’єкта споживача (квартири) кухонною електроплитою та/або електроопалювальною установкою, енергопостачальник не має підстав відмовити у застосуванні тарифу на електричну енергію, як для населення:

 

яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості);

 

або, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості).[/СКРЫТЬ]

+++

[СКРЫТЬ=текст]Підтвердження факту відсутності газифікації природним газом будинків та відсутності або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання здійснюється на підставі акта, виданого державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (далі – державна інспекція).

 

Державна інспекція звертається до відповідного органу місцевого самоврядування для отримання підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в окремих будинках.

 

Відповідний тариф для зазначеної категорії має застосовуватися з наступного розрахункового періоду після складання відповідного акта державною інспекцією.

 

Таким чином, зазначене розпорядження КМУ передбачає виконання двох умов: і відсутність газифікації природним газом будинків, і відсутність або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання.[/СКРЫТЬ]

===========

попроще: новый "паспорт" на дом + акт госинспекции = потом пересчитают тариф.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...