Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Рекомендованные сообщения

Официальный поставщик афганских казанов ТОВ «Афганский Казан Украина» afgankazan.com.ua в Украине
🔥 Украинська стоматологія у Варшаві: https://wadental.pl/uk/ преміум обладнання та своя команда з України!
20.09.2014 в 21:18, Дама без сережок сказал:

Ідеальних не буває...

Всі так кажуть, але все-одно собі уявляють, шукають, придумують якусь одну, ну може дві:]

Опишіть ту жінку (дівчину), на якій ви б одружились, від якої б не пішли "на ліво", яку б зранку хотіли цілувати, дарувати квіти і з нею виховувати дітей і т.д. Характер, зовнішність, поведінку...

Поїхали...:]

Ідеальна дружина - це сонечко, з яким завжди тепло; це їжа, з якою завжди ситно; це дихання, яке постійно є завжди і у всякій справі; це простір, який ти облагороджуєш так. як забажаєш; ...також це надокучлива муха, яка не дасть відлежати свої боки))) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
08.01.2020 в 09:00, Анатолий сказал:

Ідеальних дружин не існує...

ось цей вислів мені найбільш імпонує😉

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У своїх творіннях про взаємовідносини я завжди говорю про те, що дружина для чоловіка є найвищою мірою прояву Бога в його житті. Саме така якою вона є: звичайна земна жінка, зі своїми + і -. Як поводиться чоловік з дружиною, дітьми, рідними - так поводиться з самим Богом.

І я настоюю на такому твердженні, адже наділення священністю взаємовідносини призводить до підвищення їх якості, терпіння, смирення, взаємодогоджання. А головне, зберігаються пари 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Професійна стоматологія у Києві: https://coral-dent.kiev.ua/ надає гарантії на свої послуги

Гадалка которая действительно помогла. Нашла причину разлада в семье, смогли ее устранить за пару сеансов. Еще сделала расклад на картах на будущее (сбылось все) +380 66 387 26 22 Кристина 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23.09.2024 в 20:14, advokat(ot)boga сказал:

У своїх творіннях про взаємовідносини я завжди говорю про те, що дружина для чоловіка є найвищою мірою прояву Бога в його житті. Саме така якою вона є: звичайна земна жінка, зі своїми + і -. Як поводиться чоловік з дружиною, дітьми, рідними - так поводиться з самим Богом.

І я настоюю на такому твердженні, адже наділення священністю взаємовідносини призводить до підвищення їх якості, терпіння, смирення, взаємодогоджання. А головне, зберігаються пари 

 

Дуже глибока думка 
Цілком погоджуюся — коли у стосунках бачиш не лише побут чи емоції, а щось священне, то й ставлення змінюється. Тоді зникає бажання «перемагати» у конфліктах, з’являється розуміння, що важливо берегти зв’язок, а не власне его.

Таке бачення справді допомагає парам зберегти любов навіть у складні моменти. Бо коли ставишся до партнера як до прояву вищої сили у своєму житті, вже не шукаєш ідеальності, а вчишся приймати, пробачати й рости разом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20.09.2014 в 21:18, Дама без сережок сказал:

Ідеальних не буває...

Всі так кажуть, але все-одно собі уявляють, шукають, придумують якусь одну, ну може дві:]

Опишіть ту жінку (дівчину), на якій ви б одружились, від якої б не пішли "на ліво", яку б зранку хотіли цілувати, дарувати квіти і з нею виховувати дітей і т.д. Характер, зовнішність, поведінку...

Поїхали...:]

Як чоловік скажу чесно: це не про “ідеальний список параметрів”.

Якби коротко описати жінку, з якою я б будував сім’ю, то це не модель і не набір рис характеру “з чек-листа”.

Це людина, з якою:

спокійно і чесно, без ігор і маніпуляцій

є повага з обох сторін, навіть у конфліктах

можна говорити прямо, не боячись образити або бути знеціненим

відчувається “ми команда”, а не “я і вона окремо”

По характеру:

адекватна в емоціях (не хаос, але й не холод)

з почуттям гумору

самостійна, але не відсторонена

вміє говорити, чого хоче, а не чекати, що вгадають

По зовнішності:
тут все просто — привабливість важлива, але вона дуже індивідуальна. Це не “ідеальні риси”, а те, що тобі реально подобається і не набридає з часом.

І найголовніше:
це жінка, з якою тобі не потрібно грати роль “ідеального чоловіка”. Ти можеш бути собою — і тебе за це не знецінюють.

От і весь “ідеал”. Не без недоліків, але без постійної внутрішньої напруги.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...