Мамочки, допоможіть!
Обираю онлайн-школу для дитини на наступний рік. Чула, що є послуга персонального куратора-провідника в деяких школах. Чи хтось брав цю послугу, чи куратор допоміг чимось? Чи варто платити більше за нього, чи все одно я сама буду сидіти з дитиною? Цікаво досвід тих, хто реально стикався з таким🤔