Вітаю всіх, друзі! Хочу почути думку більш досвідчених людей щодо покупки зимових шин! Я сам з Одеси і зима в нас тут така собі: снігу майже і не бачимо напротязі всієї зими , але є декілька тижнів коли може і замести непогано! Хотілося б почути думку інших яку краще ставити зимову шину : більш арктичну чи европейську? та що взагалі зараз по брендах нормальне?