Всім привіт. Мені зараз так важко що то просто жесть. Але я маю сьогодні зробити вибір. Завагітніла , але з'явилась така важкість на душі, такі страхи сильні, світ став якимсь жахливим. В мене нема сил ні нащо. Наче отой плід забрав у мене всю енергію та сили...ще й фізично важко, запахи ригати хочеться...В мене є дитина 10 років, найулюбленіший хлопчик, ми завжди разом. Я вже замовила таблетки, вони переді мною. Але щось в душі важко тягар, як зроблю , то буду жалкувати мабуть. Але ж і залишити, нема ресурсу. Це тільки початок. Допоможіть, підтримайте. Бо зійду з розуму. Тільки не засуджуйте. Бо я не знаю чому в мене така реакція. Наче організм відштовхує оте що зародилось