Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Ромстеп

Пользователь
 • Публикации

  40
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  ??? Не осилю цієї логіки. Тому що їх всіх об'єднує нав'язана колоніалізмом культура "рашен". А тут дописувач елементарно сплутав менталітет з культурою. Бандюків він поважає.
 2. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  Попробуй вживися з сусідою-алкашом та дебоширом.
 3. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  Рилом в вінігрет.
 4. Їхній "націоналізм", який по справжньому є шовінізмом приведе до наступної "перемоги" : Москва в межах Садового кільця - для так званих "русских" (потомків київського вигнанця Долгорукого), а всі інші території Росії - для корінних народів цих територій.
 5. Видно ключ вже на "половинку" розігнувся, вийшов з розміру. А що з браком роблять?
 6. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  Це ваш вибір. Часи більшовиків в основному пройшли, коли "літературна критика" була одна на всіх. П. Губенко мав непогане відчуття гумору, хоча й страждав від цього.
 7. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  По перше, чистої мови не буває, бо вона постійно змінюється. По друге. Суржику (сурогатна суміш декількох мов) на Полтавщині повно. А за певний еталон взяли полтавсько-черкаський говір, тому що представники цього краю (Котляревський та Шевченко) дали поштовх для відродження національної мови. "Преступление" в моральному смислі є те, що ви дали себе русифікувати. Якби Хмельницький схилився до протекторату Туреччини, то вам би тепер "удобнее" було співати на турецькій "тепер я турок, не козак". А юридично - то хоч на фарсі розмовляйте, але не зраджуйте інтересів України на користь Ірану.
 8. Якби цей неук міністр ще знав, що "націоналізм" з "расовим превосходством" не стикується, а він називається ШОВІНІЗМ, переходячий в НАЦИЗМ.
 9. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  У нас, полтавчан (я виріс в Кременчуці), такими яничарами гидують, які мову викинули на смітник і служать колаборантами. Чи мати просто мандрувала через наш край?
 10. В Одесі це називається не фашизмом, не нацизмом, а звичайним ПОЦИЗМОМ.
 11. Цікаво, а він знає різницю між фашизмом та нацизмом? Навряд чи.
 12. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  Дик, дик. По темі - моє відношення до Росії негативне.
 13. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  Для людей з неповною середньою освітою багато в світі секретів є. Вони навіть плутають тюркські народи з далекосхідними татарами.
 14. Ромстеп

  Ваше отношение к России

  І так всі 700 років існування цієї держави, яка виповзла з улусу Золотої Орди.
×
×
 • Создать...