Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

revobul

Пользователь
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. revobul

  Як далі бути ?

  ладн. прийдеться до циган їхати)
 2. revobul

  Як далі бути ?

  і в сільки я розчаруюся в30 , 40 , 50 ?
 3. revobul

  Як далі бути ?

  а про що тут говорити ,ідеалістом народився , ним і помру
 4. revobul

  Як далі бути ?

  давно хворію самообманом
 5. revobul

  Як далі бути ?

  Я й сам не знаю , певно очікував почіти , що проблема в мені , так би було краще , не хочу думати , що в ній причина , ідеалізую її ...
 6. revobul

  Як далі бути ?

  мені ,якщо чесно, не смішно , я вже не витримую від цієї каші в голові
 7. revobul

  Як далі бути ?

  Завтра за обручкою поїду
 8. revobul

  Як далі бути ?

  от і всі поради - кинути?
 9. revobul

  Як далі бути ?

  Я пробував кидати , але....... я просто не можу без неї
 10. revobul

  Як далі бути ?

  Невже лише один вихід - кидати?
 11. revobul

  Як далі бути ?

  І чому перше виключає друге??? Я ж сказав , що змирився з її холодним ставленням і після старого посту все наладилося окрім проблеми яку описав.
 12. revobul

  Як далі бути ?

  Зустрічаюся з дівчиною 1,5 роки .Дуже її кохаю , є люди які вбивають байдужістю , а я така людина , що замучую турботою , завжди з нею ( живемо в гуртожитку разом ) по сто раз на день цілую і обнімаю , а вона більш стримана .Рідко цілує і т.д ,раніше психував ,тепер звик , але осад залишився . Ідеальними наші стосунки не назвеш , часто сварилися раніше то я кидав , то вона , але останнім часом кидає вона , а я принижуюсь- вертаю , так ось, з часом через це її кидання розвинувся страх , що вона мене не любить - це підсилюється її стриманістю і ще великою проблемою... Хочу додати , що зараз ми звикли до тараканів один одного і менше стали сваритися, але є одна тема , яка може зройнувати наші стосунки - це інтим . Перші 0,5 року все було чудово , вона моя перша , я її теж , море нового , робили багато цікавого разом , але настав якись переломний момент і вона втратила інтерес ( сталося - це після великої сварки) , тепер я місяцями стримуюсь , часто обломує , каже що їй це не важливо , а на питання де ділася пристрасть - каже що пройдений етап ( за 1,5 роки?!!) Іноді навіть каже , що не хоче мене і може місяцями не думати про це , а я такий поганий постійно хочу і при можливості вламую ( а така можливість буває раз в 15-20 днів) і це для неї часто. Скажу чесно ,я доволі емоційна і розкута людина і в свої 22 дійсно люблю секс з коханою і чим більше тим краще , а для неї це вульгарно((( стало...... Тепер боюся ,що давлючи на неї зроблю її фрігідною , але вибачте , коли я кажу , що нам треба розібратися в цьому , а вона вспиляє кричучи : це для тебе так важливо !!!!!!!!!!!!! Чесно, я її дуже кохаю , але як мені бути з людиною яка мене не хоче ? Невже це норма , невже це правильно ? Як нам далі бути , одружуватися ? Щоб потім сваритися через болить голова , ну невже це не проблема ?. Коли я кажу , що думаю лише про неї ( а це дійсно так ) каже , що мені просто "треба" , а вона мене не приваблює , це так важко чути.... Як мені вийти з цього замкнутого кола . Вибачте за хаотичність викладеного , просто голова від думок гудить . Прошу вас дайте пораду як з нею вирішити цю проблему , бо вона хоче просто друга , певно, що я зробив , чи роблю не так ?
 13. revobul

  Комплекс неповноцінності

  Знайшов її щоденники , всюди "Я жирна","мене ніхто не покохає". Сильно посварилися , я сів і поянив , що якщо нічого не зміниться то все..... Пройшло кілька днів , тепер постійно просить пробачення , через те що творила , постійно каже, що докаже , що хоче бути разом Ставлення теж змінилося , дзвонить, пише , подарунків привезла з дому .Ось так .
 14. Доброго часу доби шановні форумчанки .Навіть не знаю з чого розпочати , багато думок , питань. Трапилося так , що 5 місяців тому зустрів дівчину ,закохався. Ми однокурсники , живемо в одному гуртожитку , цілими днями разом - мені це дуже подобається , але є одне але . Місяць тому почали сваритися , а все через те , що мене не влаштовує її поведінка , вірніше ображає. Вона стала більше ображатися . З часом почав бачити її " проблеми" , але вирішити їх не можу самостійно , вірніше навіть і не знаю з чого почати . Справа в тому , що в неї комплекс неповноцінності - з цього випливає дуже багато проблем . Раніше я думав , що вона просто не емоційна , але тепер картина проявляється , повертаючись до її особистості хочеться сказати , що в неї дуже складне життя - рано втратила батька , мати хворіє , живуть не сильно заможно , все літо працює , щоб заробити собі на навчання .Все це сформувала досить апатичний , навіть фаталістичний кругозір . Я досить емоційна людина , веселий , ніжний (як для хлопця ) , ідеаліст і мені важко дивитися , що вона завжди сумна .коли запитую , що сталося - психує , каже , що вона "така". дуже важко видавити з неї хоч якусь емоцію .Боїться спішити в стосунках , щось планувати - це пояснює тим , що не хоче потім розчаруватися , якщо нічого не вийде .Інколи каже , що не бачить себе зі мною , що я заслуговую кращу , що вона мені не пара і мучить мене . Коли роблю їй комплемент - дратується , каже що брешу і вона знає , що вона погана .Для неї всі красиві крім неї самої((( кілька тижнів тому ще й сказала , що вона приносить людям біду ( бере на себе вину за сімейні проблеми ). Каже , що знає що в неї більше не буде такого кохання як я , але все ж каже , що мені буде погано з нею. Через такі думки зовсім не дорожить відносинами , все тримається на мені , завжди вмовляю триматися разом , щоб не сталося . Але це дуже важко бути з людиною в якої улюблена цитата "я нікого не тримаю". Дуже її кохаю , знаю , що вона кохає мене , але інколи через такий її стан - це важко відчути . Якщо коротко , то виходить так , що я за нею "бігаю" , стараюся бути дуже ніжним , романтичним , кажу , що в нас все серйозно , хочу познайомити з батьками , а вона все думає , що мучить мене . Це так важко терпіти , потрібно щось робити , чи були у вас подібні ситуації? Може це егоїстично , але просто не відчуваю , що мною дорожать((( Не покохавши себе , не покохає по-справжньому мене . Як мені себе вести ? Чи є шанс нам "притертися" ? Вибачте за нескладність написаного , просто вже каша в голові від цього .
×
×
 • Создать...