Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

intertelecom.ua

Пользователь
 • Публикации

  147
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral

О intertelecom.ua

 • День рождения 16.03.2001
 1. Наш тариф “Розмовляй 70” з’явився нещодавно, проте вже такий популярний. І цьому є логічне пояснення! - безліміт на дзвінки в мережі - 180 хвилин для дзвінків на номери інших операторів - 6 ГБ інтернету - щомісяця +90 хвилин зверху у подарунок (акція діє 3 місяця після підключення). Зізнайся, ти хочеш цей тариф!
 2. Немає значення, наскільки далеко ти від рідних, коли є зв’язок. Забезпеч себе надійним зв'язком з тарифом "Розмовляй 25". Безліміт у мережі, 60 хвилин на номери інших операторів і 1000 МБ інтернету за 25 грн на місяць. Спілкуйся на повну!
 3. У нас є крута акція для абонентів, котрі мають тариф з хвилинами. Розказуємо! При підключенні інтернет-номера у салоні зв’язку Інтертелеком, дають велику знижку на мобільний wi-fi роутер Atel та цілих 2 роки абонентської плати за півціни. Акція діє до кінця літа. Поквапся.
 4. Навіть у панди є подарунковий 3G від Інтертелеком. А ти вже отримав свій? Якщо ні, переходь сюди.
 5. Підключай новий тариф за 10 грн на день та отримуй повний безліміт на перші 90 днів.
 6. Ти абонент Інтертелеком? Маєш тарифний план “хвилини” або “хвилини+інтернет”? Тоді ця інформація для тебе! Підключай інтернет-номер та отримуй знижку 43% на мобільний wi-fi роутер Atel. Та ще цілих 2 роки абонентської плати лише за півціни. Акція діє у всіх салонах зв’язку Інтертелеком до кінця літа.
 7. Літо в самому розпалі. Яскраві пригоди, жаркі вечірки та прохолодні коктейлі чекають саме на тебе. А ще тебе чекає наш новий тариф "Перший 3G". При підключенні - додатковий інтернет у подарунок. Дізнавайся більше тут.
 8. Всім нереальним юзерам інтернету присвячується! Бажаєте користуватися 3G без обмежень? Саме для вас у нас є дуже прикольний тариф - “Безлімітний 3G день” за 10 грн. Тільки зараз при підключенні до нього ви отримаєте ПОВНИЙ БЕЗЛІМІТ на перші 90 днів. Здається неможливим? Переконайся сам.
 9. Невідомо, де ти опинишся цього літа . Подбай про свій комфорт та безпеку. Обирай надійний інтернет з великим 3G-покриттям по всій Україні. Підключай тариф “Перший 3G” від Інтертелеком. Детальніше тут .
 10. Час - найдорожче, що в нас є. Проведи його ефективно разом з новим тарифом "Безлімітний 3G день". Твоє рішення?
 11. 1. Приходь до салону зв'язку Інтертелеком. 2. Обирай ціну, за якою бажаєш придбати обладнання. 3. Підключай тариф, що відповідає даній вартості гаджета. 4. Залишай магазин з готовим до використання новеньким девайсом. Усе просто і дуже зручно.
 12. Хочеш купити смартфон за приємною ціною та отримати подарунки? Прямуй до салонів зв'язку Інтертелеком!
 13. Купуй мобільний wi-fi роутер Atel за 699 грн та отримуй бонуси та акційні пропозиції, не відходячи від каси.
 14. Друзі, Інтертелеком виповнилося 16 років ! Хочемо подякувати нашим любим абонентам. Ми раді, що ви обрали нас. На честь дня народження - знижка до 72% на обладнання. Приємні ціни і святковий настрій чекають вас у всіх салонах зв'язку Інтертелеком в обласних центрах з 16 по 26 березня. Заходьте в гості.
 15. Придбавши двостандартний (GSM+CDMA) смартфон у Інтертелеком, вам повертається 300 грн від вартості на рахунок. А ще ви отримуєте нагоду обирати тарифи на свій смак, міксувати їх з необхідним обсягом хвилин, sms, інтернету. Один смартфон - два стандарти - безліч варіантів! Детальніше тут.
×
×
 • Создать...