Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

VoValdo

Новенький 22
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Neutral
 1. Якщо знайдете, киньте пару фото,гляну, хоча ті що до 2000 мають всі вже бути.
 2. Як варіант, залишай! Крім цих немає ніяких вкладишів?
 3. Невисока. 30-60 грн залежно від стану вкладишів. Але люди,які збирають вкладиші навряд чи будуть купувати її окремо адже у них вони вже є. Легше було,якби крім цих були інші вкладиші тоді оптом пішло б все купою але вже дешевше , звісно.
 4. Цікавлять лише ненаклеєні але дякую за пропозицію)
 5. Вітаю. Якщо у Вас щось з цього що на фото: такі на жаль не потрібні - це одні з найрозповсюдженіших.
 6. Всім привіт! Колекціоную старі фантики від жуйок (а також наклейки, картонки та обгортки від них до 2000-го року випуску)і якщо в когось залишилися старі фантики від жуйок типу Turbo , Lazer , Patbom , Minty , Tipitip, Final, All Sport , Terminator,та ін. готовий придбати (за помірну ціну) чи обміняти на інші свої. Бажано в гарному стані. Пишіть, відповім на ваші пропоизиції! Якщо маєте непотрібні кольорові спогади дитинства чи збираєтесамі і хочете обмінятися чи прикупити щось, пишіть у приват. Багато що є, тому щоб розуміти скільки готовий віддати за вкладиші скидайте фото буду дивитися. Дякую усім ,хто відгукнеться наперед! Мило v23dh@yandex.ua З повагою, VoValdo!
×
×
 • Создать...