Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

vobalatskiy

Пользователь
  • Публикации

    3
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

1 Neutral
  1. Форумчанам з репутацією надам каплі від Гаймориту в кількості 5 шт. безкоштовно (за відгук). Доставка Новою Почтою по Україні за мій рахунок.
  2. Лікар з 40-річним стажем пропонує свій засіб від Гаймориту Про засіб: - краплі на основі натуральних компонентів (трави, прополіс) Переваги: - лікування дома (без відриву від роботи) - відсутність хімії - 15 річний досвід з відмінним результатом - можливість позбутися гаймориту без операції Термін лікування 10 днів (в окремих випадках потрібен повторний курс) 15 років ці каплі допомагають всим хто звертався до мене за допомогою. Прочитати про мене можете на моїй сторінці fitolikar.com Консультації за телефонами: +38 066 5986655 +38 096 2819148 e-mail: ask@fitolikar.com fitolikar.com З повагою Володимир Олександрович.
  3. Вітаю. Мене звати Володимир Олександрович, за професією я лікар - педіатр. Найшов форум в пошуковій системі google.com.ua
×
×
  • Создать...