Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

phototr

Пользователь
 • Публикации

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. Язик Троля або норвезькою Trolltunga. З тих хто їде в цю прекрасну країну якщо не всі, то однозначно переважна більшість планує відвідати Язик Троля, це одне з найвідоміших та найпопулярніших місць в південно-західній частині країни, енергетика тут просто зашкалює. Про язик написано чимало і кожен з нас може знайти інформацію в інтернеті, тому не будемо переписувати нудні цифри на якій висоті над Рінгедалсватнет (так називається озеро) він висить і таке інше. В більшості випадків ви знайдете інформацію, що потрапити на Язик Троля можна з червня по жовтень і до цього часу офіційно маршрут вважається закритим, хоча це ніколи не заважало відчайдухам ходити туди зимою, адже хоч маршрут і закритий та на шляху перешкод немає. Починаючи з 2015 принаймні одна норвезька туристична фірма (ремарка, автору відома одна можливо їх і більше) розпочала тури з квітня місяця. Організовані тури проводяться на снігоступах або лижах. Єдине що хочу зауважити для тих хто не був в тих місцях літом і не знає орієнтирів не варто йти без провідника в квітні-травні. Зимовий маршрут дещо відмінний від літнього і при не сприятливих погодних умовах можна втратити орієнтацію. До того ж знайти язик на фінальній частині маршруту зимою значно важче ніж літом. Але піти туди того варте. Фото зимового язика троля знайдете нижче. В травні була справжня хуртовина. Щоб можна було уявити скільки снігу там навесні наведено друге фото, це притулок по дорозі на язик. Як сказав мій знайомий «ніколи не думав що так легко можна сісти на дах». Для цікавості раджу глянути на язик троля з іншого боку, виглядає він зовсім по іншому, як на мене зовсім не фотогенічно. Для тих хоче ґрунтовно вивчити ці місця раджу дводенний трек навколо Рінгедалсватнет.
 2. Норвегія… Загадкова країна, десь там далеко на півночі. Це край з суворим кліматом та незрівнянними краєвидами, вздовж та поперек порізаний глибокими фіордами, з безліччю потужних водоспадів та неймовірно красивими блакитними льодовиками. Це країна вікінгів та тролів. Друзі, ми пропонуємо Вам майнути з нами у фотоподорож цією чудовою країною разом з Михайлом Богомазом, фотографом National Geographic, природознавцем і природолюбом, який спеціалізується на зйомці дикої природи. Та гідом, який розробляв маршрут і побував у цих краях вже більше десятка разів Володимиром Хом''яком. Детальна інформація за посиланням http://bit.ly/1Ryv0PR Ви зможете подивитися на всю цю природну красу та звірів які там проживають через об’єктив Вашого фотоапарату, зупинити мить та зробити не один десяток хороших кадрів на заході сонця та на світанку. Крім фіордів, водоспадів, льодовиків та гір ми спробуємо вполювати на фотоапарат топірців та безліч інших птахів, таких як орлан-білохвіст, трипалий мартин, північна олуша та інші. А якщо нам посміхнеться вдача, то ми побачимо вівцебиків або як їх ще називають мускусних биків. Ми побачимо багато красивих водоспадів серед них Латефоссен, Твіндефоссен, а також пройдемо долиною водоспадів Хюседален, сфотографуємо льодовики Нігардсбрін, Бергсетбрін та Боябрін. Крім того заплановані фотосесії на найкращих оглядових майданчиках над Аурландс фіордом та Гейрангер фіордом. Під час нашої подорожі ми відвідаємо стару ферму Кйосен, що височить над Хардангер фіордом, в пошуках топірців та інших птахів заглянемо на острів Рунде, проїдемось дорогою орлів та дорогою тролів, ну, і звичайно відвідаємо безперечно найпопулярніше місце на півдні Норвегії – язик тролів. Крім того на нас очікують ще багато, багато інших місць, всього просто не перерахувати. щоденно проводитимуться майстер класи з фотографії період поїздки 13.07.-24.07.2016 Візова підтримка надається. Більш детальний опис маршруту та бюджету Ви зможете отримати оформивши попередній запит тут http://goo.gl/forms/s9SZl2ea0u
 3. phototr

  Осенние фотографии

  осенние Доломиты
 4. phototr

  Фотографии небесных тел

  может не совсем небесное тело, а скорее явление но всетаки надеюсь ТС будет не против
 5. время от времени печатаю, цифровые фото это не то, это все равно что сравнивать эл.книгу и бумажную
×
×
 • Создать...