А що якби у голосуванні за ЗолотийМ'яч брали участь журналісти лише з тих країн, чиї збірні вигравали Чемпіонат світу з футболу? Йдеться про Францію, Англію, Німеччину, Аргентину, Бразилію, Італію, Уругувай та Іспанію. Адже, хто як не представники націй- чемпіонів світу з футболу є достатньо компетентними для того, аби визначити найкращого гравця того чи іншого сезону чи року?
Дивіться у цьому відео на ютуб
МЕССІ vs БЕНЗЕМА vs ЛЕВАНДОВСЬКИ vs РОНАЛДУ 🔥🔥🔥. КОМУ б віддали ЗМ журналісти з країн-чемпіонів?