Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Сойка

Читатель
 • Публикации

  296
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  4

Последний раз Сойка выиграл 19 ноября 2017

Публикации Сойка были самыми популярными!

Репутация

9 Neutral
 1. не погоджуюсь. Те, що перетворять квартиру на "гараж" - згідна. Але чистити, мити і прати не будуть. Або - одну тарілку і одну виделку, а та купа нехай лежить. І гармидером тим не тяготяться - хазяйку не побіжать шукать. Коли жінки немає - вважають це раєм. Мої мужики люблять цю пісню
 2. тоді " я привязала ишака своего красноречия к чинаре благоразумия веревкой скромности" (с)
 3. О! Я згадала як тобі треба відповідать твоїми ж словами - "Очєнь странная фраза". Я дивуюсь - ти на форумі цілими днями - значить хочеш спілкуватись. Чому ж ти сама собі забороняєш слово сказать?
 4. Ніка, чому ти не можеш написати просто? От що ти хочеш сказать? Що я дурна? Так і напиши. Які проблеми - ти ж себе не забаниш. Я не ображусь. Що твій чоловік працює вдома так само як ти ? Добре. Я ж не сперечаюсь. Що всі твої знайомі чоловіки по дому шуршать як містери мускули - не повірю. Що дівчата повинні платити за себе - теж не сперечаюсь. Тільки кажу, що феміністичні зміни не сподобаються нашим чоловікам.
 5. По темі - за знайому по роботі американку/ німкеню/канадійку в нас хлопцеві заплатити в ресторані неможливо. Вони не дозволять. А недавно з"ясувалось, що в американських традиціях - щоб весілля оплачувала родина нареченої. Во как!
 6. Які прімєри? В моєму оточенні в хаті прибирають в основному жінки. Чоловіки зрідка потрусять-пропилососять. "Памагают", коротше. В твоєму оточенні жінки лежать на канапі і дивляться серіали, а чоловіки прибирають, перуть ?
 7. Ну це в тебе ватна хлопкова коробочка на плечах "Значіт так надо било... нас нє спрашівалі .. я нє прі чьом... я палітікой нє інтєрєсуюсь..." Щоб ти знав, кацапЄ, в АТО ніхто не мообілізує. Там воюють добровольці - захищають нас від вас, упирів нє спрошєнних. на Майдан ми вишли самі, а не тому, що "так надо било". І ця наша воля викликака у вас хвилю ненависті - да як же ж ми осмілились? От дивись - 4 роки пройшло, і ти, кацапе повільно почав здогадуватись, що Крим тобі не потрібен. Що то дорого і камінь на шию. Ще 2000 років пройде, і ти почнеш здогадуватись, що країна (гасударство по-вашому) потрібна не для того, щоб тебе оббирать, сажать, розстрілюваті і гнать твоїх синів іхтамєтамі на якісь війни, а країна потрібна, щоб тебе захищати. Щоб жилось тобі краще... А може і не здогадаєшся... От дивують мене ці дарвіністи зі своєю еволюцією. Із риби в них людина виходить. Разом з тим, ми спостерігаємо, що цілі орди запорєбрікових хомо ніяк не можуть еволюціонувати в сапієнс. навіть не самі собою, а не здатні засвоїти вже готові здобутки цивілізації... Кацапня - це нищівний удар по дарвінізму.
 8. Сойка

  Фразочка дня

  ЛУЧШЕ УКРАИНСКАЯ КАСТРЮЛЯ НА ГОЛОВЕ, ЧЕМ ЧЕЧЕНСКАЯ БУТЫЛКА В (другом месте)
 9. ГА? Ніка, хочеш щось сказать - скажи прямо.
 10. Так - важке носите, продукти привозите, квіти даруєте, цвяхи вже давно ніхто не забиває, унітази не чистите, не перете, посуд не миєте.
 11. Сойка

  Проверка на верность.

  а чого ти дівчину "чєлавєком" називаєш?
 12. Якщо Україна залишила "сєбє бєсплатно" , то це все можна порахувати . Коли ми купували газ - це повинно було враховуватись в оплату. А нам постіно тринділи про "газваруете". Зараз це все теж можна відслідкувати і виставити як борг. Якісь дитячі категорії мислення в кацапів. Як в пісочниці. Що таке "брацкійнарод"? Що таке "інтернаціональнийдолг"? Що таке "крімчанєсамізахатєлі"? Що таке "газваруєтє"? Взагалі дорослі люди врегульовують такі стосунки правовими нормами. А ви все про люппофф, варавство, тімєняуважаєшь, атдавайігрушкувзад...
 13. Ключове слово тут - ДОПОМОГАЮТЬ. Не працють так само, а допомогають, як допомогає 5-річна дитина. "Я мамі допомогав!" Тобто - миють посуд три рази на рік. Унітази не чистить ніхто. А там - графік. Цю неділю я мию і чищу, а наступну - ти. Бо я тобі не прислуга. Жоден наш чоловік цього не витримає.
 14. Взагалі неможливо взяти один, окремо взятий, суттєвий елемент чужої культури (окрім релігії), і інтегрувати його в своє життя. Щоб все інше залишалось звичним, а ось це буде тепер отак. Це стосується і американського "заплатіть" і, наприклад, японських традицій виховання дітей, коли до 5-років їм дозволяють все. У нас це не спрацює, бо ВСЕ суспільство інакше. У нас виросте монстр на радість мамаші.
 15. Самостоятельная, обеспеченная и уверенная в себе платить сама за себе і живе з трьома котами.
×
×
 • Создать...