Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Дід Панас

Пользователь
 • Публикации

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Neutral

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. А вот в Библии ясно написано что преступления существуют, перечисляются какие именно, и говорится что Бог будет карать грешников. Єто и есть точка зрения Бога. А то что пишите Вы Михаил єто ваша точка зрения, может еще какого-то числа людей.
 2. Возможно а кроме материально заинтересованных в распространении среди населения подобных броско звучащих «мудростей» существуют и такие что прочитали полтора книги когда-то и теперь строят из себя очень умных людей не желая вдумываться в выводы с того что они говорят.
 3. Михаил, если рассуждать так как вы, то и все преступления против людей оправданны. Не смогла женщина противостоять преступнику, который ее изнасиловал и ограбил, значит она заслужила такое к себе отношение. За броской фразой вычурно звучащей, стоит только оправдание беспридела. Нет не так должно быть, должно быть правовое государство, а в нем действовать законы, направленные на защиту интересов граждан, созидающих государство и общество. И так оно и есть в нормальных странах, откуда таких вот аферистов выметают сраным веником. Так они к нам все позбредались у нас нестабильность, у нас политики сами воруют и на шушару разную внимания не обращают, а надо бы, надо обращать на ето внимание властей и общества.
 4. Пригадую радянські часи, коли в місті діяла тільки одна Православна церква і всі хто хотів ходив туди. Був ше «Дім молитви» протестантський, але в такому місці що про нього мало хто знав (я з обласного центру) та зараз не про те. Я про те що хоча й в радянські часи релігія й була в заглушеному стані, просто терпілась державою, а віра в Бога і ходіння до церкви не віталось, м’яко кажучи, та все ж тоді на релігійному грунті не відбувалось гучних афер. По крайній мірі люди могли безпечно вірити в Бога без того що хтось їх оббере до нитки. Варто було тільки СРСР розпастись як з’явилось «Біле Брацтво» , і багато людей попродали квартири та й все що мали віднесли сектантам. Зараз є такі діячі як Сандей Аделаджа і мунтян що теж викачують гроші з довірливих українців. Ось тільки деякі посилання які говорять про брудні наміри сектантів https://censor.net.ua/video_news/201664/adeladja_sbejal_iz_ukrainy_pastor_sandeyi_uje_sobral_vse_dengi_i_teper_gotov_udrat_video Аделадже «светит» 12 лет за создание преступной организации https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/adeladzhe-svetit-12-let-sozdan-143629/ "Кингз Кэпитал" и Аделаджа обманули людей на 100 миллионов, - МВД https://censor.net.ua/news/128521/quotkingz_kepitalquot_i_adeladja_obmanuli_lyudeyi_na_100_millionov__mvd
 5. А ось знову потрібно анкету заповнювати і надавати фізичній особі підприємцю, ну а там буквально усі мої данні, і навіщо йому стільки? А в кінці ще й приписочка така під якою треба розписатись: Я, ____________________________________________________________________________________________, реєстраційний номер облікової картки платника податків ______________, що є суб'єктом персональних даних, надаю фізичній особі-підприємцю Кххххххху Олександру Миколайовичу (реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх ) свою однозначну згоду внесення змін та доповнень, включення до баз персональних даних будь-яких відомостей чи сукупності відомостей про мене з метою повноцінного надання мені послуг із посередництва у працевлаштуванні за кордоном, надання мені комплексу інформаційно-консультаційних та додаткових платних послуг. Надаю дозвіл на включення до бази персональних даних всього обсягу наданих мною персональних даних, зокрема (але не обмежуючись цим): прізвище, ім 'я, по-батькові, місце реєстрації та місце проживання, дата та місце народження, сімейний стан, відомості про родину, відомості про освіту, попередні місця роботи, досвід роботи, трудовий стаж, серії та номери належних мені документів, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номери телефонів та електронної пошти, адреси акаунтів в соціальних інтернет-мережах, тощо). Застережень стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних не маю. Строк зберігання персональних даних - 5 років з моменту їх надання суб'єктом персональних даних. Права суб'єкту персональних даних регламентуються ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" №2297- V I від 01.06.2010 року. Підпис суб'єкту персональних даних на цій згоді означає однозначну згоду із вищевикладеними умовами і підтвердженням того, що суб'єкту персональних даних роз'яснено ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" текстуально. Надана мною інформація є правдивою: ххххххххххх Що сказати можете , чи не ризикую я серйозно?
 6. Скажіть но мені любі мої малята а також дорослі і досвідченні дяді тьоті, чим може загрожувати втрата особистих даних? Поясню; працював я на різних роботах, відкривав карткові рахунки у різних банках, і всюди брали у мене ксерокопію паспорту ідентифікаційного коду, крім того всюди я підписував різні документи, той же дозвіл на обробку моїх індивідуальних даних. Так що й зразки підпису залишав. Пригадую минулоріч прийшов я на одну фірму, здав всі ксерокопії порозписувався, і пішов проходити мед комісію, а медкомісію і не пройшов. І в чувака лишились усі мої дані, а він як я зрозумів працював в правоохоронних органах. Ну а хто у нас перші злодюги як не правоохоронці, а якщо він на мене кредитів набере? Поділився я своїми думками з дружиною, вона у мене юрист-менеджер, дружина заспокоїла,:де: каже що у банках дуже складна процедура для того аби взяти кредит і заочно, без того щоб був присутній клієнт кредит не видадуть. Є у нашої сім’ї ще й знайомий один, бізнесмен, що раніше працював в органах, зі зв’язками. Думаю чи звертатись до нього чи ні, чи не засміє мене бува. :D А ви що порадити мої досвідчені дяді і тьоті?
 7. Та на хера ви нам потрібні з вашем флагом Скоро самі станите під китайський і будете нацменшиною Кацапокитаї але то стосується тільки тих хто ще не спився і не здох від горівки :ладоши:
×
×
 • Создать...