Друзі, всім доброго!
Є важлива тема, а саме фінансова допомога нашим дітям, гроші для дітей - їх майбутнє забезпечення!
На освіту(оплату університета), покупку житла, весілля і т.д.
Хто і як це питання закриває?
Наведу приклад.
Моя сестра з чоловіком мають дитину - дівчинка (1 рік), ім'я Злата. Це моя племінниця. Вони відкладають їй гроші у банку + пару днів тому до них прийшов знайомий і розповів про поліс страхування життя для дітини!
Коротко, як депозит + якщо батьки загинуть, то буде разова виплата в 300 000 грн. і далі компанія бере всі виплати на себе, щоб на закінчення програми отримала гроші дитиина.
Штука цікава! Компанію перевірили, все на 100%.
Питання, хто з Вас користується полісами страхування життя для дитини?