Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

VadymT1000

Пользователь
 • Публикации

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. Дякую за безцінні поради. Краще видаляюся з даного ресурсу.
 2. Боюся на цей місяць я вже використав свій запас. Сиджу на лімітах, жду зарплату. І якщо вона ще раз попросить її допомогти вінансово я просто заблокую її номер.
 3. Проблема в тому, що я підійти і заговорити не можу але дякую пошукаю бібілотеки, хоча у мене є електронна книжка для читання. І хіба зараз хтось ходить по бібліотекам?
 4. Як я писав вище: вона просила вже декілька разів "фінансову допомогу" і я скидав на карточку їй гроші... Хотів квіти відправити, тому що в неї сьогодні День народження.
 5. - - Не зрозумів. Поясніть будь-ласка.
 6. Будь-ласка не пишіть такого! Ви мені ніяк цим не допомагаєте, прото викликаєте бажання видалитися з даного ресурсу. Не розумію як взагалі ідея у вас виникла написати таке...
 7. Познайомився з однією дівчиною але вона живе в іншому місті і фото напевно не її (тому що пошукав по картинці у гуглі і знайшов те саме фото на інших ресурсах але під різними іменами), і попросила фінансової допомоги декілька разів... А я відмовити не зміг. Квіти замовив її але від сервісу прийшла відповідь, що дівчина знаходиться в іншому місті (типу поїхала на пів місяця відпочити). Тільки головний біль на даний момент. Та і не знаю чи то дівчина взагалі.
 8. Не можу просто набратися сміливості, щоб з кимось познайомитися! Можливо для вас це звучить безглуздо, але для мене простіше змінити роботу чи переїхати в інше місто, ніж підійти до незнайомої дівчичини, котра сподобалася, і сказати "Привіт".
 9. - Дівчина напевно побігла збирати польові квіти і на сайт заходити не збираєть. Самотньо самому...
 10. Дякую, Nika. Написав їй Сподіваюся, що відповість.
 11. Не можу познайомитися з дівчиною, просто мову відбирає, коли хочу заговорити. Кожного дня собі обіцяю: ну все, сьогодні бачу симпатичну дівчину і підхожу. А коли в метро помічаю таку, то руки пітніють і підійти не можу не те щоб заговорити. Уже майже рік ходжу до психологів, а результату 0. Говорити про це круто, а як до діла то просто завмираю. Самому дуже набридло! І не розумію, як бар'єр подолати. Буду радий за будь-яку пораду. Дякую.
×
×
 • Создать...