Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Кіра

Пользователь
  • Публикации

    2
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Все публикации пользователя Кіра

  1. Така ситуація.. Ми зустрічаємось вже рік. Було все і сварки і примирення... Спочатку він часто робив перший крок до примирення інколи я, було по різному. Та от останніх кілька місяців, він перестав миритись першим. Одного разу навіть цілий тиждень не розмовляли, поки я перша не спробувала помиритись, хоча цього разу була явно його вина. Так от я постійно змушена починати розмову перша, тоді вже він просить пробачення і розповідає як любить і як боїться втратити. Та завжди я. Я стараюсь дуже обережно коментувати, що так і так, мені це не приємно... Тоді він одразу замовкає і пропадає... Потім усе по колу- "люблю, прости"... Я у повному не розумінні, чому так сталося? Що могло до цього привести? Що тепер робити? Бо при цьому усьому я відчуваю, що відносини тримаються на мені і це мені зовсім не подобається.
×
×
  • Создать...