Це крик про ДОПОМОГУ ‼️‼️‼️
Два дні тому моя сестра впала та травмувалась, викликали швидку допомогу. Медики відповіли що нічого суттєвого але біль не минав і ми звернулись через 2 дні до поліклініки та зробили R-графія, виявилось перелом ключиці😭
Потрібна операція по встановленню пластини.
У зв'язку з ситуацією в країні в нас не вистачає коштів(
Прошу допоможіть будь ласка якщо зможите🙏🙏🙏