Вітаю!
Купую жуйки, фантіки, вкладаши, обгортки, наклейки з минулого!
В будь-якій кількості та стані, для своєї колекції.
Якщо когось цікавить обмін, також маю що запропонувати;)
50-ті, 60-ті, 70-ті, 80-ті, 90-ті, 2000-і роки, ну і можна ще з ранішого періоду))
СЛАВА УКРАЇНІ! 💪💛💙