Доброго дня батьки!
Дитині 6 років, прийшла пора навчити сина читати.
Поділіться будь-ласка своїм досвідом, як ви вчили, які матеріали використовували, можливо якісь сучасні методики?
Що виявилось ефективним?
Добрий день, мене звати Людмила , я шию розвиваючі книжечки , у мене є подборка сюжетів з яких ви можете вибрати які вам до смаку або запропонувати свої сюжети . Мій телефон для зв'язку 0684635268.