Я б з радістю рекомендував стоматологічні послуги для дітей у Олексія Кухаревича. Мій син залишився дуже задоволений. Лікар виявив велику терпимість та розуміння при роботі з дітьми. Він створює дружню та затишню атмосферу, що допомагає малечі відчувати себе комфортно під час відвідування стоматолога. Лікар чудово пояснює процедури та робить все можливе, щоб зробити візит до стоматолога приємним досвідом для дітей