Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Часовые истории

  • записей
    7
  • комментарий
    1
  • просмотров
    600

З ЧОГО СКЛАДАЮТЬСЯ ГОДИННИКИ?

leonid85

84 просмотра

Детальна схема і опис понять

Кожен виробник годинників прагне створити унікальні годинники, які б відрізнялися від інших дизайном або технічними характеристиками. Але незважаючи на свою унікальність і навіть самобутність, є певні компоненти, без яких неможливо уявити наручний годинник. У наведеній нижче схемі, а також в поясненнях нижче, ми розібрали найпопулярніші часові терміни і поняття, що застосовуються для механічного годинника, зокрема механічного хронографа.

Головною перевагою механічних годинників можна вважати відсутність необхідності постійної заміни батарейки. Це позбавить вас від додаткового сервісного обслуговування і постійних витрат на ремонт часов.

Апаратура
Невеликий отвір (також називається «віконцем») на циферблаті, яке відображає певну інформацію, таку як дата, день, місяць або фаза місяця.

Камінь
Деталь годинника, яку виготовляють з натурального або синтетичного дорогоцінного каменю (гранат, сапфір або рубін). Регулює і зменшує тертя для зниження тертя у взаємодіючих між собою деталей, що труться годинникового механізму.

Безель
Розташоване навколо скла кільце. На безеле можуть бути нанесені різні індикації, які, в залежності від спеціалізації годинника, можуть показувати час занурення і спливання в дайверских годинниках, швидкість (Тахиметрична шкала), секунди в хронографах і т.д. Іноді безель може бути обертовим.

Планка
Також іноді їх називають «роги», являють собою виступи на корпусі годинника, які використовуються для кріплення ременя або браслета до корпусу годинника.

Корпус
Корпус - це подібність контейнера, який захищає тендітний механізм годинника від пошкоджень. Корпус буває різних форм, наприклад, круглий, квадратний, овальний, бочкоподібний, прямокутний і навіть незвичайної форми.

Механізм
Внутрішній механізм годинника, який працює як двигун і змушує годинник і його функції працювати.

Заводна головка
Заводна головка в механічному годиннику служить для заводу і коригування часу, а в кварцових - для зупинки годинника, коригування часу, зміни режиму ..

Кнопка зупинки і запуску хронографа
Кнопка (і), розташована за межами корпусу, якою керують певними функціями годинника. Її найчастіше можна зустріти на годиннику з вбудованим хронографом.

Скло
Скло циферблата, сапфірове або мінеральне, іноді виготовляється з прозорого пластика. Вкрай рідко в якості часового скла використовується натуральний коштовний камінь.

Ротор
Ротор кріпиться до механізму годинника, використовується для намотування пружини і збереження енергії в автоматичних годиннику.

Циферблат
Панель годинника з цифрами, поділами або іншими символами, що позначають години, хвилини. Циферблати дуже різні за формою, дизайну, матеріалу і т.д. Циферблати, наприклад, забезпечені апертурами, в яких з'являються годинник, хвилини і секунди.

Ремінець
Ремінець закріплює і утримує годинник на зап'ясті. У ремінців є чіткий поділ: якщо він виконаний зі шкіри, тканини, гуми або каучуку, то це ремінець. Якщо ж виконаний з металу або кераміки, то це браслет.

Стрілки
Індикатори, які переміщаються по циферблату, що вказують годину, хвилину або секунду. Велика стрілка вказує на хвилини, маленька на години, а тонка стрілка на секунди.

Додатковий циферблат
Маленький циферблат, розташований всередині головного циферблата годинника, який надає додаткову інформацію, наприклад, хронограф, другий часовий пояс, індикатор запасу ходу і т.д.

Велика частина термінів, розібраних нами, так само можна застосувати й до кварцових наручних годинників, виключаючи тільки визначення, які стосуються механізму.0 комментариев


Рекомендованные комментарии

Нет комментариев для отображения

Присоединиться к беседе

Вы оставляете комментарий в качестве гостя. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Добавить комментарий...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...