Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
akazva

Сучасні пророки та їх послання людству

Рекомендованные сообщения

Середа,Грудень 21, 2011

 

Posted by Glynda Lomax at 4:00 PM

 

Час потрясінь над вами

(Glynda Lomax)

 

Багато хто з Моїх дітей мав відчуття почуття потрясіння всередині. Багато хто бачив бачення чи сни про потрясіння та інші приголомшені події.Потрясіння тепер вже тут, і ще наближається, Мої діти,бо час потрясіння над вами.

 

Все всередині людини буде вражене дощенту. Якщо вона невіруюча, то вона буде тремтіти від страху. Ті, хто ходить по Моїй дорозі буде переносити це з помазанням Моєї могутньої сили на їхнє життя і виходитиме в цей час і зробить могутні подвиги в ім'я Моє. Світ же у цей час у потрясінні - уряди тремтять, тремтять економіки, країни стоять на межі трепету, невизначеності того, що готує вам майбутнє.

 

Майбутнє кожної людини і кожної нації є в Мене в руці, і я винесу рішення у відповідності з вашими справами. Ті, хто думає,що Я не бачу ваші гріхи--- помиляєтеся. Ті з вас, хто думає, мені все одно--- помиляються. Я і турбуюся і спостерігаю, - як на вас і на ваші справи.

 

Багато в світі не бачать відлік часу на духовному годиннику. Багато хто не хоче відволікатися від своїх мирських задоволень і занять. У них немає часу для Бога, Який створив їх, хто присвячує своє благословення і дає їм наступний подих життя. Вони не бачать, що це Моя могутня рука, яка дозволяє їм насолоджуватися задоволеннями які вони роблять.О людино, яка не маєш часу для Мене, світ став вашим богом і служить вам, хоча ви будете шукати Мене в часи що попереду! Ви будете волати до Мене в біді та бажати, щоб знати Мене, але обставини зроблять це важким для вас, щоб дізнатися про Мене в той час.

 

Навіщо турбувати вам богів з дерева і каменю, які не можуть врятувати ані захистити вас від того, що йде? Чому ви поклоняєтеся тому що ви бачите,що швидко перетворюється в пил, і що ви не можете взяти з собою в цей час?

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

опубліковано Glynda Lomax at 9:00 PM

Четвер,Грудень 22, 2011

Princeton, Texas, United States

 

 

Час настав щоб допомогти Моєму народу

 

Я була у свій час на вечірній молитві перед сном, і я почала відчувати очікування в моєму дусі, коли Господь почав говорити це слово до мене.

 

 

Час підтримки прийшов. Настав час, щоб допомогти Моїм людям, які пішли Моїми шляхами. Ті, хто по-справжньому були присвячені служити Мені будуть ясно бачити тепер, Мою руку яка благословлятиме їхнє життя. Ті, хто навколо вас будуть також бачити це і знати, що це Моя рука.

 

Багато труднощів чекає попереду, в майбутньому році, Мої діти. Труднощі багато видів наближаються, час, який ви не бачили раніше. Час великих труднощів, коли багато хто не знатиме, куди звернутися за допомогою або надією.

 

Ви є Мій голос на землі, Мої маленькі, і я бажаю щоб ви говорили про Мою любов і Милосердя і надію тим, хто засмутиться через те що скоро настане.

 

Озбройтесь. Озброюйтесь з Моїм Словом і Моєю мудрістю. Знайте це добре,бо це принесе користь не тільки вам, але всім навколо вас також. Не бійтеся, що гряде, але будьте готові зробити все, що Я попросив вас зробити. Знайте ви є Мої вибрані для цього часу і радійте, Мої діти. Будьте дуже раді, бо велика ваша шана в Небі і велика буде ваша нагорода.

 

Деякі з вас відчули зміни, що відбуваються в невидимому світі. Багато що було приготоване в рамках підготовки до битви яка скоро прийде. Ангельські істоти оточують Мій народ на землі і готовий виконувати мої команди. Противник також має сили, готові в спробі зупинити роботу Царства Мого, але він не доб'ється успіху. Підготуйтеся до бою, Мої діти. Добре підготуйтеся до бою який скоро прийде.

 

Я підніму деяких з вас які мають бути великими лідерами в цей час. Вони, здається, приходять з нізвідки, тому що я тримав їх прихованими для такого часу, як цей. Я підготував їх добре, і зробив їх сильними у бою. Вони не повинні бути зворушені, що вони побачать або, що вони відчуватимуть, але тільки відкликатимуться по голосу свого Вчителя який кличе їх.

 

Рік, що чекає нас попереду буде важким для багатьох, але він повинен бути радісним для багатьох Моїх дітей, які йшли у послуху до Мене, бо тепер вони починають бачити плоди своєї багатої слухняності.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Слідкуйте за Ізраїлем

 

Ісус

 

Як довго це буде? Слідкуйте за Ізраїлем. Це центр. Тримаючи очі на Ізраїлі, ви дізнаєтеся про час. Не зовсім точно, але ви побачите, що наближається. Чим більше небезпека, що загрожує Ізраїлю, тим ближче час буде.

 

Я люблю Ізраїль, і я люблю Єрусалим. У Єрусалимі я пролив Мою Кров, викупив світ і Воскрес з мертвих. Це закрите місто, запечатане в Моїй Крові, і в Моєму Святому Дусі. Навіть більше, ніж розташування, Я люблю єврейський народ. Це Мої люди. Але єврейські губи не кричать: "Ісус є наш Месія". Я люблю чути ці слова з вуст будь-кого. Але у мене є Моя найбільша радість, коли Я чую ці слова з вуст єврея і з вуст Ізраїлю. Це найглибша надія Мого Серця.

 

Коментар: У ці обороти Ізраїль займає центральне місце, як у період часу подій і в серці Ісуса.

 

Марія

 

Я дочка Ізраїлю, і я мріяла щоб Ізраїль зібрався навколо Месії, для якого вони чекали так довго.

 

Але тоді, що ж я свідчу? Я бачила,як Ізраїль відкидає Мого Сина, називає його хибним Месією, відхиляє Його прагнення,і прибиває на смерть Його на хресті. Але це було тільки моє перше горе, як дочка Ізраїля. Після Його воскресіння із мертвих, апостоли почали проповідувати, я виростила нові надії. Звичайно сподіваючись, тепер, Ізраїль прийме Сина Мого, як Месію. Замість цього я переживаю другу відмову. Мій власний народ не прийняв Його як свого Месію. Два рази я була порушена в Серце. Двічі, вони відкинули Ісуса як Месію. Але це не відбудеться втретє. Я з нетерпінням чекаю того дня, коли весь Ізраїль буде проголошувати Сина Мого, як Месію.

 

Момент найбільшої темряви є часом перед найбільшим світлом. У останню хвилину, коли буде здаватися, що Ізраїль буде знищений у той момент, я врятую Ізраїль і всі будуть проголошувати, що Ісус є Месія. Я відкрила глибоку скорботу в Моєму Серці.

 

Коментар: два рази скорботу Марії народжує обіцянку, що цього разу результат буде іншим. Момент Ізраїлю найбільшої темряви буде часом, коли Марія врятує Ізраїль.

 

 

http://www.locutions.org/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Надійшло до Glynda Lomax,

Princeton-Texas, USA

 

Субота, 5 листопада 2011

 

Дні все ще темнішають

 

Я молилася про повідомлення для блогу ток-шоу радіо в четвер увечері, коли Господь почав говорити зі мною.

 

"Скажи Моїм дітям вони повинні підготуватися на майбутній рік по-особливому,у спосіб що незнайомий багатьом із них. Наступний рік принесе виклики,з якими багато хто не стикалися раніше ,виклики з якими ви не будете знайомі. Проблеми у кожній країні будуть відмінними.

 

Багато хто з вас буде рухатися в новому духовному рівні, це наступного року, на новий рівень в Мені. Це має бути новий рівень Мого чудового становища,до якого деякі з вас вже звикли.

 

Вкрай важливо,щоб ви залишалися спокійними,оскільки зміни відбудуться у вашому житті, які перемістять вас на цей новий рівень. Ворог зробить все можливе, щоб змусити вас боятися, але Я бажаю щоб ви не боялися. Я хочу вашу повну довіру і слухняність. Ті, хто не буде коритися Мені, і тих, хто відмовляється вірити Мені, знайдуть свій шлях важчим в найближчі місяці.

 

Оскільки Я рухаюся в напрямку часу ваших мрій і бажань, Я сам вклав це у ваші серця для такого часу, як цей. Ви були доопрацьовані і готові, що ви можете встати і сяяти в цю годину.

 

Багато з вас, хто звернув з шляху, що є правильним, пропустили Мій початковий план, але в Мене є інший план, який ви будете виконувати. Так, є ще багато роботи, діти Мої, перед прибиранням і у всіх є завдання для виконання.

 

Скільки ви дозволили Мені уточнити ви визначаєте, наскільки сильно ви можете використовуватися в цей час. Якщо ви відкинули знання, якщо ви відкинули мудрість, якщо ви відмовилися ще ходити Моєю дорогою,яку ви будете участь мати в урожаї душ?

 

Новий наступний рік принесе шокуючі події, події, які ви раніше не бачили. Він повинен стати роком перших у багатьох відношеннях. Мої справжні діти повинні залишатися безстрашними, незалежно від того, що вони бачать що відбувається у світі.

 

Світ що навколо вас, сповнений хвилювань, Мої діти, і він стогне про повернення Мого Сина. Все більше і більше, збільшення хвилювання йде. Це час, коли ви будете все більше покладатися на Мій Мир, щоб підтримати вас, бо нічого вам не повинно здатися напевно, і справді багато чого не так, як здається.

 

Тримайтеся ближче до Мене до цих пір, ніж раніше, і Я буду вести вас у дорозі, щоб ви йшли. Існує спосіб, який, здається існує прямо в серці людини, але ви потребуєте Моєї мудрості щоб пережити це.

 

Шляхи повинні бути темні перед вами, оскільки дні стають темнішими. Існує трохи світла на землі зараз, і лише є деякі, хто ходить Моїми шляхами . Я буду вести і захищу Мої власні творіння, Я освітлю ваш шлях.

 

Тримайтеся близько Мене кожен день. Я зроблю вам шлях, щоб світитив перед вами.

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Надійшло до Glynda Lomax,

Princeton-Texas, USA

 

П'ятниця, 21 жовтня 2011

 

Тільки один

 

Дні що попереду зажадають від вас, щоб визначити і вирішити, хто і що є насправді,ваш Бог . Багато хто з вас, думають, ви вже знаєте, але ви ніколи по-справжньому не були свідомі вибрати тільки єдиного. Ви думаєте, що вибираєте Мене вище всіх інших, але ви бачите, інші боги ховаються у вашому розумі й серці. Боги яких противник використав, щоб спокусити вас відійти від Мене.

 

(В цей момент я почула несамовитий смуток в голосі Господа, як ви чуєте в голосі людини, яка тільки що дізналася про свого чоловіка який змінив своїй дружині).

 

Деякі з вас, дозволили цим богам, щоб вторгнутися у ваше життя. Ви вітали їх. Деякі з вас, знаєте про їх присутність, але ви нічого не робите, щоб очистити ваші серця від них, думаючи, що Я розумію і виправдовую гріх ідолопоклонства.

 

Хіба Я не говорив у Моєму Слові "Не буде в тебе інших богів перед лицем Моїм? (В цей момент я почула серйозний гнів у голосі Господа) І так, ви не повинні. Якщо ви є Моїми, поводьтеся як такі.

 

Настають дні що принесуть жорсткі обставини, які зажадають від вас вибрати, якому богові ви будете служити. Тільки одному. Подумайте і вирішіть, добре, діти Мої,бо цей вибір не може бути скасовано.

 

Деякі Мої діти вже обрали. Вони пішли за Мною, де б Я повів їх, відкладаючи вбік свої мрії і бажання, і, взявши мій хрест. Для них цей вибір вже зроблений, і прийдешні дні будуть набагато простішими, ніж для інших.

 

Для тих, хто залишився наодинці, заплуталася в світі і всіма його спокусами,бо часи що надходять будуть дуже важкими справді, тому що ви прожили життя м'яким, поклавши вашу віру в те, що ви можете бачити, а не в Мене. Ваша віра надумана. Це як очерет, що поворотах з кожним новим вітром вчення. Вас легко обдурити, тому що ви не побудували свій будинок віри на скелі Мого Сина.

 

Ви повинні вибрати, якому богові ви будете служити для іншої частини вашого земного життя, тобто бога якому ви будете служити у вічності, а також.

 

Мої діти, багато з вас недооцінюють важливість останніх часів в яких ви живете Ви не бачите що повернення Мого Сина наближається. Хіба Я не говорив, як злодій в ночі? Проте багато хто з вас нічого не роблять для підготовки себе до Його скорого повернення.

 

Чи буде його наречена не готова вийти за її нареченого? Чи будете ви знайдені не одягнені, коли весілля приїжджає? Чи будете ви залишені позаду?

 

Ви повинні думати про ці речі зараз, поки ще є час і вибирайте добре. У дні,що швидко настануть, хаос буде рясніти в багатьох країнах. Там буде дуже мало часу, щоб думати для деяких з вас, хто читає це слово. Ваше життя буде перерване через це стихійне лихо,або повстання.

 

Не робіть помилку, думаючи, у вас є більше часу. Деякі рішення не повинні бути відкладені до іншого разу. Не будьте, як багач у слові Моїм який зберіг в його коморах багатство і поставив перед собою, щоб насолодитися його мирськими задоволеннями, душа якої від нього вимагалася в ту ніч, бо не знаєте, серйозності всього того, що ось-ось з'ясується.

 

Не чекайте. Виберіть зараз. Якому богу вам служити?

 

Я дав вам усе, що вам потрібно, щоб вижити і процвітати в цей час. Вам потрібно лише попросити отримати те, що Я маю для вас.

 

Біда повстає проти вас знову і знову. Багато хто з вас молилися і запитав, чому це так. Біда ваш учитель, Мої діти. Біди приносять труднощі, які готують вас до того, що ще важче, що ще попереду.

 

Довіртеся Мені. Я можу бачити далі вниз по дорозі ваше майбутнє,що ви не можете. Ось чому ви повинні дозволити Мені керувати вашим шляхом, а не намагатися зрозуміти найдрібніші нюанси того, що відбувається. Це не є завжди для вас, щоб зрозуміти, але є для вас, щоб просто бути слухняними Мені у вірі, надії, що Я люблю вас. Я знаю, що краще для всіх зацікавлених сторін.

 

Наступний рік принесе багато змін,що ви не можете бачити де ви знаходитесь. Я намагаюся позиціювати кожного з вас, щоб бути готовими до цих змін, але деякі з вас протистоять Моєму шляхові. Це викличе додаткові труднощі щоб увійти у ваше життя. Часто те, що Мої діти страждають в результаті того що не підкоряються Мені в якийсь більш ранній час.

 

Частина того, що ви повинні пройти набагато гірше, ніж Мої діти чекають. Я намагаюся, щоб захистити вас, направляючи ваші дороги в більш безпечне місце. Слухайтеся Мене і все буде добре.Опираючись, ви залишетеся з вашим результатом.

 

Приходьте всі вище зі Мною. Давайте разом спілкуватися, як ви поклоняєтеся Мені в дусі та в істині. Дозвольте мені підготувати вас перед тим, що має статися.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Покинути Нью-Йорк Сіті та Сан-Франциско

 

Повідомлення до Джона Лeрі(John Leary)

11 вересня 2011

 

Ісус сказав: "Мій народ, ви бачите, як БАГАТО гріха у Сан-Франциско і Нью-Йорку.

 

Ці сексуальні гріхи закликають Моє покарання за гомосексуальні акти і блуд.

 

Моє бачення показує суворе покарання Сан-Франциско, коли він буде занурений в океан від землетрусу через гомосексуальних гріхів.

 

Існує також найближчі більшого покарання для Нью-Йорка від штормів та інших засобів ураження.

 

Останнім часом штат Нью-Йорк схвалив одностатеві шлюби.

 

Ці гріхи всіх гидот, і ці міста не уникнуть Мого покарання за свої гріхи.

 

Я попереджаю моїх віруючих залишити ці МІСТА ТАК САМО Я попереджав ЗАЛИШИТИ Содому і Гоморри.

 

Це тому, що протягом короткого часу ці міста будуть страждати від Мого гніву.

 

Я змирявся і відкладав з гріхами людини занадто довго, але тепер ці міста побачать Моє ПРАВОСУДДЯ.

 

Моліться за душі людей з цих міст, тому що багато хто може померти раптово, не будучи готовим зустрітися зі Мною у своїх судженнях ".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Послання через Valentina Papagna(Австралія)

 

Січень 2012

 

Два ангели з'явилися і сказали: "Ходімо з нами в Чистилище, щоб відвідати душі що страждають багато в темному пригніченому місці".

 

"Ми приведемо вас туди, щоб полегшити їхні страждання. Вони вважають, що у них немає надії, що ніхто не думає і не дбає про них."

 

"Живучи вони образили Бога значно, тому вони повинні витрачати час, щоб очиститися, перш ніж вони гідні того, щоб постати перед Богом".

 

Я сказала: "Я відчуваю себе пригніченою, щоб бачити їх страждання".

 

І тоді Ангел сказав: "Ну, ми повинні йти, але ми приймемо вас через Небесний сад і ви будете почувати себе набагато краще». Ми пройшли через красивий сад затінений і великою кілюкості папороті. Я помітила, будинки і підійшла, щоб відкрити двері. Ангел сказав: "Не відкривайте двері".

 

Він сам відкрив двері і впустив мене. Всередині був величезний круглий стіл, оточений святими, всі чоловіки. Вони обернулися, коли двері відчинилися, але Ангел закрив двері. Тоді він пояснив: "Вони мають спеціальну нараду для обговорення становища в світі. Скоро Ісус буде судити світ і встановить Його закон".

 

http://www.valentina-sydneyseer.com.au/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Valentina Papagna

 

4 січня 2012

 

Я хотіла би описати свій випадок з Немовлятком Ісусом.

 

Майже кожен грудень я відчуваю безліч страждань задля Святих Душ в Чистилищі. Мої страждання є як фізичні, так і духовні. Потім я отримала гарний сюрприз, що було абсолютно несподіваним.

 

Ангел з'явився до мене і сказав: "Я хочу, щоб ти йшла зі мною".

 

Ми йшли разом, і раптом ми опинилися в Раю. Там я побачила Божу Матір, яка сиділа на лавці з іншими святими і ангелами що зібралися навколо Неї, прислухаючись до того, що вона говорила їм. Коли вона побачила мене що я прийшла, вона зустріла мене з посмішкою. Ангел сказав мені: "Почекайте тут". Я була в гарному місці, як і будівля, дуже мирною і спокійною і повної любові. Святі, як чоловіки так і жінки, рухалися навколо і розмовляли з нашою Божою Матір'ю.

 

У глибині душі я думала, Божа Мати знаходиться тут, але де Немовля Ісус, бо це був час Різдва. Один зі святих пройшов через двері в іншу частину будинку. Я не знала, що він робить, поки він знову вийшов з немовлям Ісусом на руках.

 

Святий вийшов тримаючи Немовля Ісуса. Ми всі прийшли і зібралися навколо Немовляти Ісуса захоплюючись Ним, думаючи, якою гарною і Святою Дитиною Він є. Немовля Ісус був одягнений в чистий білий довгий одяг, як біла лілія.

 

Святий сказав: "Хто з вас всіх гідний потримати Дитятко Ісуса?" Я подумала про себе: "Не я". Святий запитав кілька разів, але ніхто не відповів поки, нарешті, вони всі разом відповіли: "Так, Валентина гідна потримати Немовлятко Ісуса". Святий потім подивився на мене і сказав: "Простягніть руки", а потім він поклав Немовлятко Ісуса в мої обійми.

 

Немовля Ісус був дуже пильним. Він посміхався і дуже весело. Він говорив зі мною в дуже зрілий голос "Валентино Моя дитино, так багато людей хворіють у світі, і прошу вас молитися, дайте їм надію. Скажіть їм, що Я готовий допомогти кожному з них, якщо вони будуть просто просити Мене ".

 

У глибині душі я відчувала себе такою щасливою, стільки доброти в нашого Господа,який завжди думає про інших. Він сказав: "Скажи їм, не боятися, я Бог добра і добродушності. Я хочу допомогти Моєму народові.До кожного з них Я особисто доторкнуся, щоб допомогти і зцілити їх. Потім він поклав Свою дитячу руку на мою руку і показав мені, як він буде відноситися до тих, хто проситиме Його про допомогу. Він хоче, щоб люди не боялися. Він повний благодаті й любові, що Він хоче дати світу. Він є всім для інших і ніким для Себе.

 

Раптом Ангел привів мене додому. Я була у моїй кімнаті, знову молилися, прославляючи і думала про Бога. Я була така щаслива і дякую Богові за те, що Він є добрим для мене та інших. Мої руки були як і раніше витягнуті прославляючи Дитятко Ісуса,хто тільки що був в моїх руках.

 

http://www.afterthewarning.com/WebPages/......aspx#02-14-12b

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

22 січня 2012

 

У соборі Святого Патрика, Parramatta

 

Під час Святої Меси, в той час як о.Суреш( Suresh) розміщував Святе Причастя в рамках підготовки до розподілу Святого Причастя, Господь раптово з'явилася поруч з ним і допомагав йому.

 

"О, Мій Господь", я сказала: "Ти тут, дійсно присутній.« Наш Господь сказав мені: "Розкажи о. Суреш що Я тут з ним, бо він вірить,що Я дійсно присутній у Святій Євхаристії. Ось чому Я прийшов до нього ".

 

Наш Господь сказав: "Не багато священиків вірять в мою Правдиву Присутність. Це дуже засмучує Мене. Моліться за них. "Ісус був одягнений у все біле. Його волосся було світліше і світилося відображаючи Його святість.

 

Дякую Тобі, Господь за те, що заохочуєш Твоїх священиків.

 

Після отримання Св.Причастя Господь наш Ісус сказав: "Валентина, Я бичований кожен раз, коли Святе Причастя подають на руки, тому що люди прийняли Мене в руки, без покаяння і благоговіння, як ніби вони отримують солодощі або печиво. Так багато Я зневажений у Святій Євхаристії ".

 

У зв'язку з цим зневаженням, багато ознак були дані у світ, щоб змінитися й покаятися перед Моїм Другим Пришестям.

 

Ісус став більш веселим. Він хоче, щоб у нас була надії щодо Нього.

 

http://www.afterthewarning.com/WebPages/......aspx#02-14-12b

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Valentina Papagna

 

3 лютого 2012

 

Господь наш Ісус попросив Мене, щоб запропонувати Йому всіх нужденних в світі. Він сказав: "Ви коли-небудь думали про бідних, найнижчий з усіх,про кого ніхто ніколи не думає, щоб допомогти їм і молитися за них?" В баченні я бачила бруд і босих дітей, шукаючи харчові продукти у купах сміття. Схоже, це може бути Бразилія, Індія або Африка.

 

Наш Господь сказав: «Як Моє Серце сумує, щоб бачити так багато несправедливості і егоїзму в світі".

 

Хіба це не страшно, як наш Господь нагадує нам про бідних і голодних людей у світі,світ в якому ми живемо так зручно і егоїстично не звертаючи уваги за їхні страждання.

 

Господи, будь ласка, помилуй нас за те, що ми так егоїстичні.

 

http://www.afterthewarning.com/WebPages/......aspx#02-14-12b

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Четвер, 9 лютого 2012

 

Я розхвилюю Нації

 

Я розхвилюю країни боротися проти націй і народів війною всередині себе. Я розхвилюю сім'ї, де зневіра залишається. Я зроблю так,що народ Мій,або вибере Мене або вибере світ за рахунок збільшення спору між ними.

 

Мої люди були слабкими в їх виборі, щоб служити Мені, вважаючи за краще комфорт і режим в стараності для Мого будинку, тому Я їх розхвилюю.

 

Я залишу вам вибір обрати Мене, Мій народе,або бути втраченими для Мене назавжди, шлях який ви виберете, в тому, що скоро настане.

 

Нація повинна повстати проти нації та групи країн проти націй, і Я дам вам вибір.

 

Те, що ви побачите, буде вселяти жах в серця,але потрібно боятися тільки Мене і Моєї руки правосуддя. Виберіть Мене і Мій шлях і живіть.

 

Оскільки потрясіння збільшується навколо вас, ви повинні вибрати Мене.Оскільки переслідування виникають, ви повинні вибрати собі та шляхи Мої над власними.Немає місця для компромісу по вузькій стежці. Ті, хто не знає Мене не виживе, що прийде надовго, бо там не буде земного засобу, щоб допомогти їм.

 

Багато побачать речі, що вони раніше не бачили і страх,бо це є час, який ніхто не свідчив перед цим. Істинно кажу вам, великий страх повинен піднятися в серцях людей із-за того, що прийде, методи та принципи за якими людина поводилася, повинні підвести їх.

 

Оскільки потрясіння на Землі збільшується, переслідування виникає як ніколи раніше. Народ підніметься на народ Мій, щоб зробити їм несправедливості. Мої люди будуть волати до Мене і Я врятую їх швидко.

 

Розгляньте ваші шляхи, Мій народе. Розгляньте також варіанти, які ви зробили і робите, бо це прийде до вас швидко. Ті, хто не вкорінені і затверджені в собі повинні бути зворушені близько подіями на землі, але Мої люди повинні твердо стояти.

 

Розгляньте ваші шляхи і зробіть розумний вибір бо ви живете в такий час, як ніхто інший, і ці вибори не можуть бути скасовані. Багато загинуть раптом із-за подій що прийдуть і не буде помочі для них. Ті, хто не зі Мною,--є проти Мене.

 

Знайдіть Мене в собі.Знайдіть себе в Мої способи. Не бійтеся, тільки віруйте.

 

 

 

 

Glynda Ломакс, PO Box 127, Прінстон, штат Техас 75407

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Glynda Lomax

 

Неділя, 5 лютого 2012

 

 

Я надам вам роз'яснення

 

(Я була в молитві про тип служіння що я хотіла бачити в місці, де я живу, коли Господь почав говорити зі мною і показав мені деякі з причин, чому він покликав мене в місто,куди Він попросив мене, щоб переїхати сюди до Техасу, коли Він промовив це слово для мене.)

 

"Мої люди не розуміють важливості місця, в яке Я помістив їх в цей час. Вони не знають, плани які в Мене є для них,бо вони зайняті пошуками мирських справ, справ, які їм не потрібно шукати, якщо тільки вони будуть шукати Моє обличчя замість цього.

 

Мій народ, ворог обдурив вас думати, що ви повинні зробити свій власний шлях у цьому світі, коли у Мене є кращий план для вас. Я поставив, де ви тимчасово перебуваєте, з причини, і тому це буде вам розкрито, якщо ви будете шукати тільки Мене.

 

Якщо ви проігноруєте Мій план для вас в тому місці, Мої благословення не дійдуть до вас, і ви пропустите частину того, що в Мене є для вас. Шукайте Мене для ваших цілей. Шукайте Мене щоб знати правильний напрямок. Зверніться до Мене,і ви знайдете Мене, і я відкрию вам, що вам потрібно знати. Не ходіть шукати інших для цього знання, а шукайте Мене, і довіртеся Мені щоб промовляти до вас у Мій спосіб і час.

 

Ви відчуваєте себе порожніми і загубленими, тому що ви не ходите Моїм шляхом та з причини, де ви знаходитесь. Ви відчуваєте себе самотніми,бо тільки так ви з більшою готовністю будете шукати Моє Ім'я.

 

Зверніться до Мене, і ви знайдете Мене. Не дивіться на світ та його відповідями. Не шукайте людей, щоб дати вам пояснення, але шукайте Мене, вашого Творця,бо тільки Мій план,що Я дійсно знаю що покликав кожного з вас зробити.Тільки Я тримаю ключі від вашої долі.

 

Шукайте Мене, і Я дам вам ключі, щоб відкрити вашу долю в собі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Четвер, 26 січня 2012

 

Шукайте Мене і ви знайдете Мене

 

Я читала слова в 2 Пар 17 про різні війни що царі перемогли і зазнали поразки, коли Господь почав говорити зі мною.

 

Бачите, що Я зробив?

 

"Так, Господи. Коли вони підкорилися, Ти зробив їх процвітаючими і боровся за них. Коли вони згрішили, Ти цього не зробив. Як люди не бачать зв'язок між послухом і благословенням, Господи? Як вони можуть не побачити? Твоє Слово говорить, ви не зміните. - Ти такий же, сьогодні, як Ти був і тоді "

 

Це не те, що вони не можуть бачити. Вони не хочуть. Їм подобається їх гріховний стан буття і сподіваюся, що Я прощу його, як невігластво в Судний день, але це не буде так, доню. (Я чула страшний смуток в його голосі, коли він сказав це.)

 

Вони повинні заплатити за гріхи,яких вони вирішили не позбавлятися . Попередьте їх, доню!

 

Скажи Моєму народові--- їх гріхи тяжкі в Моїх очах, і Я не дивлюся злегка на тих, хто вибирає задоволення плоті понад Мене і Моїм шляхом. Я представив у слові Моїм вихід зі своїх гріхів, Мій народе.Не існує в даний час виправдання, за винятком ви хочете продовжувати грішити, тому ви і не вільні.

 

Зверніться до Мене,і знайдете Мене і дам вам ключі від вашого звільнення, якщо тільки ви будете шукати Моє обличчя, а не задоволення,та світу.

 

Цей світ проминеться, але Я ніколи не пройду. Скарби в Моїх святих словах не перейдуть. Ви можете бути вільним, якщо ви будете вибирати свободу, якщо ви виберете Мене, бо Я зробю вас вільними.

 

Шукайте Мене, і ви знайдете Мене, якщо ви будете шукати Мене. Прийдіть до Мене, як дитя, віруючи, всім вашим серцем, Мої діти.

 

Не вірте словами противника, що ви ніколи не можете бути вільними,хіба Я не говорю в моєму святому слові, що він брехун і батько брехні? Чому ж ви дозволили йому говорити з вами так? Чому ви вірите йому а не Мені?

 

Я бажаю вам бути вільними, маленькі.Вільними насправді. Вільні і радісні в могутній силі свого Отця.Який готовий поділитися своїм свідченням далеко і широко всіх що Я зробив у вас.

 

Я бажаю щоб ворог не мав своєї частини у вас, щоб ви не слухали його глузування і брехню,замість того подивіться на Мої істинні слова, щоб замінити їх.

 

Тримайтеся подалі від пожеж спокуси, Мої діти,бо ваший ворог прагне знищити вас через похоті вашого тіла.

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Messages to an Anonymous Visionary

http://www.JabezInAction.blogspot.com/

 

16 лютого 2011

 

Ви повинні продовжувати молитися

 

Діти Мого Божественного Серця. Я Альфа і Омега. Я є Творець всіх речей. Радійте, бо Я приходжу до вас в любові. Я бажаю допомогти вам.Мої маленькі, відкрийте свої серця до Мене.Підчиніться.Підкоріться Мені. Дайте Мені дозвіл щоб діяти у вас. Я чекаю ваших слів підтвердження. Мені потрібні ваші молитви і слова заступництва. Час має суттєве значення. Як завжди, Я запрошую вас вшановувати Мене. Я запрошую вас вести інших до Мене, і молитися за тих, хто переслідує вас.Загострення в даний час зростає. Сатана розгорнув його поплічників по всій Землі. Демони напружено працюють, щоб вкрасти якомога багато душ від Мене,наскільки це можливо. Демони часто залишаються непоміченими, і залишаються, щоб повністю знищити життя тих, кого Я люблю. Ніхто не думає, що це важливо ведення духовних битв. Мало хто з Моїх дітей щодня моляться.Це ті, хто стають жертвами нападів. Вони часто втрачають бажання перебувати в молитві.Вони швидко здаються, як тільки вони відчувають, що їхні молитви залишаются без відповіді. Діти, в цей день Я закликаю вас молитися безперестанно. Моліться. Завзято. Навіть якщо ви не бачите що ваші молитви стали приносити плоди, ви повинні продовжувати молитися і звеселити Моє серце з ваших слів любові і послуху. Я обіцяю бути вірним, і поважати ваше молитовне звернення, коли вони надають Мені всю Славу. Вам не завадило б пам'ятати про це. Я залишаю вам Мій поцілунок миру. Шалом

 

http://www.JabezInAction.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вибрана душа в Чикаго(США)

 

6 лютого 2012 (9:04 ранку)

 

Скажіть Моїм улюбленим дітям перебувати близько до Таїнств. Це дасть вам захист і керівництво у вашому житті. Якщо б ви тільки усвідомили значення Євхаристії під час Служби Божої--- ви хотіли б бути там кожен день і більше, якщо це можливо. Ісус там дійсно присутній Тілом, Кров'ю, Душею і Божеством, і хоче поділитися Своїм життям з вами. Як це так виходить, що тільки 70% або навіть менше, не вірять в реальну присутність, навіть якщо ви були виховані Католиком і вчили правду, коли ви прийняли ваше Перше Святе Причастя? Десь хтось по дорозі переконав вас, що це було символічно, а не насправді Ісус дійсно присутній. Це--- брехня диявола,і вона була представлена вам через деяких з його працівників. Дорогі Мої, якщо ви отримуєте Євхаристію в стані благодаті, не смертному гріху у душі, ви отримуєте один з найбільших дарів,який ви можете отримати в цьому світі.О Мої дорогі діти, ви так були обмануті. Тепер ви знаєте правду щоб спробувати зробити більше зусиль, щоб отримати більше милостей для обрання наступного президента. Якщо ви пропонуєте ваші Святе Причастя для вашої країни і хорошого президента,це дуже потужно, і може допомогти в цьому намірі що ми всі прагнемо, щоб врятувати вашу країну. Є так багато зла що планується прямо зараз, і Ми не можемо дозволити щоб це сталося. Я люблю вас, Ісус.

 

http://www.afterthewarning.com/WebPages/.....dInChicago.aspx

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Земля збирається перетворюватися, Це Найбільш терміново!.

 

Повідомлення від Пресвятої Діви Марії 29 січня 2012

 

Моя дорога дитино,мир хай буде з тобою, це із-за великої терміновості Я прийшла до вас сьогодні, Земля збирається бути перетвореною, основні події будуть засвідченими на планеті Земля, подібних якому ніколи не бачених, вся земля буде збовтана з величезною силою,і це буде відчуватися скрізь, так Попередження почалося, і настав час для Великого Очищення душ в усьому світі, моя дитино це налякає життя кожної душі, це для того щоб люди покаялися у їх гріхах.Я прошу всіх вас звернутися до Мого Сина Ісуса по милосердя, Церква повинна відкрити всі свої двері і запросити всіх людей молитися мою найпотужнішу Святу Переможну Вервицю. Це найбільш актуально, якщо церква не послухається і не підкориться моїм повідомленням, вони всі з них, хто знає правду, будуть суворо покарані Гнівом від руки Мого Отця і будуть вкинуті в загальне прокляття вічно, так що моїй дитині потрібно поширити моє послання всьому світу, для молитви Єдиного захисту проти диявола обманщика, мої діти повинні встати і вимагати, щоб Церква була відкрита для всіх до молитви, єдиний спосіб для моєї Церкви для досягнення успіху для моїх дітей, щоб повернути мою церкву назад для людей, будь ласка, моліться багато за всіх моїх дітей в усьому світі. Ваша країна-(Ірландія) знаходиться на просунутій стадії легалізації абортів ви повинні молитися, щоб це ніколи не відбулося, ви повинні молитися за Святого Отця Папу Бенедикта бо його мучить сатана, багато молитов зараз необхідно, знаки вже видно на небі, не будьте сліпі відкрийте очі й ваше серце, війна на Сході спалахнула, і вона буде поширюватися по всьому світу, моліться моліться, моліться Бог Отець найбільш сердиться із-за подій в світі, особливо в Церкві у всьому світі, люди повинні слухати бо, якщо вони не зроблять цього, злодій прийде вночі і забере їхні душі і душі ваших дітей, Я з вами завжди, Я буду захищати вас, Я прийду знову. Я ваша Божа Матір миру, спасибі... Марія, Мама Ісуса Христа .......

 

Joe Coleman----Ірландський візіонер

 

http://www.joesjourney.net/12211-2/events/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Повідомлення від Божої Матері,

 

 

Понеділок 20-го лютого 2012 року,

 

Промовивши Святий Розарій і Божественного Милосердя вервицю у себе вдома.Я отримав Послання від Божої Матері,

 

Вітаю моя дитино, Я прийшла сьогодні попросити багато молитов за те, що відбувається у вашому світі, вже багато змін відбулося, озирніться навколо і ви побачите багато речей вже не ті, якими вони були на цей раз останній погляд році, що відбулося всього за один рік свого часу, Я щаслива,бо багато дітей навернулися до Мого Сина Ісуса і Отця Мого, це добре і кожен день коли ви молитеся, ви сприяєте наверненню до Мого улюбленого Сина

 

дітей у всьому світі. Я ваша любляча Мама і багато багато Божих Ангелів збираються навколо вас, і ми отримуємо ваші молитви і ми приносимо їх до Бога Отця, і Він показує, милосердя та забезбечує навернення.Це настільки просто, щоб помолитися і попросити керівництва за те, щодо ваших прохань. Мій Син Мій Улюблений Ісус говорить, "просіть і ви отримаєте, стукайте, і двері будуть відкриті для вас, шукайте, і знайдете, подивіться і ви побачите, ваша країна була наповнена злом скрізь, відкрийте очі, моліться кожен день для грішників втрачених душ, моліться про те, щоб гріх аборту зникнув з сердець моїх дітей, моліться за Папу Бенедикта за церкву,оскільки багато змін, які відбуваються, як Я кажу, моліться за Ваш уряд,за своїх керівників, моліться за ваших ворогів.Це стало найбільш актуальним для моїх дітей в усьому світі для навернення,оскільки час, як ви знаєте, підходить дуже близько,це не піде на користь тих, хто говорить, що Я не знав що ця велика подія наближається,бо діти у вашому світі отримали повідомлення через всіх моїх возлюблених візіонерів по всій землі.Якщо б вам дали вибір виграти дуже великі суми грошей, які будуть підтримувати вас протягом всього життя, або врятувати дитину від вічного прокляття і привести його душу до Бога ,яким ваш вибір буде? Я засмучена так із-за всіх моїх дітей, які відвернулися від Мого Улюбленого Сина Ісуса, який постраждав і помер за всіх вас, щоб ви були б врятовані, будь ласка, будь ласка, будь ласка, відкрийте серця до Бога, і хай врятує вас і ваших дітей, поки ще не занадто пізно, перебувайте в постійній молитві в будь-який час протягом дня і ночі. Молитва є єдиним способом врятувати душу від пекельного вогню, дозвольте мені турботливій і люблячій Матері обійняти вас і всю вашу родину, просто прикличте мене у святе ім'я Моє, і Я буду з вами завжди. Коли вітри часу почнуть змінювати курс і рука Бога Отця спуститься на світ і вас, хто не вірить в Бога Отця та Його Заповіді --- це буде занадто пізно, тому Я прошу вас зараз йти до Отця і шукати Його любляче серце, коли очищення завершено на землі, і лукавий буде засланий в пекло на тисячу років,і мир буде відновлений ще раз, Ви станете єдиним цілим з Богом, з Отцем, Моїм Сином, Святим Духом, і ви будете жити в повній гармонії і будете в мирі протягом цього часу з Богом в Раю, бо так написано: У Книзі Отця Мого, будь ласка, залишайтеся в стані благодаті і йдіть на Святу Божественну Літургію і приймайте Святе благословення Євхаристії- Мого Улюбленого Сина Ісуса, йдіть на Сповідь і очищайте душу щоб бути готовому на час і годину, в час, я розповідаю вам про це з великою Терміновістю діти мої.Ви були створені з даром слухати і бачити використання того, що Бог дав тобі, дитя Моє ти воїн Бога з вашою роботою. Я так задоволена вашою роботою з моєю найпотужнішою і Святою Вервицею Побідоносцею щоб поширилася по всій Ірландії, будь ласка, продовжуйте вашу роботу для навернення, все буде добре, то, як було зроблено для вас, щоб повернутися в мій Улюблений Храм в Knock, це буде в літні місяці, цей візит принесе велику радість для Моєї Церкви в усьому світі.Я залишу тебе з миром у своєму серці, спасибі за відповідь на мій заклик, Матір Миру і радості Ave Maria ...

 

http://www.joesjourney.net/12211-2/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Glynda Lomax

Princeton, Texas, United States

 

Четвер, 8 березня 2012

 

Цей Рік

 

Мій народе, ви вперті проти Мене вашими способами ведення справ. Я просив вас щоб триматися Мене ближче, але ви ще й досі не чуєте Мене. Вас сверблять вуха, щоб чути тільки ті повідомлення,які ви хочете чути,що ваші вуха прагнуть і задовільняють ваше тіло, але це не ті слова, які ви потребуєте в даний час.

 

Багато чого наближається в світі,і ви не знаєте про це, і не готові поки до цього. Ви ще не готові до кінця всього,як ви це знаєте, але ви йдете по дорозі, як ніби ви це знаєте .

 

Часу все менше, і ви повинні бути готові до того, що знаходиться попереду. Чому ви не шукали Моє обличчя старанно для знань,що вам будуть необхідні у цей час? Ви думаєте, Мої слова були тільки для інших, а не для вас ?

 

Чому ви не показуєте Мені поклоніння, коли ви знаєте, це Я хочу це від вас? Я бажаю щоб ви наближалися до Мене кожен день у Поклонінні і Адорації-(обожнюванні). Те, що незабаром настане--- жахатиме багатьох з вас, і ви будете серед них, якщо ви не будете готові перебуваючи в Моїй щоденній присутності .Це буде відмінним від всього, що ви коли-небудь бачили до цих пір. Наблизьтеся до Мене, щоб Я міг надати вам поради про те, що вам знадобиться в той час,аби ви були готові.

 

Я бажаю,що Мій народ повірить Мені більше із-за загублених душ. Я бажаю вам почати по-справжньому вірити Мені, щоб зворушити серця загублених(духовно) близьких, бо Я бажаю, врятувати їх.

 

В цьому році Я врятую багатьох інших які здалися. Ті,про кого ви думаєте,що ніколи не навернуться до Мене будуть врятовані, якщо ви тільки вірите. Я хочу,прохання від Мого народу.Просіть з вірою, що Я врятую тих, кого ви любите, і Моя рука негайно і могутньо рухатиметься у відповідь на ваші молитви!

 

В цьому році Я наверну багато жорстких сердець до Мене.

 

В цьому році Я хочу щоб Моя Слава процвітала на землі - Мій народ буде свідчити прикмети і чудеса, щоб інші повірили в Мене і мали вічне життя. Я бажаю вам повірити Мені більше,бо Моя рука не є занадто короткою, щоб врятувати, зцілити, щоб звільнити.

 

Почніть зараз вірити в Мене більше,Мій народе, бо Я могутній Бог , добре здатний здійснити все,у що ви можете повірити Мені, і набагато більше. Ви обмежили Мене з невеликою вірою. Почніть вірити в неможливе,тому що неможливе для вас є легко можливим для Мене.Зі Мною, все можливо. В цьому році Я хочу могутньо рухатися на землі серед народу Мого, і серед невіруючих.

 

Я надішлю ангельські повідомлення до деяких Моїх вибраних у цьому році. Вони будуть мати мої інструкції.Чекайте на них.

 

Часу все менше, Мої діти. Будьте готові. Будьте готові.Чувайте й моліться.

 

Вірте в Мене щоб зробити те, що ви не можете зробити.

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Glynda Lomax

Princeton, Texas, United States

 

Понеділок, 5 березня 2012

 

Одноразовий Бог

 

Багато хто з вас дозволили опустити вашу пильність зараз, так як економіка показує ознаки життя знову, відчуваючи, що ніби ви більше не маєте потреби в Мені, але ви помиляєтеся.

 

Мій народе, ви не знаєте? Хіба ви не бачите, що відбувається навколо вас? Ви ніколи не спробуєте, щоб зупинитися коливатися, як тонкий очерет на вітрі? Хіба ви не бачите, що Я не одноразовий Бог, якого можна викинути як такого, що ви придбали в магазині і розпоряджаєтеся ним, коли він більше не потрібен вам?

 

Тепер, коли економіка виглядає краще, ви відчуваєте що небезпека минула і можна розслабитися, але горе тим, хто так легко відвернувся від Мене, джерела живої води, бо руйнування зійде на вас раптово і без попередження!

 

Я дав вам час для покаяння, але ви швидко повернулися до задоволень світу ще раз, думаючи, що ви не потребуєте Мене.

 

Горе вам,бо для вас буде, як Содом і Гоморра в той день,бо ніякі інші знаки не дадуться вам,які мають подвійне серце - ви будете швидко забрані з землі, коли Мої покарання впадуть на вас.

 

Я вас люблю, Мої діти, вічною любов'ю, але Я не потерплю зради у ваших серцях. Я показую Себе вірним вам, покажіть себе вірним(ою) Мені також. Я хочу, щоб ви приходили до Мене кожен день, шукали Моє обличчя кожен день, а не тільки тоді, коли ви маєте потребу Моєї сили у вашому житті! Тоді Я зможу захистити вас від того, що наближається на землю.

 

http://wingsofprophecy.blogspot.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

надано через Ned Dougherty

 

1 березня 2012 - Ісус з Назарету

 

Храм Богоматері на острові, Eastport, Нью-Йорк, США в 12:45

 

Мій сину,

 

Я привів тебе сюди сьогодні,до цього красивого храму,що присвячений Моїй земній Матері, Цариці Всесвіту.Я закликаю вас зараз, як і Я закликаю всіх братів і сестер, щоб у цей час, задуматися про події, які відбуваються по всьому світу. Визнайте, що це також час, щоб дозволити собі піти від метушні, що життя тягне за собою - для того, щоб знайти собе зосередженими в молитві та медитації - бо це є час, який є найскладнішим для всіх вас на вашому шляху протягом життя.

 

Я впевнений, що всі ви усвідомлюєте, що ваше життя піддалося впливу і потрясінь та змінами.І це в даний час є більшим ніж коли-небудь раніше. Це відбувається із-за всіх подій, які відбуваються по всьому світу, а також подіями у вашому особистому житті.

 

Ви зараз знаходитесь в певний період часу для людства, коли багато що у світі, в якому ви живете, не буде мати сенсу, із-за всіх заворушень, хаосу і безладу, який панує в світі, в ці часи. Це тому, що противник вашого Спасителя, який також є вашим особистим ворогом,має намір захопити так багато душ, як він, зможе,оскільки він дихає, його останнім подихом вогню і сірки на людство.

 

Він чітко знає, що його час вже є коротким, щоб царювати на землі, і він використовує цю можливість, щоб принести невдачі і нещастя,так багатьом кому з вас,наскільки він зможе. Ви, напевно, знаєте про свої злі справи у вашій власній родині, у відносинах один з одним, а також з родичами та друзями в громадах, а також у всьому світі.

 

Світ знаходиться в стані безперервної зміни зараз. Все начебто дестабілізовано, все більше і більше, ви бачите, що природні явища відбуваються, які впливають на вас гео-фізично, так як планета переживає велике потрясіння, що призведе до відновлення подорожі людства на Землі. Слава Богу Небесному Отцеві, який проявляє себе в цей час більш повно щодо всього людства, і особливо тим з вас, хто був покликаний привести людство в майбутній світ, який є план Небесного Отця , а не проклятий план сатани і його поплічників, які намагаються контролювати всіх вас під егідою Нового Світового Порядку.

 

Я прошу всіх вас, щоб стати ще більш пильними, щоб ці плани лиходіїв, багато з яких знаходяться в ілюзії,ніби вони насправді працюють на благо людства,- тому що вони не усвідомлюють, хто насправді їхній господар - батько всієї брехні(диявол).

 

Таким чином, є багато причин, для всіх вас, Мої брати і сестри, шукати притулків і сховищ, до яких багато хто з вас були покликані. Час є зараз на підготовку для переїзду в ці безпечні місця,оскільки ви розрізняєте такі заклики через власне розпізнання, а також через Небесні повідомлення,що в даний час надані вам від багатьох братів і сестер у Христі по всьому світу, які залишилися відкритими для отримання цих повідомлень.

 

Я не хочу, щоб ви стали тривожними або в страху, що Я роблю цей заклик до вас зараз. Існує для вас час, щоб зробити ці зміни у вашому повсякденному житті, якщо ви вірите,що вас закликають зробити це. Однак, якщо ви вважаєте, що в даний час вас приведуть до притулку для майбутніх часів, коли такі притулки стали необхідними для багатьох з вас, зараз саме час відкласти звичайні життєві плани, щоб зосередитися на більші плани, які у вас є і ви були покликані щоб слідувати, тому що вам потрібно було розробити шукати притулок, притулок, який буде необхідний для багатьох з вас в найгірший час при переході від вашої землі, яке пригнічується серйозно діяльністю лукавого на місце--- без його темного царювання, місце, де брати і сестри у Христі, можуть жити в гармонії, щоб пройти через найбільш важкий перехідний період протягом цих останніх часів.

 

На сьогоднішній день, я прошу всіх вас, Мої брати і сестри, відкласти термін для поїздки в довколишні місця спокою і самоти, так щоб ви могли мати час подумати про важливість цього повідомлення для вас.

 

Я прошу вас особливо подорож в місця, які були призначені в якості святині, де можна взяти час зі свого щільного графіка, щоб розважити не тільки про наступне життя, а про красу природного світу, що вам був наданий в цьому житті . Адже в природі, Бог творив чудеса у створенні світу, в якому ви живете.Світ як і раніше місце краси, приносячи вам спокій і мир, коли ви та подорожуєте в ці храми і місця паломництв, де Бог може бути знайдений не тільки в будинках, які були зведені, щоб ви поклонялися, але й у природі, де можна провести час в молитві та медитації, і в проникливості, щоб визнати і зрозуміти, що це те, що Небесний Отець просить вас зробити, щоб бути частиною плану Отця, щоб врятувати людство від свого власного руйнування.

 

Визнайте, що це серйозний виклик для вас особисто і від Сина та Спасителя щоб змінити ваше повсякденне життя в цей час, і визнати важливість часу, в якому ви живете.Оскільки події відбувалися дуже швидко, і більше подій відбуватимуться швидшими темпами, події останніх часів, що світ повинен свідчити для того, щоб Нове Небо і Нова Земля були відкритими для всього людства.

 

Таким чином, ви повинні визнати, що ваші мирські і повторювані повсякденні діяльності повинні бути змінені в певній мірі, так що ви можете довіритися на Мій заклик до вас, щоб підготуватися до Останніх Часів подій, які будуть продовжувати розвиватися.

 

Для того, щоб підготуватися, Я прошу всіх вас, щоб привести себе в місця миру і спокою, так що ви можете спілкуватися в молитві та розважанні з Небесним Отцем, Сином та Спасителем, і Святим Духом, таким чином ви може підготувати себе, а потім членів вашої родини і друзів, щоб мати справу з майбутніми подіями більш молитовно, які будуть впливати і зачеплять кожного з вас.

 

Використайте цей час, або в не надто віддаленому майбутньому, тому що Отець росте нетерпінням в зв'язку з тим що багато з Його синів і дочок навіть не вірять в Його існування. Ви можете дізнатися з власних членів сім'ї та близьких, що втрата віри, зокрема, у багатьох з вас, хто попався на обман від лукавого і його Нового Світового Порядку, підпорядкувуючи собі людство в стан феодального поневолення.

 

Лукавий, який живе в темних областях, не був би успішний, як він тут, на землі, якби не його поплічники, які підпорядкували своє життя його владі, і хто були винагороджені таким чином,але це тимчасове і швидкоплинне, і зникне через деякий час, особливо для тих, хто робив свою злу роботу, але які в своїй сліпоті, насправді не розуміють, хто є творцем їхньої роботи.

 

Для тих з вас, хто живе в світлі Небесного Отця, ви вже знаєте про битву добра зі злом, яка ведеться в ці часи, таким чином ваша місія є щоб переконати інших у обмані лукавого стає ще більш важливою зараз,із-за часу, в якому ви живете.

 

Тому Я прошу всіх вас, Мої брати і сестри, молитися потужно тепер про розрізнення, щоб зрозуміти, що це те, що Бог Отець Небесний хоче від вас. Я очікую, що ви всі приєднаєтеся до Мене в цій подорожі тепер, щоб перемогти лукавого і повернути його в надра погибелі.Коли ви принесете успіх, як це буде в не надто віддаленому майбутньому, ви внесете свій вклад в найбільше духовне перетворення людства з початку віків. Хай буде так!

 

Повідомлення закінчилося в 1:20 РМ

 

Ісус з Назарету

 

http://missionofangels.wsiefusion.net/me.....s-of-nazareth-1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...