Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Жирний Тоні

Власне житло в 21-му столітті.

Рекомендованные сообщения

Бадьоре хелоу усім, хто вижив в рамках даного форуму.

 

Так склалось, що в українському сьогодненні мати власну квартиру, а тим більше приватний будинок доволі важко, але реально.

За час мого архітекторства та добровільного заслання за кордон, до мене дійшло дві істини нерухомості 1 - житло не має позиціонуватись , як розкіш і міряння...димарями і 2 - навіть економ варіант має виглядати цивілізовано ібо це місце де ти спиш, миєшся, бавиш дітей, кохаєшся, готуєш і так далі по порядку (список можна продовжувати і переставляти місцями з огляду на ваш спосіб життя).

 

Результатом всіх цих роздумів став архітектурно-будівельний стартап з модульного будівництва. Розшифрую. Це будинки, які в будь-яку пору збираються повністю на заводі з використанням сучасних технологій і рівних рук, тоді розбираються, пакуються краном на фури і доставляються до буд. майданчику. Загалом таке дійство займає до двох місяців з моменту забивання першого цвяха до перерізання стрічки на буд майданчику.

 

Мені цікаво піпол, як ви ставитесь до такого роду даху над головою? Які питання в вас виникнуть? Які сумніви та переконання/стереотипи. Ссилку додаю звичайно, аби не бути пустослівним - http://www.puzzleestate.com/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...