Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Рекомендованные сообщения

Вирішила написати свою історію,так як важко на душі.Два тижні тому я повернулася з Польщі,де мала коханого чоловіка і мріяла про гарне спільне майбутнє.Тепер не маю.Ми були у стосунках три роки,працювали разом і він мене носив на руках спочатку.Коли пройшов рік він полетів в Україну робити візу і став себе дивно поводити,не дзвонив,а коли дзвонила я був нервовий.Я злилася ,але чекала звісно його повернення.Тоді вже зауважила,що він до мене охолов і змінився.Коли поїхала додому робити візу я,через тиждень він мені написав що ми розходимося,нічого не пояснивши.У мене був сильний стрес,я питала причину,але він не говорив нічого.Я всеодно повернулася і ми почали знову жити разом.Я вважала що це якісь його образи і все минеться.Нічого підозрілого я не зауважила,ніхто до нього не дзвонив,він весь час був вдома.Пройшов ще рік,стосунки стали псуватися,заміж він не кликав,через це я злилася бо таке сожительство мене не влаштовувало.Одного разу я побачила код до його телефону і вночи коли він спав зайшла туди.Я сердцем відчувала ,що він щось приховує тому змушена була так поступити.Коли відкрила папку з фото обемліла...Він,жінка і річна дитина.Все стало ясно.Збудивши його,я питала хто це,плакала і кричала.Він признався,що його дитина і колишня дівчина.Що вони в Україні.Я била його по лицю,по чому бачила.Зрозуміла,що мене обманювали два роки.Використав мене,я зрозуміла,що сама винна,що затягнула ці стосунки,йому було удобно,там вона а тут я,варю йому борщі...Коли правда викрилась,я запитала ,чому раніше не сказав,чому забрав у мене стільки часу...сказав що хоче жити сам,навіть не просив вибачення.Я зібрала речі і поїхала додому.Тепер стараюся прийти до тями,шкода три роки життя віддала мразі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...