Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

no_pain_no_gain

Пользователь
 • Публикации

  60
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз no_pain_no_gain выиграл 7 января 2021

Публикации no_pain_no_gain были самыми популярными!

Репутация

2 Neutral

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. мені найзручніше його використовувати літом, коли воно рідке. До того ж температура повітря вища, і воно краще просочує волосся. Я використовую 1 раз на тиждень в кращому випадку (якщо є час). ФІрму можете обирати будь-яку головне звертайте увагу на склад.
 2. краще до гінеколога зверніться, він Вам підскаже що з вами не так та допоможе спланувати вагітність. я собі додаток на теелфоні встановила, який показує коли овуляціє - дуже зручно!
 3. головне обирайте щоб срібло було з додатковим напиленням, щоб не потемніло після носіння. Можете також пошукати в неті який камінь Вам підходить, якщо сумніваєтесь)
 4. я користуюсь сольовими скрабами. мені подобаються скраби (dead sea) незнаю чи правильно написала, це ізраїльський бренд, досить доступний по ціні, в Метро біля 100 грн здається коштував. Він класний тим, що йде разом з маслами, шкіра після нього просто Вау, і подружкам моїм подобається. знаю що скраби на основі кісточок на порядок дорожче.
 5. ВИ самі дозволяєте так з вами поступати. якщо Ви кажете про те що Вам не подобається, а реакції на це 0 - потрібно робити висновки. Краще відсторонитись, знайти собі 3-500) нових ухажорів і відчути свою цінність.
 6. Яке класне запитання) дякую автор))) найбільше я люблю подорожувати - це дає мені натхнення працювати, бути активною та заробляти гроші на наступні поїздки) Коли отримую квіти чи подарунки - це робить мене дуже щасливою. Ціную в людях почуття гумору, "людяність", чесність та щедрість.
 7. Спробуйте сказати про свої бажання та почуття в голос. Я хочу... Мені було б приємно... можливо так Вас швидше почують 😉
 8. купувала перед Миколаєм в "золотий вік" - срібло. дуже хороші знижки були, біля 50%, взяла собі срібні сережки з камінцями Сваровські за 700 грн)))
 9. Процес відновлення не такий швидкий, як Вам би хотілось) Ви ж не палець поцарапали, до цього потрібно відповідально віднестись. крім пробіотиків я знаю що потрібно і з харчуванням бути обережніше і аоступово в раціон вводити вугдеводи та жири. В зашгальному потрібна дієта + поступово в раціон добавляєте щось нове, і будьте обережні з фруктами. Швидкого одужання Вам!
 10. ніхто крім Вас краще дівчинку не зрозуміє. Виводьте їїх на прямі запитання -так, ні, в інакшому випадку вона грає з Вами.
 11. no_pain_no_gain

  Предательство

  Віднесіться до цього як до досвіду
 12. Нехай вкладає в себе, все буде, головне потерпіти
 13. Згідна, але по фінансам не впишусь)
 14. Були 1 раз в Туреччині в Аланії, хочеться ще побувати на Південному Заході, бачив фото друзів - просо ВАУ. ніколи б і не подумав що Туреччина може бути такою красивою
×
×
 • Создать...