Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Nikita

Запити водою і забути чи?

Рекомендованные сообщения

Привіт Дами!
Я вдівець  вже більше двох років (дружина довший час хворіла, а потім її не стало),  трошки за сороківку  , виховую дитинку .
Приблизно пів року тому потоваришував з жіночкою, трішечки молодшою за мене з трьома дітками, розведеною  три роки, до цього була одружена більше 10 років. Все вміє, все знає, дає собі раду у житті. Дітки доглянуті. Самодостатня.
      Стосунки закрутились, дах мені не зносило як за інститутських часів, все було якось спокійно. У стосунках я був дещо замкнутий, скупий на слова, можливо вагався, можливо боявся, якщо коротко ДУЖЕ ТУПИВ... Вона була повною протилежністю, постійні повідомлення на вайбер про все на світі, що зготувала, що робила, що купила, що скучає, запрошування в гості , натяки на спільні прогулянки з дітьми і тд... Було все включно з ліжковою гімнастикою. На початках були розмови, вона делікатно поцікавилась чому торможу. Пояснив що чоловік її живий здоровий і в подібних ситуаціях за рік, два, п"ять згадає що в нього дітки. Також сказав що можливо моя ситуація дещо загнала мене в певну коробочку з якої мені  не конче хочется чи не можеться вийти... На що отримав відповідь що чоловік є не поганою людиною але сильно пив,  дуже бив її та дітей, гуляв, зникав , судились довго , теми судових позовів  різні(домашнє насильство, розлучення, аліменти). Вона сказала що він викреслений з її життя назавжди.  А з коробочки вилазь бо...  І я трошки відпустив себе... При всіх наступних зустрічах безліч разів повторювала, який я хороший зі всіх можливих боків і що все буде добре. Я був таким яким і був на початку знайомства. Мабуть заторможеним дурнем, хоча трошки запізно  це зрозумів...
       Зустрічались , писались, то частіше, то рідше. Взагалі вайбер - це її. За три місяці спілкування  почали з"являтись повідомлення "може пора припиняти стосунки, вже можна було і попробувати пожити разом а ти далі тормозиш", на які я не дуже звертав увагу, якось розрулював квітами, подарунками. ще через місяць прочитав що не змінюсь, мені б тільки зустрітись на кілька годин в тиждень, ліжечко і по справах, що вона має інші плани на життя. одним словом ПА ПА. От після цього відразу відчулася пустка  і голову розносить і груди рве.
       Через тиждень пішов до неї, при спробі порозумітись, пояснити, що тупив бо дурень, що змінився , дуже люблю, не можу без неї, поросити пробачення, пояснити що сходжу з розуму без неї, почув у відповідь- Вибач я помирилась з чоловіком. Попросила не писати і не дзвонити, бо як чоловік взнає- буде зовсім не смішно. Про мене ясна річ чоловік ні сном ні духом.
       Мабуть не  добре бажати чужу жінку, але в даній ситуації розум мій дуже далеко, а груди рве на шматки. Так тупив, так тільки зараз зрозумів що не цінував того що мав.  Два місяці минуло, не сплю, все стало байдужим. Зв"язаний ситуацією, жодних рухів у її бік не можу робити. Вони живуть разом трошки більше двох місяців. Розвіятись забути переключитись, не хочу, не можу, не цікаво. Ясна річ я розумію, що у житті можливо все, але... Запити холодною водою, щоб у грудях не пекло, і ще раз спробувати викреслити на завжди?, яка  ймовірність що чоловік   змінився, чи  все рано чи пізно піде по протоптаному шляху?

І що відбувається зі мною?, забрали улюблену іграшку, яка якщо можливо і повернеться відразу стане не цікавою? Чи це хороші почуття, яких я відразу не зрозумів? Чи навіть якщо і чоловік не змінився і знов зірветься шанси у мене мізерні? Я просто буду їй не цікавий, як пройдений етап?

Відчуття безсилля змінити ситуацію- вбиває, хоча в житті вже втрачав і багато, але зараз болить у сто разів сильніше...

Поделиться сообщением

Так, дуже цікава історія і така життєва!Але, знаєте, час він " притупляє" почуття і все стане на свої місця. Не засмучуйтесь, приділяйте більше уваги донечці і буде вам благословіння!

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...