Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Арпи

Чоловік покинув вагітну

Рекомендованные сообщения

Зустрічалися з чоловіком більше року. Потім завагітніла,  скоріше бо він хотів цього. В мене вже є син від першого шлюбу.  Але потому ми перестали розуміти один одного.  Він почав поводити себе як хоче,  наче розуміє,  що я нікуди не подінусь.  Зараз не підтримує мене зовсім,  живемо окремо.  Всі його слова це приниження і ультиматуми.  Мовляв,  якщо не буде так, як хоче він,  то йди до чорта.  Коли я починаю говорити,  кричить замовчи.  При цьому всьому я свої теж розумію,  вони є. Але він просто не дає можливості щось виправити.  В мене починається паніка як тепер виховувати одній 2ох діток, будучи в декреті

Поделиться сообщением

Ваш випадок не є рідкістю, тому для початку слід визначити, навіщо такі стосунки. Раджу звернутись до юристів за консультацією, щоб не залишитись без нічого, допоможуть встановити батьківство і подати на аліменти. Зі своєї практики раджу сайт адва орг юа, неодноразово зверталась сама.

Поделиться сообщением

ПРишла беда открывай ворота. так и у меня в жизни случилось. одно за одним, сначала муж ушел к бывшей подруге и бросил с ребенком, потом болезнь мамы, потом обокраликвартиру, потом проблемы на работе. Почуствовала что то это не просто так а есть влияние. Обратилась по совету кумы к гадалке Елене. она посмотрела и точно определила что это сглаз от любовницы мужа которая была моей подругой!!😡 я в шоке была. слава богу что Елена сняла сглаз в тот же день и буквально за месяц все нормализовалось и муж вернулся в семью.сейчас все хорошо😊, очень благодарна ей за помощь. вот ее вайбер 0505007019 на всякий случай. может кому то нужно

Поделиться сообщением

Біда... Незгоди в сім'ї це реально недобре, м'яко кажучи... А ще при вагітності! Але дитинка цінніша за всякі виясняння стосунків, нерви і спорчений настрій! Як би це банально не звучало, але заспокойтесь по можливості. Тримайтесь, не забувайте про поради для вагітних мам. В житті після чорної полоси завжди йде біла, завжди! Кріпіться!

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...