Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Арпи

Пользователь
 • Публикации

  4
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Персональная информация

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Зустрічалися з чоловіком більше року. Потім завагітніла, скоріше бо він хотів цього. В мене вже є син від першого шлюбу. Але потому ми перестали розуміти один одного. Він почав поводити себе як хоче, наче розуміє, що я нікуди не подінусь. Зараз не підтримує мене зовсім, живемо окремо. Всі його слова це приниження і ультиматуми. Мовляв, якщо не буде так, як хоче він, то йди до чорта. Коли я починаю говорити, кричить замовчи. При цьому всьому я свої теж розумію, вони є. Але він просто не дає можливості щось виправити. В мене починається паніка як тепер виховувати одній 2ох діток, будучи в декреті
 2. Арпи

  Потрібна порада

  Дякую Вам за пораду. Мені зараз якраз також 30. Переживши вже з цією ситуацією декілька днів, також прийняла рішення більше ні каплі. Наразі ж мій коханий вже сам зателефонував мені. Мовляв, "неприятность эту мы переживём ". І цей його крок мені тільки додає сил. Загалом на алкоголь мене ніколи й не тягне. Завжди так...за компанію. Але, як виявилося гарно можна відпочити і без нього.
 3. Ну, як показує практика таких чоловіків все більше. Я не осуждаю стосунки такого формату, якщо без брехні щодо всіх сторін. А у Вашій ситуації гнати його треба, але...після того як зможете самі себе забезпечити. А щодо помсти, то нічого так просто не минає. Життя його провчить.
 4. Днями сталася неприємна ситуація. Я і раніше чула про вплив алкоголю на організм, але ніколи сама з цим не стикалися. Після дня народження колеги всі разом поїхали до клубу продовжувати гуляти. І тут я відчула, що вже майже не стою на ногах. І зателефонувала своєму хлопцю, щоб забрав мене звідти. В цей час всі друзі вже хто куди, і я лишалася зовсім одна. Поки я чекала свого хлопця, до мене підсіли 2 чоловіки. І тут провал в пам'яті. За словами хлопця, коли він приїхав, то у тих мужчин уже були плани як скористатися ситуацією. Все ж він відвіз мене додому і сказав, що нашим стосункам кінець. Хотілося б почути думку інших. Адже в житті я адекватна людина, ніколи не зраджувала і дуже його люблю. Якось в моєму розумінні подібні ситуації не можуть бути причиною для розриву, якщо почуття взаємні.
×
×
 • Создать...