Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Рекомендованные сообщения

Днями сталася неприємна ситуація.  Я і раніше чула про вплив алкоголю на організм,  але ніколи сама з цим не стикалися.  Після дня народження колеги всі разом поїхали до клубу продовжувати гуляти.  І тут я відчула,  що вже майже не стою на ногах.  І зателефонувала своєму хлопцю,  щоб забрав мене звідти.  В цей час всі друзі вже хто куди, і я лишалася зовсім одна.  Поки я чекала свого хлопця,  до мене підсіли 2 чоловіки.  І тут провал в пам'яті.  За словами хлопця,  коли він приїхав, то у тих мужчин уже були плани як скористатися ситуацією.  Все ж він відвіз мене додому і сказав,  що нашим стосункам кінець.  Хотілося б почути думку інших. Адже в житті я адекватна людина,  ніколи не зраджувала і дуже його люблю. Якось в моєму розумінні подібні ситуації не можуть бути причиною для розриву,  якщо почуття взаємні. 

Поделиться сообщением

Я вважаю, що алкоголь- зло. І непотрібно взагалі його вживати, особливо якщо трапляються " провали пам'яті". Скільки вам років? Я в 30 років вирішила для себе, що кидаю палити і не хочу пити, хоча " суспільство " так не вважало. І я не змогла. Палила і ругала себе. Але коли завагітніла, то все.крапка. Дитині вже 2 рочки, а я і думати не хочу про ці всі " прелесті". 

Всьому своя година. Поговоріть зі своїм хлопцем, якщо він вас кохає, то прийме таку, яка ви є.

Поделиться сообщением

Дякую Вам за пораду.  Мені зараз якраз також 30. Переживши вже з цією ситуацією декілька днів, також прийняла рішення більше ні каплі.  Наразі ж мій коханий вже сам зателефонував мені. Мовляв,  "неприятность эту мы переживём ". І цей його крок мені тільки додає сил.  Загалом на алкоголь мене ніколи й не тягне.  Завжди так...за компанію.  Але, як виявилося гарно можна відпочити і без нього. 

Поделиться сообщением

Ситуация не самая приятная, может смотря что пили и в каком количестве. А вообще я почему то обратила внимание на друзей, почему же они вас одну в таким состоянии оставили

Поделиться сообщением

Добре, що ваш хлопець згодом перетелефонував та вибачився.
Якщо у вас вийде - краще повністю відмовитися від алкоголю. Впевнена, ви нічого не втратите від цього.
Але якщо все ж продовжувати вживати "за компанію", то раджу вам не робити це тоді, коли поруч немає вашого хлопця.

У мене була трошки подібна ситуація, але далеко не така "жорстка", як у вас. Після неї вирішила, що алкоголь вживаю тільки коли поруч є мій коханий, щоб він за мною наглянув в разі чого. На щастя, мені за ним наглядати у цьому плані не потрібно, тому що він просто в цілому не вживає алкоголь.

Бажаю вам міцних стосунків.

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...