Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Арпи

Потрібна порада

Рекомендованные сообщения

Днями сталася неприємна ситуація.  Я і раніше чула про вплив алкоголю на організм,  але ніколи сама з цим не стикалися.  Після дня народження колеги всі разом поїхали до клубу продовжувати гуляти.  І тут я відчула,  що вже майже не стою на ногах.  І зателефонувала своєму хлопцю,  щоб забрав мене звідти.  В цей час всі друзі вже хто куди, і я лишалася зовсім одна.  Поки я чекала свого хлопця,  до мене підсіли 2 чоловіки.  І тут провал в пам'яті.  За словами хлопця,  коли він приїхав, то у тих мужчин уже були плани як скористатися ситуацією.  Все ж він відвіз мене додому і сказав,  що нашим стосункам кінець.  Хотілося б почути думку інших. Адже в житті я адекватна людина,  ніколи не зраджувала і дуже його люблю. Якось в моєму розумінні подібні ситуації не можуть бути причиною для розриву,  якщо почуття взаємні. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вважаю, що алкоголь- зло. І непотрібно взагалі його вживати, особливо якщо трапляються " провали пам'яті". Скільки вам років? Я в 30 років вирішила для себе, що кидаю палити і не хочу пити, хоча " суспільство " так не вважало. І я не змогла. Палила і ругала себе. Але коли завагітніла, то все.крапка. Дитині вже 2 рочки, а я і думати не хочу про ці всі " прелесті". 

Всьому своя година. Поговоріть зі своїм хлопцем, якщо він вас кохає, то прийме таку, яка ви є.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую Вам за пораду.  Мені зараз якраз також 30. Переживши вже з цією ситуацією декілька днів, також прийняла рішення більше ні каплі.  Наразі ж мій коханий вже сам зателефонував мені. Мовляв,  "неприятность эту мы переживём ". І цей його крок мені тільки додає сил.  Загалом на алкоголь мене ніколи й не тягне.  Завжди так...за компанію.  Але, як виявилося гарно можна відпочити і без нього. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ситуация не самая приятная, может смотря что пили и в каком количестве. А вообще я почему то обратила внимание на друзей, почему же они вас одну в таким состоянии оставили

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добре, що ваш хлопець згодом перетелефонував та вибачився.
Якщо у вас вийде - краще повністю відмовитися від алкоголю. Впевнена, ви нічого не втратите від цього.
Але якщо все ж продовжувати вживати "за компанію", то раджу вам не робити це тоді, коли поруч немає вашого хлопця.

У мене була трошки подібна ситуація, але далеко не така "жорстка", як у вас. Після неї вирішила, що алкоголь вживаю тільки коли поруч є мій коханий, щоб він за мною наглянув в разі чого. На щастя, мені за ним наглядати у цьому плані не потрібно, тому що він просто в цілому не вживає алкоголь.

Бажаю вам міцних стосунків.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я в это все не верила и посмеивалась над историями про гадалок. Но когда в жизни случилась череда событий и в короткое время почуствовала что нужна помощь. А как было отпустить любимого когда он ушёл из семьи внезапно? Было понятно, что он сам не свой - как подменили. Я поверить не могла, что происходит это со мной. Когда обратилась к гадалке Елене уже начинала терять надежду. Но, она в точности рассказал все как есть, даже ничего не спрашивала. она точно видит тонкий план. Я воспряла духом и поняла что она мне сможет помочь. Попросила провести необходимые работы и мой любимый вернулся через  2 недели дней. Всегда буду благодарна Елене, если бы не она то не знаю чтобы делала. оставляю ее вайбер 0505007019 может кому то тоже нужна помощь

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрый день, все что касается плохого сна, плохой энергетики, обращайтесь сюда https://elagin.com.ua/. Лучший специалист Алексей Елагин.

Изменено пользователем oleg000123

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...