Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
dmytrenkovv

Услуги автоэлектрика Киев

Рекомендованные сообщения

Услуги автоэлектрика Киев

 

Сообщение dmytrenkovv 31.10.14, 15:13:46

Предлагаем для форумчан следующие услуги:

 

- Компьютерная диагностика автомобилей дилерским и мультимарочным оборудованием

- Ремонт электрооборудования

- Промывка и чистка инжектора, форсунок

- Установка любого дополнительного оборудования - стеклоподъемники, сигнализации, парктроники и т.д

- Ремонт брелоков сигнализаций, магнитол и прочей электроники

- Услуги по тестированию и зарядке АКБ

- Ремонт приборных панелей, замена подсветки

- Восстановление и ремонт электромеханических узлов и датчиков

 

У нас вы всегда сможете получить высококачественный и оперативный ремонт, связанный с электрикой и электроникой вашего автомобиля.

 

Всегда рады помочь!!!

Киев, ул. Златоустовская, 27

Перед приездом обязательно звонить!

+38(063)-78-36-483,

+38(067)-66-98-616

http://vk.com/club79164066

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Акция!!!! Готовимся к зиме !!!! Чистка форсунок, дросселя + адаптация - 400 грн + Компьютерная диагностика профессиональным оборудованием в ПОДАРОК!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В процесі експлуатації автомобіля в паливній системі двигуна, впускному і випускному трубопроводах, клапанах, камері згоряння і на поршнях відбувається накопичення різних відкладень у вигляді смол і нагару. Це відбувається через присутність різних домішок, а також при порушенні нормального процесу згоряння палива.

- Під час роботи двигуна через форсунку інжектора, а точніше, через мікроскопічний отвір в розпилювачі форсунки, прокачиваются НЕ краплі і навіть не десятки літрів, а тонни палива. Тільки вдумайтеся в ці цифри!

 

- Тепер пригадаємо якість нашого бензину ... Відразу стає ясно, у яких важких умовах доводиться працювати форсункам. А адже саме форсунка відповідає за правильний розпил палива, що, в свою чергу, є однією з основних умов якісного згоряння паливної суміші і, відповідно, в цілому роботи двигуна. Найменша зміна геометрії отвору розпилювача призводить до зміни розпилу паливної суміші. При виникненні в, калібрувальному каналі форсунки навіть, здавалося б, незначного шару відкладень товщиною всього 5 мкм продуктивність форсунки змінюється більш ніж на 20% !!! - Основним джерелом забруднень форсунок системи упорскування є сам бензин. У ньому можуть перебувати механічні домішки, але вони, не так страшні, оскільки на їх шляху стоять паливний фільтр і фільтри форсунок, які успішно затримують частки крупніше 10-20 мкм. А ось так звані важкі нафтові фракції, що знаходяться в складі будь-якого бензину, представляють дійсно серйозну загрозу форсункам. У процесі роботи двигуна корпус форсунки нагрівається, до температури понад 100 ° С. При цьому легкі фракції бензину випаровуються, а важкі осідають на стінках каналів форсунки. Вони мають смолисто-коксову структуру з високими молекулярними масами, неймовірно стійку до розчинення. - Практика показує, що після 20-30 тис. Км пробігу починають страждати всі системи управління двигуна, і особливо його гідравлічна частина, що забезпечує подачу палива безпосередньо в циліндри двигуна. Навіть при хорошій якості палива процес утворення вуглеводневих відкладень на форсунках неминучий і однаково характерний як для вітчизняних, так і для імпортних двигунів. Особливо сильні забруднення утворюються при експлуатаціі в міських умовах з частими зупинками і при запуску двигуна в холодну пору року, особливо при користуванні автозапуском. В результаті двигун не може забезпечити необхідну економічність, прийомистість і екологічну чистоту.

 

Саме тому, якщо вам потрібна чистка інжектора в Києві, рекомендуємо звернутися в наш автосервіс.

Завжди раді допомогти !!!

Київ, вул. Златоустівська, 27

Перед приїздом обов'язково дзвонити!

+38 (063) -78-36-483,

+38 (067) -66-98-616

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зима - найскладніший період експлуатації Вашого автомобіля. Як правило, взимку слабкі місця машини не змусять довго чекати. Краще підготуватися до холодів заздалегідь.Узвичаєними заходами при наближенні холодів є перевзування шин, зміна масла і антифризу на зимові варіанти, але не слід забувати, що виробники постійно вигадують все більше нових аксесуарів, які допоможуть нам комфортно пережити зиму, а також є багато способів покращення роботи Вашого авто.

Сідаємо в авто, а там нас чекає холодне сидіння, — не найкращий варіант, особливо для людей у віці. На допомогу прийде незамінний помічник — підігрів сидінь. Ще одним помічником являється авто сигналізація з авто запуском двигуна, і в зимові холода ви сядаєте вже в нагріту машину. Далі намагаємося завести автомобіль, але він мабуть іншої думки, тому що наші спроби марні. Крім того, загальновідомим є факт швидкого зносу двигуна при їзді «на холодну». Новиною в цій сфері на українському ринку слід віднести підігрів двигуна. Завдяки вбудованому насосу, відбувається рівномірне прогрівання всієї системи за мінімальний час. Тим самим ви також заощаджуєте на паливі, витрата якого збільшується в зимовий період. Отже, ми змогли завестися і могли б поїхати в потрібному напрямку, але тут же стикаємося з іншою проблемою — дзеркала обледеніли, а лобове скло засніжене і до нього примерзли двірники. Адже крижану кірку не так-то просто прибрати, а «відклеїти» двірники, залишивши цілими гумки дуже непросто. Вирішити цю проблему раз і назавжди зможуть підігрів двірників та підігрів дзеркал.

З наступом зими темніє раніше, а, значить, інтенсивніше використовується автомобільне освітлення. Крім того — часті опади і туман ще більше погіршують становище. Для поліпшення видимості на дорозі багато автомобілістів нерідко замінюють штатні заводські лампи головного світла, встановлюючи поліпшені галогенові лампи або ж ксенон (біксенон).

Для тих, хто прагне досягнути повної віддачі від оптики свого автомобіля, рекомендується встановлювати біксенонові лінзи. В даному випадку без професійної СТО не обійтися. Таке встановлення, як правило, супроводжується зняттям бампера та розгерметизацією штатної оптики. Але результат перевершує всі очікування! Автомобільний світ з ксеноновими лінзами стає більш рівномірним й інтенсивним, не сліпить зустрічних машин і практично в будь-яку погоду ідеально висвітлює дорожнє полотно та узбіччя.

Неякісне паливо, сміття в баку або ж вік автомобіля, все це рано чи пізно призводить до забруднення форсунок. Практично на кожному автомобілі рекомендується чистка форсунок інжектора, а з приходом холодів це є просто необхідністю. Двигун не стійко працює на холостому ходу, запуск двигуна утруднений, погіршилася динаміка розгону, втрачається потужність двигуна, збільшується витрата палива – всі ці показники вказують на те, що необхідно провести чистку форсунок інжектора.

Всі ці незамінні компоненти в зимовий період можна встановити у нас!!!

А для кращої роботи двигуна на Вашому автомобілі в зимовий період рекомендуємо провести чистку форсунок інжектора !!!

Киев, ул. Златоустовская 27

063-78-36-483, 067-66-98-616

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мы снова работаем !!!

Мы изменили адрес !!!

Киев, Московский просп., 9 б

Всегда рады помочь!!!

Перед приездом обязательно звонить!

+38(063)-78-36-483,

+38(067)-66-98-616

__________________

Услуги автоэлектрика Киев+38(063)-78-36-483,+38(067)-66-98-616

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...